Sensory kształty DD2420 - Opis produktu

Kształty Sensory to podstawowy zestaw zabawek sensorycznych w intensywnych barwach, który pomoże dziecku szybciej i w pełni zintegrować zmysły wzroku, dotyku i słuchu. W komplecie znajduje się 6 miękkich brył geometrycznych z wypustkami, które są przydatne przy pracy i ćwiczeniach z wrażliwymi dziećmi w zakresie integracji sensorycznej. Odczucia dotykowe niektórych dzieci mogą być zaburzone przez pozornie naturalny dotyk, co może spowodować ich zdenerwowanie. Trzymanie sensorycznej piłki lub innego kształtu może zniwelować zaburzenia integracji sensorycznej poprzez stymulację zmysłu dotyku, a także wspomaga przezwyciężanie lęków. Bryła sensoryczna może być ściskana i używana do masażu, co służy wzmacnianiu mięśni ramion i ćwiczeniu motoryki dużej.

Seria Sensory Dumel Discovery do produkty przeznaczone do treningu umiejętności wykonawczych. Udane połączenie zabawy z nauką, rozwojem poznawczym i kształtowaniem pożądanych cech motorycznych u dzieci. Seria ta pomaga dzieciom poprawiać swoje umiejętności w obszarach, w których są słabiej rozwinięte. Szczególnie pomocne dla dzieci, które mogą potrzebować specjalnych ćwiczeń w niektórych obszarach rozwoju. Rodzice, nauczyciele, czy rehabilitanci mogą korzystać z tych narzędzi w celu poprawy słabiej rozwiniętych umiejętności, takich jak koordynacja wzrokowo-ruchowa, integracja sensoryczna, równowaga ciała, zdolności manualne, emocje, sekwencje logiczne.

Marka Dumel Discovery to wysokiej jakości produkty, dzięki którym Twoje dziecko będzie miało większe możliwości zdobywania wiedzy jeszcze zanim pójdzie do przedszkola, ale także już w czasie nauki szkolnej.
 
Ta nowa marka została przygotowana z wyjątkową dbałością o szczegóły. Na szczególną uwagę zasługują wysokiej jakości nagrania w j.polskim, których wymowa była konsultowana ze znanymi w Polsce autorytetami z tej dziedziny.

Powyższy tekst jest chroniony prawem autorskim. Wykorzystywanie bez pisemnej zgody jest zabronione.

Dumel Discovery to seria zabawek edukacyjnych i progresywnych o niezwykle wysokim standardzie stworzonych po to by dzieci mogły uczyć się poprzez zabawę. Zabawki te są tworzone przez specjalistów w dziedzinie natury świadomości każdego dziecka tak, aby rozwijały one zainteresowanie dla wielu fascynujących przedmiotów odpowiednio dla swojego wieku. Wszystkie produkty są zgodne z międzynarodowymi standardami jakości i bezpieczeństwa.

Zabawka przeznaczona dla dzieci od 6 miesiąca życia.
Wymiary opakowania: ok. 32x25x9cm
Numer katalogowy: DD2420
Zabawki - Numer handlowy: 88186

Pytania i odpowiedzi

Ile kosztuje Sensory kształty DD2420?
Aktualnie w najniższej cenie produkt Sensory kształty DD2420 możesz kupić za 45.00 zł. Cena Sensory kształty DD2420 jest równa sugerowanej cenie katalogowej i wynosi 45.00 zł.

Ile kosztuje przesyłka Sensory kształty DD2420?
Najniższy koszt przesyłki dla Sensory kształty DD2420 wynosi 16,00 zł

Czy ten produkt jest bezpieczny?
Produkt Sensory kształty DD2420 jest w pełni bezpieczny. Z uwagi na kontakt z dzieckiem, przy jego producji użyto wyłącznie bezpiecznych farb i klejów, nie zawiera BPA ani ftalanów. Posiada oznaczenie CE - deklaracja producenta o zgodności z europejskimi normami.

Dlaczego warto wybrać Sensory kształty DD2420?
Sensory kształty to komplet 6 miękkich brył geometrycznych z wypustkami, które są przydatne przy pracy i ćwiczeniach z wrażliwymi dziećmi w zakresie integracji sensorycznej.
Zabawki - Numer handlowy: 88186Dodaj swoją opinię

Twoja ocena:

weryfikator

Inne produkty z tej kategorii

Zapytaj o ten produkt

weryfikator