Balibazoo Zawieszka rakieta z pozytywką DD88748 OU

Oszczędzasz

-38 %

Promocja

39,00 zł

24,00 zł

Dostępność:

Koszt wysyłki od: 16,00 zł

Płatności online

Balibazoo Zawieszka rakieta z pozytywką DD88748 OU - Opis produktu

Seria BALIBAZOO to doskonałe produkty dla najmłodszych dzieci gwarantujące wysokiej jakości, bezpieczne materiały. To zabawki, które zapewnią wiele doznań sensorycznych, a również zmieniają funkcjonalność w zależności od potrzeb dziecka i opiekuna. Zawieszka rakieta z pozytywką to wygodna zabawka, którą można zabrać wszędzie ze sobą, a dzięki wygodnemu uchwytowi przymocować w wybranym miejscu.

Funkcje zabawki:
- po pociągnięciu zabawki do dołu uruchomimy pozytywką i maluch usłyszy miłą melodyjkę,
- stateczniki rakiety wykonane zostały z szeleszczącegomateriału,
- produkt pobudza wyobraźnię, rozwija zmysły, ćwiczy małą motorykę i mięśnie pozwalając na samodzielne odkrywanie nowych atrakcji,
- całość wykonana z wysokiej jakości materiałów o ciekawych strukturach i kontrastujących kolorach i wzorach, posiada wiele różnorodnych elementów i funkcji edukacyjnych pobudzających rozwój dziecka,
- zabawkę można umieścić w wybranym miejscu dzięki wygodnemu zaczepowi, sprawdzi się jako zawieszka na macie, wózku, łóżeczku czy foteliku samochodowym.
 
Seria BALIBAZOO to wyszukane i innowacyjne produkty, dzięki którym Twoje dziecko od pierwszych chwil życia poznaje świat wszystkimi zmysłami. Ta nowa seria została przygotowana z wyjątkową dbałością o szczegóły, a także odpowiednio zmienia się wraz z potrzebami dziecka i opiekuna. Dzięki temu zabawki te mogą być wykorzystywane przez długi czas. Na szczególną uwagę zasługują wysokiej jakości zróżnicowane materiały pluszowe i gładkie, plastikowe części elastyczne lub twarde oraz elementy sensoryczne oddziaływujące na wzrok, słuch, dotyk i przestrzeń wokół dziecka.

Powyższy tekst jest chroniony prawem autorskim. Wykorzystywanie bez pisemnej zgody jest zabronione.

BALIBAZOO to seria zabawek edukacyjnych i progresywnych o niezwykle wysokim standardzie stworzonych po to by dzieci mogły uczyć się poprzez zabawę. Zabawki te są tworzone przez specjalistów w dziedzinie natury świadomości każdego dziecka tak, aby rozwijały one zainteresowanie dla wielu fascynujących przedmiotów odpowiednio dla swojego wieku. Wszystkie produkty są zgodne z międzynarodowymi standardami jakości i bezpieczeństwa.

Zabawka przeznaczona dla dzieci od pierwszych dni życia.
Wielkość zabawki: ok. 19cm
Numer katalogowy: DD88748
Zabawki - Numer handlowy: 88190/2

Pytania i odpowiedzi

Ile kosztuje Balibazoo Zawieszka rakieta z pozytywką DD88748 OU?
Aktualnie w najniższej cenie produkt Balibazoo Zawieszka rakieta z pozytywką DD88748 OU możesz kupić za 24.00 zł. Cena Balibazoo Zawieszka rakieta z pozytywką DD88748 OU jest równa sugerowanej cenie katalogowej i wynosi 24.00 zł.

Ile kosztuje przesyłka Balibazoo Zawieszka rakieta z pozytywką DD88748 OU?
Najniższy koszt przesyłki dla Balibazoo Zawieszka rakieta z pozytywką DD88748 OU wynosi 16,00 zł

Czy ten produkt jest bezpieczny?
Produkt Balibazoo Zawieszka rakieta z pozytywką DD88748 OU jest w pełni bezpieczny. Z uwagi na kontakt z dzieckiem, przy jego producji użyto wyłącznie bezpiecznych farb i klejów, nie zawiera BPA ani ftalanów. Posiada oznaczenie CE - deklaracja producenta o zgodności z europejskimi normami.

Dlaczego warto wybrać Balibazoo Zawieszka rakieta z pozytywką DD88748 OU?
Ciekawa zawieszka rakieta z pozytywką Balibazoo to muzyczna zabawka z szeleszczącymi elementami i wygodnym kółeczkiem do zawieszania. Jest zawsze gotowa do zabawy! Zapewnia różnorodne doznania sensoryczne i została wykonana z wysokiej jakości materiałów.
Zabawki - Numer handlowy: 88190/2Dodaj swoją opinię

Twoja ocena:

weryfikator

Inne produkty z tej kategorii

Zapytaj o ten produkt

weryfikator