Balibazoo Twister 80361 - Opis produktu

Twister to zabawka o wyjątkowej konstrukcji z serii sensorycznej. Jej kształt pasuje idealnie do rączki malucha, jest łatwy do chwycenia i trzymania, a kontrastowe i zdecydowane kolory skutecznie symulują wzrok. Skrywa mnóstwo niespodzianek, a wśród nich kolorowe gryzaczki twarde i elasyczne, metki do skubania, piszczałka, grzechotka. Z pewnością zaciekawi dziecko tasiemka do przeciągania zabawki w dwie strony wpływając na rozwój motoryki i zdolności poznawczych relacji przyczyna-skutek. Zróżnicowane faktury materiałów pobudzają zmysły zachęcając malucha do odkrywania świata również przez dotyk.
Seria BALIBAZOO to doskonałe produkty dla najmłodszych dzieci gwarantujące wysokiej jakości, bezpieczne materiały. To zabawki, które zapewnią wiele doznań sensorycznych, a również zmieniają funkcjonalność w zależności od potrzeb dziecka i opiekuna.
 
Funkcje zabawki:
- zróżnicowane faktury materiału, z ciekawymi graficznymi wzorami skupiającymi uwagę,
- materiałowe metki,
- kolorowe gryzaki zabawnie klekoczące przy poruszaniu,
- 2 elastyczne gryzaki,
- piszczałka,
- piramidka-grzechotka.
 
Seria BALIBAZOO to wyszukane i innowacyjne produkty, dzięki którym Twoje dziecko od pierwszych chwil życia poznaje świat wszystkimi zmysłami. Ta nowa seria została przygotowana z wyjątkową dbałością o szczegóły, a także odpowiednio zmienia się wraz z potrzebami dziecka i opiekuna. Dzięki temu zabawki te mogą być wykorzystywane przez długi czas. Na szczególną uwagę zasługują wysokiej jakości zróżnicowane materiały pluszowe i gładkie, plastikowe części elastyczne lub twarde oraz elementy sensoryczne oddziaływujące na wzrok, słuch, dotyk i przestrzeń wokół dziecka.

Powyższy tekst jest chroniony prawem autorskim. Wykorzystywanie bez pisemnej zgody jest zabronione.

BALIBAZOO to seria zabawek edukacyjnych i progresywnych o niezwykle wysokim standardzie stworzonych po to by dzieci mogły uczyć się poprzez zabawę. Zabawki te są tworzone przez specjalistów w dziedzinie natury świadomości każdego dziecka tak, aby rozwijały one zainteresowanie dla wielu fascynujących przedmiotów odpowiednio dla swojego wieku. Wszystkie produkty są zgodne z międzynarodowymi standardami jakości i bezpieczeństwa.

Zabawka przeznaczona dla dzieci od pierwszych dni życia. 
Średnica dużej piłki: ok. 12cm 
Numer katalogowy: DD80305
Zabawki - Numer handlowy: 88241/2

Pytania i odpowiedzi

Ile kosztuje Balibazoo Twister 80361?
Aktualnie w najniższej cenie produkt Balibazoo Twister 80361 możesz kupić za 39.00 zł. Cena Balibazoo Twister 80361 jest równa sugerowanej cenie katalogowej i wynosi 39.00 zł.

Ile kosztuje przesyłka Balibazoo Twister 80361?
Najniższy koszt przesyłki dla Balibazoo Twister 80361 wynosi 16,00 zł

Czy ten produkt jest bezpieczny?
Produkt Balibazoo Twister 80361 jest w pełni bezpieczny. Z uwagi na kontakt z dzieckiem, przy jego producji użyto wyłącznie bezpiecznych farb i klejów, nie zawiera BPA ani ftalanów. Posiada oznaczenie CE - deklaracja producenta o zgodności z europejskimi normami.

Dlaczego warto wybrać Balibazoo Twister 80361?
Aktywna spirala figury geometryczne jest giętka, więc z łatwością opleciesz nią wybrane miejsce, tak aby mogła towarzyszyć dziecku wszędzie. Dominujące biało-czarne kolory i ciekawe wzory wyjątkowo dobrze stymulują wzrok małego dziecka. Zawieszki: piramidka, kostka i piłeczka posiadają delikatne dzwoneczki oraz dodatkowe atrakcje w postaci klekoczących przy poruszaniu kształtów i bezpiecznego lusterka.
Zabawki - Numer handlowy: 88159/4Dodaj swoją opinię

Twoja ocena:

weryfikator

Inne produkty z tej kategorii

Zapytaj o ten produkt

weryfikator