Balibazoo Zawieszka słoń Ethan z pozytywką DD80358 - Opis produktu

Seria BALIBAZOO to doskonałe produkty dla najmłodszych dzieci gwarantujące wysokiej jakości, bezpieczne materiały. To zabawki, które zapewnią wiele doznań sensorycznych, a również zmieniają funkcjonalność w zależności od potrzeb dziecka i opiekuna. Słodka zawieszka słoń Ethan z pozytywką to wyjątkowo milutka przytulanka! Jej barwne kształty wykonane zostały z materiałów o różnych strukturach i dodatkowo ozdobione metkami. Intrygujące wzory i grafiki oraz szeleszczące uszy to dodatkowe przyciągające zmysły elementy. Główną atrakcją zabawki jest pozytywka, którą można uruchomić po naciągnięciu tasiemki z uchwytem. Słonik wygrywa piękną kołysankę i jednocześnie podciąga się na tasiemce do góry. Praktyczny uchwyt pozwala na umieszczenie zabawki w dowolnym miejscu.

Funkcje zabawki:
- milutka przytulanka, zawieszka w kontrastujących kolorach i ciekawych wzorach,
- ma wygodny uchwyt do zawieszenia,
- po naciągnięciu pozytywki słychać delikatną melodię kołysanki,
- posiada szeleszczące uszy,
- produkt pobudza wyobraźnię, rozwija zmysły, ćwiczy małą motorykę i mięśnie pozwalając na samodzielne odkrywanie nowych atrakcji,
- całość wykonana z wysokiej jakości materiałów o ciekawych strukturach i kontrastujących kolorach i wzorach, posiada wiele różnorodnych elementów i funkcji edukacyjnych pobudzających rozwój dziecka.
 
Seria BALIBAZOO to wyszukane i innowacyjne produkty, dzięki którym Twoje dziecko od pierwszych chwil życia poznaje świat wszystkimi zmysłami. Ta nowa seria została przygotowana z wyjątkową dbałością o szczegóły, a także odpowiednio zmienia się wraz z potrzebami dziecka i opiekuna. Dzięki temu zabawki te mogą być wykorzystywane przez długi czas. Na szczególną uwagę zasługują wysokiej jakości zróżnicowane materiały pluszowe i gładkie, plastikowe części elastyczne lub twarde oraz elementy sensoryczne oddziaływujące na wzrok, słuch, dotyk i przestrzeń wokół dziecka.

Powyższy tekst jest chroniony prawem autorskim. Wykorzystywanie bez pisemnej zgody jest zabronione.

BALIBAZOO to seria zabawek edukacyjnych i progresywnych o niezwykle wysokim standardzie stworzonych po to by dzieci mogły uczyć się poprzez zabawę. Zabawki te są tworzone przez specjalistów w dziedzinie natury świadomości każdego dziecka tak, aby rozwijały one zainteresowanie dla wielu fascynujących przedmiotów odpowiednio dla swojego wieku. Wszystkie produkty są zgodne z międzynarodowymi standardami jakości i bezpieczeństwa.

Zabawka przeznaczona dla dzieci od pierwszych dni życia.
Wielkość zabawki (razem z uchwytem): ok. 25cm
Numer katalogowy: DD80358
Zabawki - Numer handlowy: 88202

Pytania i odpowiedzi

Ile kosztuje Balibazoo Zawieszka słoń Ethan z pozytywką DD80358?
Aktualnie w najniższej cenie produkt Balibazoo Zawieszka słoń Ethan z pozytywką DD80358 możesz kupić za 39.60 zł. Cena Balibazoo Zawieszka słoń Ethan z pozytywką DD80358 jest równa sugerowanej cenie katalogowej i wynosi 39.60 zł.

Ile kosztuje przesyłka Balibazoo Zawieszka słoń Ethan z pozytywką DD80358?
Najniższy koszt przesyłki dla Balibazoo Zawieszka słoń Ethan z pozytywką DD80358 wynosi 16,00 zł

Czy ten produkt jest bezpieczny?
Produkt Balibazoo Zawieszka słoń Ethan z pozytywką DD80358 jest w pełni bezpieczny. Z uwagi na kontakt z dzieckiem, przy jego producji użyto wyłącznie bezpiecznych farb i klejów, nie zawiera BPA ani ftalanów. Posiada oznaczenie CE - deklaracja producenta o zgodności z europejskimi normami.

Dlaczego warto wybrać Balibazoo Zawieszka słoń Ethan z pozytywką DD80358?
Milutka zawieszka - przytulanka słonik Ethan z kolekcji Balibazoo to również pozytywka do naciągania wygrywająca melodię kołysanki. Ta niewielka muzyczna zabawka, zaciekawi swoimi funkcjami każdego malucha! Zapewni także różnorodne doznania sensoryczne dzięki jakości użytych materiałów oraz ciekawym grafikom.
Zabawki - Numer handlowy: 88202Dodaj swoją opinię

Twoja ocena:

weryfikator

Inne produkty z tej kategorii

Zapytaj o ten produkt

weryfikator