Jolly Baby Mata Wiejskie zwierzaki 80466 - Opis produktu

Wiejskie zwierzaki to komplet złożony z maty-torby, książeczki z ogonkami i figurek zwierząt, dzięki którym maluch pozna mieszkańców farmy. Ten duży, materiałowy zestaw: mata z obrazkami przedstawiającymi domki i ulubione miejsca zwierząt oraz 8 pluszowych postaci mieszkających na wsi zapewni wiele możliwości zabawy dla starszego dziecka. Natomiast książeczka w języku polskim z ogonkami o zróżnicowanej fakturze opowiada o nich ciekawe historyjki, kótre można czytać i oglądać - dla najmłodszych. Niektóre z pluszowych zwierzątek mają dodatkowe atrakcje w postaci grzechotki lub szeleszczących elementów i można się nimi bawić również oddzielnie. Mata posiada wygodne uchwyty oraz rzepy umieszczone po bokach, dzięki czemu bez trudu przekształcisz ją w praktyczną torbę, która pomieści cały zestaw i pozwoli Wam zabrać go ze sobą na wycieczkę!

Funkcje zabawki:
- w zestawie materiałowa książeczka, mata i 8 figurek zwierzątek (niektóre grzechoczą lub szeleszczą),
- miękka, materiałowa mata zachęcająca do aktywności i odkrywania zakamarków na farmie,
- książeczka z ogonkami o zwierzętach w języku polskim,
- 3 sposoby zabawy - rośnie razem z dzieckiem: książeczka (0-12m), zwierzątka (12-24m), mata (24-36m),
- mata posiada uchwyty i rzepy, które pozwalają złożyć ją w torbę do przenoszenia całego zestawu,
- książeczka i mata w języku polskim.
- produkt pobudza wyobraźnię, rozwija zmysły, ćwiczy małą motorykę i mięśnie pozwalając na samodzielne odkrywanie nowych atrakcji,
- całość wykonana z wysokiej jakości materiałów o ciekawych strukturach i kontrastujących kolorach i wzorach, posiada wiele różnorodnych elementów i funkcji edukacyjnych pobudzających rozwój dziecka.
 
Marka JOLLY BABY w swojej ofercie ma ciekawe książeczki edukacyjne oraz zabawki. Wysoki standard materiałów i międzynarodowe certyfikaty jakości zapewniają bezpieczeństwo. Natomiast przemyślane rozwiązania sprawiają, że otwarcie każdej strony ksiażeczki zabiera nas w niezwykłą podróż, ucząc dziecko poprzez obrazy, struktury i aktywności.

Powyższy tekst jest chroniony prawem autorskim. Wykorzystywanie bez pisemnej zgody jest zabronione.

Zabawka przeznaczona dla dzieci od pierwszego dnia życia.
Wielkość zabawki: ok. cm
Numer katalogowy: 80466
Zabawki - Numer handlowy: 17022

Dodaj swoją opinię

Twoja ocena:

weryfikator

Inne produkty z tej kategorii

Zapytaj o ten produkt

weryfikator