Zawieszka rybka Goldie DD81272 - Opis produktu

Seria BALIBAZOO to doskonałe produkty dla najmłodszych dzieci gwarantujące wysokiej jakości, bezpieczne materiały. To zabawki, które zapewnią wiele doznań sensorycznych, a również zmieniają funkcjonalność w zależności od potrzeb dziecka i opiekuna. Zawieszka rybka Goldie jest towarzyską rybką z tęczowym, szeleszczącym ogonkiem i nigdzie nie pływa bez swej przyjaciółki – ośmiorniczki, z którą uwielbia się bawić i grzechotać. Rybka posiada w brzuszku obrotową, przeźroczystą kulę. Dziecko obracając nią jednocześnie wprawi w ruch kolorowe, grzechoczące koraliki znajdujące się w jej wnętrzu pozwalając na obserwację zmian. Rybka posiada także metki o zróżnicowanej fakturze, które pomogą najmłodszym rozwijać umiejętności poznawcze. Praktyczny uchwyt pozwoli umieścić zawieszkę w wybranym miejscu.

Funkcje zabawki:
- obrotowa grzechotka z barwnymi koralikami do obserwacji i rozwoju ruchów manipulacyjnych,
- przy potrząsaniu dźwięcznie grzechocze mała ośmiorniczka, 
- sympatyczna buźka z haftowanymi elementami zachęca do poznania części twarzy, całość jest miękka i bezpieczna dla dziecka,
- posiada metki, wstążeczki i sznureczki do skubania,
- ma tęczowy, szeleszczący ogonek,
- produkt pobudza wyobraźnię, rozwija zmysły, ćwiczy małą motorykę i mięśnie pozwalając na samodzielne odkrywanie nowych atrakcji,
- całość wykonana z wysokiej jakości materiałów o ciekawych strukturach i kontrastujących kolorach i wzorach, posiada wiele różnorodnych elementów i funkcji edukacyjnych pobudzających rozwój dziecka.
- wygodne kółeczko jest uchwytem dzięki któremu można zabawkę zawiesić w dowolnym miejscu w domu lub na spacerze.

 
Seria BALIBAZOO to wyszukane i innowacyjne produkty, dzięki którym Twoje dziecko od pierwszych chwil życia poznaje świat wszystkimi zmysłami. Ta nowa seria została przygotowana z wyjątkową dbałością o szczegóły, a także odpowiednio zmienia się wraz z potrzebami dziecka i opiekuna. Dzięki temu zabawki te mogą być wykorzystywane przez długi czas. Na szczególną uwagę zasługują wysokiej jakości zróżnicowane materiały pluszowe i gładkie, plastikowe części elastyczne lub twarde oraz elementy sensoryczne oddziaływujące na wzrok, słuch, dotyk i przestrzeń wokół dziecka.

Powyższy tekst jest chroniony prawem autorskim. Wykorzystywanie bez pisemnej zgody jest zabronione.

BALIBAZOO to seria zabawek edukacyjnych i progresywnych o niezwykle wysokim standardzie stworzonych po to by dzieci mogły uczyć się poprzez zabawę. Zabawki te są tworzone przez specjalistów w dziedzinie natury świadomości każdego dziecka tak, aby rozwijały one zainteresowanie dla wielu fascynujących przedmiotów odpowiednio dla swojego wieku. Wszystkie produkty są zgodne z międzynarodowymi standardami jakości i bezpieczeństwa.

Zabawka przeznaczona dla dzieci od pierwszych dni życia.
Wielkość zabawki: ok. 22x20cm
Numer katalogowy: DD81272
Zabawki - Numer handlowy: 88194

Pytania i odpowiedzi

Ile kosztuje Zawieszka rybka Goldie DD81272?
Aktualnie w najniższej cenie produkt Zawieszka rybka Goldie DD81272 możesz kupić za 24.90 zł. Cena Zawieszka rybka Goldie DD81272 jest równa sugerowanej cenie katalogowej i wynosi 24.90 zł.

Ile kosztuje przesyłka Zawieszka rybka Goldie DD81272?
Najniższy koszt przesyłki dla Zawieszka rybka Goldie DD81272 wynosi 16,00 zł

Czy ten produkt jest bezpieczny?
Produkt Zawieszka rybka Goldie DD81272 jest w pełni bezpieczny. Z uwagi na kontakt z dzieckiem, przy jego producji użyto wyłącznie bezpiecznych farb i klejów, nie zawiera BPA ani ftalanów. Posiada oznaczenie CE - deklaracja producenta o zgodności z europejskimi normami.

Dlaczego warto wybrać Zawieszka rybka Goldie DD81272?
Zawieszka rybka Goldie jest towarzyską rybką z tęczowym, szeleszczącym ogonkiem i nigdzie nie pływa bez swej przyjaciółki – ośmiorniczki, z którą uwielbia się bawić i grzechotać. Rybka posiada w brzuszku obrotową, przeźroczystą kulę.
Zabawki - Numer handlowy: 88194Dodaj swoją opinię

Twoja ocena:

weryfikator

Inne produkty z tej kategorii

Zapytaj o ten produkt

weryfikator