Jolly Baby Mata Wiejskie zwierzaki 80466 - Opis produktu

Wiejskie zwierzaki to komplet złożony z maty-torby, książeczki z ogonkami i figurek zwierząt, dzięki którym maluch pozna mieszkańców farmy. Ten duży, materiałowy zestaw: mata z obrazkami przedstawiającymi domki i ulubione miejsca zwierząt oraz 8 pluszowych postaci mieszkających na wsi zapewni wiele możliwości zabawy dla starszego dziecka. Natomiast książeczka w języku polskim z ogonkami o zróżnicowanej fakturze opowiada o nich ciekawe historyjki, kótre można czytać i oglądać - dla najmłodszych. Niektóre z pluszowych zwierzątek mają dodatkowe atrakcje w postaci grzechotki lub szeleszczących elementów i można się nimi bawić również oddzielnie. Mata posiada wygodne uchwyty oraz rzepy umieszczone po bokach, dzięki czemu bez trudu przekształcisz ją w praktyczną torbę, która pomieści cały zestaw i pozwoli Wam zabrać go ze sobą na wycieczkę!

Funkcje zabawki:
- w zestawie materiałowa książeczka, mata i 8 figurek zwierzątek (niektóre grzechoczą lub szeleszczą),
- miękka, materiałowa mata zachęcająca do aktywności i odkrywania zakamarków na farmie,
- książeczka z ogonkami o zwierzętach w języku polskim,
- 3 sposoby zabawy - rośnie razem z dzieckiem: książeczka (0-12m), zwierzątka (12-24m), mata (24-36m),
- mata posiada uchwyty i rzepy, które pozwalają złożyć ją w torbę do przenoszenia całego zestawu,
- książeczka i mata w języku polskim.
- produkt pobudza wyobraźnię, rozwija zmysły, ćwiczy małą motorykę i mięśnie pozwalając na samodzielne odkrywanie nowych atrakcji,
- całość wykonana z wysokiej jakości materiałów o ciekawych strukturach i kontrastujących kolorach i wzorach, posiada wiele różnorodnych elementów i funkcji edukacyjnych pobudzających rozwój dziecka.
 
Marka JOLLY BABY w swojej ofercie ma ciekawe książeczki edukacyjne oraz zabawki. Wysoki standard materiałów i międzynarodowe certyfikaty jakości zapewniają bezpieczeństwo. Natomiast przemyślane rozwiązania sprawiają, że otwarcie każdej strony ksiażeczki zabiera nas w niezwykłą podróż, ucząc dziecko poprzez obrazy, struktury i aktywności.

Powyższy tekst jest chroniony prawem autorskim. Wykorzystywanie bez pisemnej zgody jest zabronione.

Zabawka przeznaczona dla dzieci od pierwszego dnia życia.
Wielkość zabawki: ok. cm
Numer katalogowy: 80466
Zabawki - Numer handlowy: 17022

Pytania i odpowiedzi

Ile kosztuje Jolly Baby Mata Wiejskie zwierzaki 80466?
Aktualnie w najniższej cenie produkt Jolly Baby Mata Wiejskie zwierzaki 80466 możesz kupić za 119.00 zł. Cena Jolly Baby Mata Wiejskie zwierzaki 80466 jest równa sugerowanej cenie katalogowej i wynosi 119.00 zł.

Ile kosztuje przesyłka Jolly Baby Mata Wiejskie zwierzaki 80466?
Najniższy koszt przesyłki dla Jolly Baby Mata Wiejskie zwierzaki 80466 wynosi 16,00 zł

Czy ten produkt jest bezpieczny?
Produkt Jolly Baby Mata Wiejskie zwierzaki 80466 jest w pełni bezpieczny. Z uwagi na kontakt z dzieckiem, przy jego producji użyto wyłącznie bezpiecznych farb i klejów, nie zawiera BPA ani ftalanów. Posiada oznaczenie CE - deklaracja producenta o zgodności z europejskimi normami.

Dlaczego warto wybrać Jolly Baby Mata Wiejskie zwierzaki 80466?
Wiejskie zwierzaki to komplet złożony z maty-torby, książeczki z ogonkami i figurek zwierząt, dzięki którym maluch pozna mieszkańców farmy. Przenośna mata ze zwierzątkami to wiele godzin zabawy na różnych etapach rozwoju. To mnóstwo zabawy i nauki w jednym. Produkt zachęca do zabawy w odgrywanie ról, opowiadania historii o farmie oraz poznawania ich zwyczajów.
Zabawki - Numer handlowy: 17022Dodaj swoją opinię

Twoja ocena:

weryfikator

Inne produkty z tej kategorii

Zapytaj o ten produkt

weryfikator