Piłeczkowy pelikan DD44008 - Opis produktu

Piłeczkowy pelikan to idealny towarzysz dziecięcych spacerów, którego ruchome płetwy śmiesznie kłapią podczas prowadzenia. To pchacz również aktywizujący interakcje ruchowe dziecka. Ten ciekawy ptaszek kryje w swoim dużym dziobie kolorowe piłeczki. Kulki wyrzuca na zewnątrz podczas jazdy i prowadzenia zabawki rączką. Teraz maluch musi obserwować kiedy z dzioba wyskakują kolorowe piłki i je szybko złapać. Gdy je pozbiera i włoży z powrotem do jego dzioba można rozpocząć zabawę od nowa. Dodatkowo czas umilą dźwięki skocznej piosenki w języku polskim, różnych wesołych dźwięków oraz migające światełko. Zatem ruszaj w drogę i po piłeczki razem z wesołym pelikanem! 
 
Funkcje produktu:
- pelikan odtwarza piosenkę w j. polskim,
- wesołe dźwięki,
- migające światełko,
- odczepiana rączka do prowadzenia,
- ruchome płetwy,
- w komplecie 4 piłeczki,
- przy prowadzeniu zabawki piłeczki wyskakują na zewnątrz i trzeba je złapać,
- stymuluje zmysł wzroku i słuchu,
- wykonana jest z bezpiecznego plastiku, łatwego do utrzymania w czystości.
 
Marka Dumel Discovery to wysokiej jakości produkty, dzięki którym Twoje dziecko będzie miało większe możliwości zdobywania wiedzy jeszcze zanim pójdzie do przedszkola, ale także już w czasie nauki szkolnej. Ta nowa marka została przygotowana z wyjątkową dbałością o szczegóły. Na szczególną uwagę zasługują wysokiej jakości nagrania w j.polskim, których wymowa była konsultowana ze znanymi w Polsce autorytetami z tej dziedziny.

Powyższy tekst jest chroniony prawem autorskim. Wykorzystywanie bez pisemnej zgody jest zabronione.

Dumel Discovery to seria zabawek edukacyjnych i progresywnych o niezwykle wysokim standardzie stworzonych po to by dzieci mogły uczyć się poprzez zabawę. Zabawki te są tworzone przez specjalistów w dziedzinie natury świadomości każdego dziecka tak, aby rozwijały one zainteresowanie dla wielu fascynujących przedmiotów odpowiednio dla swojego wieku. Wszystkie produkty są zgodne z międzynarodowymi standardami jakości i bezpieczeństwa.

Zabawka przeznaczona dla dzieci powyżej 18 miesiąca życia.
Zabawka wymaga 2 sztuk baterii AA 1,5V, załączone baterie testowe.
Wymiary opakowania: 28x22x21cm, wielkość zabawki (bez rączki) ok.26x22 cm.
Numer katalogowy: DD44008
Zabawki - Numer handlowy: 50198

Pytania i odpowiedzi

Ile kosztuje Piłeczkowy pelikan DD44008?
Aktualnie w najniższej cenie produkt Piłeczkowy pelikan DD44008 możesz kupić za 99.00 zł. Cena Piłeczkowy pelikan DD44008 jest równa sugerowanej cenie katalogowej i wynosi 99.00 zł.

Ile kosztuje przesyłka Piłeczkowy pelikan DD44008?
Najniższy koszt przesyłki dla Piłeczkowy pelikan DD44008 wynosi 16,00 zł

Czy ten produkt jest bezpieczny?
Produkt Piłeczkowy pelikan DD44008 jest w pełni bezpieczny. Z uwagi na kontakt z dzieckiem, przy jego producji użyto wyłącznie bezpiecznych farb i klejów, nie zawiera BPA ani ftalanów. Posiada oznaczenie CE - deklaracja producenta o zgodności z europejskimi normami.

Dlaczego warto wybrać Piłeczkowy pelikan DD44008?
Piłeczkowy pelikan to idealny towarzysz dziecięcych spacerów, którego ruchome płetwy śmiesznie kłapią podczas prowadzenia. To pchacz również aktywizujący interakcje ruchowe dziecka. Ten ciekawy ptaszek kryje w swoim dużym dziobie kolorowe piłeczki. Kulki wyrzuca na zewnątrz podczas jazdy i prowadzenia zabawki rączką.
Zabawki - Numer handlowy: 50198Dodaj swoją opinię

Twoja ocena:

weryfikator

Inne produkty z tej kategorii

Zapytaj o ten produkt

weryfikator