Balibazoo Grzechotka sowa Odette DD87365 - Opis produktu

Seria BALIBAZOO to doskonałe produkty dla najmłodszych dzieci gwarantujące wysokiej jakości, bezpieczne materiały. To zabawki, które zapewnią wiele doznań sensorycznych, a również zmieniają funkcjonalność w zależności od potrzeb dziecka i opiekuna. Urocza grzechotka sówka Odette bawi się na okrągło! Posiada szeleszczące skrzydła, a jej głowę zdobią kolorowe metki o zróżnicowanej fakturze. Okrągły, miękki i elastyczny brzuszek z otworami ułatwia chwytanie zabawki. Znajdująca się w brzuszku piłeczka pięknie grzechocze przy potrząsaniu.

Funkcje zabawki:
- sympatyczna, lekka grzechotka w kontrastujących kolorach,
- część z otworami jest elastyczna i wygodna do trzymania przez małe rączki,
- przy potrząsaniu słychać delikatny dźwięk grzechotki-dzwoneczka,
- posiada szeleszczące elementy oraz barwne metki o różnych strukturach stymulujące zmysł dotyku i słuchu,
- produkt pobudza wyobraźnię, rozwija zmysły, ćwiczy małą motorykę i mięśnie pozwalając na samodzielne odkrywanie nowych atrakcji,
- całość wykonana z wysokiej jakości materiałów o ciekawych strukturach i kontrastujących kolorach i wzorach, posiada wiele różnorodnych elementów i funkcji edukacyjnych pobudzających rozwój dziecka.

 
Seria BALIBAZOO to wyszukane i innowacyjne produkty, dzięki którym Twoje dziecko od pierwszych chwil życia poznaje świat wszystkimi zmysłami. Ta nowa seria została przygotowana z wyjątkową dbałością o szczegóły, a także odpowiednio zmienia się wraz z potrzebami dziecka i opiekuna. Dzięki temu zabawki te mogą być wykorzystywane przez długi czas. Na szczególną uwagę zasługują wysokiej jakości zróżnicowane materiały pluszowe i gładkie, plastikowe części elastyczne lub twarde oraz elementy sensoryczne oddziaływujące na wzrok, słuch, dotyk i przestrzeń wokół dziecka.

Powyższy tekst jest chroniony prawem autorskim. Wykorzystywanie bez pisemnej zgody jest zabronione.

BALIBAZOO to seria zabawek edukacyjnych i progresywnych o niezwykle wysokim standardzie stworzonych po to by dzieci mogły uczyć się poprzez zabawę. Zabawki te są tworzone przez specjalistów w dziedzinie natury świadomości każdego dziecka tak, aby rozwijały one zainteresowanie dla wielu fascynujących przedmiotów odpowiednio dla swojego wieku. Wszystkie produkty są zgodne z międzynarodowymi standardami jakości i bezpieczeństwa.

Zabawka przeznaczona dla dzieci od pierwszych dni życia.
Wielkość zabawki: ok. 14x11cm
Numer katalogowy: DD87365
Zabawki - Numer handlowy: 88193

Pytania i odpowiedzi

Ile kosztuje Balibazoo Grzechotka sowa Odette DD87365?
Aktualnie w najniższej cenie produkt Balibazoo Grzechotka sowa Odette DD87365 możesz kupić za 22.90 zł. Cena Balibazoo Grzechotka sowa Odette DD87365 jest równa sugerowanej cenie katalogowej i wynosi 22.90 zł.

Ile kosztuje przesyłka Balibazoo Grzechotka sowa Odette DD87365?
Najniższy koszt przesyłki dla Balibazoo Grzechotka sowa Odette DD87365 wynosi 16,00 zł

Czy ten produkt jest bezpieczny?
Produkt Balibazoo Grzechotka sowa Odette DD87365 jest w pełni bezpieczny. Z uwagi na kontakt z dzieckiem, przy jego producji użyto wyłącznie bezpiecznych farb i klejów, nie zawiera BPA ani ftalanów. Posiada oznaczenie CE - deklaracja producenta o zgodności z europejskimi normami.

Dlaczego warto wybrać Balibazoo Grzechotka sowa Odette DD87365?
Urocza grzechotka sowa Odette z kolekcji Balibazoo to pluszowo-plastikowa zabawka z wygodnymi otworkamido chwytania i do trzymania. Jest gotowa do zabawy na okrągło! Zapewnia różnorodne doznania sensoryczne. Dźwięcznie grzechocze, ma szeleszczące elementy i kolorowe metki. Wykonana z wysokiej jakości materiałów.
Zabawki - Numer handlowy: 88193Opinie klientów

  • Ocena:5

    Ocena 5

    Dodano:

    Synek uwielbia dlatego kolejna kostka zakupiona na dzień dziecka dla innego małego członka rodziny:-)

Dodaj swoją opinię

Twoja ocena:

weryfikator

Inne produkty z tej kategorii

Zapytaj o ten produkt

weryfikator