Zawieszka Świnka Olly LC27579 - Opis produktu

Świnka Olly to przezabawne zwierzątko. Przyciśnij brzuszek Ollego, a przekonasz się jak śmiesznie chrumka, prawie jak prawdziwa świnka! Chwycenie za nóżki lub uszy spowoduje, że usłyszymy szeleszczący efekt. Potrząsając całą zabawką słychać delikatne grzechotanie. Olly w rączce trzyma elastyczny gryzak w kształcie nadgryzionego, czerwonego jabłuszka, przydatny podczas ząbkowania. Świnka ma ciekawe materiały i kontrastujące wzory, zabawny zakręcony ogonek oraz grzywkę z satynowych wstążek, które z pewnością zainteresują dziecko.

Funkcje produktu:
- wydaje realistyczny odgłos "chrumkania" świnki po naciśnięciu brzuszka,
- elastyczny gryzak w kształcie czerwonego jabłuszka,
- jasne, intensywne kolory stymulujące zmysł wzroku,
- różne struktury materiałów do odkrycia poprzez dotyk,
- interesujące wzory tkanin skupiajace uwagę,
- zabawna grzywka z satynowych wstążeczek zachęcająca do chwytania,
- szeleszczące uszka oraz nóżki,
- kontrastowe biało-czarne wzory.

Piękne, żywe kolory i wzory, ciekawa faktura materiału, szeleszczące elementy zachęcą Twoje dziecko do zabawy, pobudzając jego zmysł dotyku, słuchu i wzroku.

Wygodny uchwyt umieszczony w zabawce pozwoli na zabranie jej wszędzie ze sobą i umieszczenie w dowolnie wybranym przez nas miejscu: wózek, łóżeczko, nosidełko-fotelik samochodowy, jak również zamiennie do maty edukacyjnej.

Firma Lamaze w oparciu o filozofię zdrowego rodzicielstwa stworzyła kompleksowy system miękkich zabawek. Najważniejsze dla rodziców, to zapewnienie dzieciom zdrowia, szczęścia i bezpieczeństwa. Zabawki zostały zaprojektowane we współpracy z ekspertami ds. rozwoju dzieci. Mają one za zadanie angażować dziecko w odkrywanie świata, jednocześnie dając dużo radości, a rodzicom zapewnić chwile spokoju. Kolorowe zapisy informują o przeznaczeniu zabawki w zależności od wieku dziecka i jego umiejętności rozwojowych. Co najważniejsze, wszystkie produkty Lamaze spełniają lub przekraczają wymogi określone w przepisach tak, aby jak najlepiej zapewnić bezpieczeństwo dziecku. Zabawki te mogą towarzyszyć dziecku już od pierwszego dnia narodzin aż do wczesnych lat przedszkolnych pokazując dziecku ciekawą ścieżkę zabawy, stymulując ich rozwój i ucząc je nowych umiejętności.

Powyższy tekst jest chroniony prawem autorskim. Wykorzystywanie bez pisemnej zgody jest zabronione.

Wielkość zabawki: ok. 27cm
Zabawka przeznaczona dla dzieci od pierwszego dnia życia.
Nr katalogowy: LC27579

Zabawki - Numer handlowy: 87063

Pytania i odpowiedzi

Ile kosztuje Zawieszka Świnka Olly LC27579?
Aktualnie w najniższej cenie produkt Zawieszka Świnka Olly LC27579 możesz kupić za 45.00 zł. Cena Zawieszka Świnka Olly LC27579 jest równa sugerowanej cenie katalogowej i wynosi 45.00 zł.

Ile kosztuje przesyłka Zawieszka Świnka Olly LC27579?
Najniższy koszt przesyłki dla Zawieszka Świnka Olly LC27579 wynosi 16,00 zł

Czy ten produkt jest bezpieczny?
Produkt Zawieszka Świnka Olly LC27579 jest w pełni bezpieczny. Z uwagi na kontakt z dzieckiem, przy jego producji użyto wyłącznie bezpiecznych farb i klejów, nie zawiera BPA ani ftalanów. Posiada oznaczenie CE - deklaracja producenta o zgodności z europejskimi normami.

Dlaczego warto wybrać Zawieszka Świnka Olly LC27579?
Zobacz jaki zabawny odgłos wydaje Olly przyciskając brzuszek lub potrząśnij żeby usłyszeć grzechotanie. Świnka ma szleszczące uszka i nóżki, elastyczny gryzak, różne struktury materiałów, kontrastujące wzory oraz grzywkę z satynowych wstążek.
Zabawki - Numer handlowy: 87063Dodaj swoją opinię

Twoja ocena:

weryfikator

Inne produkty z tej kategorii

Zapytaj o ten produkt

weryfikator