Zawieszka krowa Caesar z wibracją DD83840 - Opis produktu

Seria BALIBAZOO to doskonałe produkty dla najmłodszych dzieci gwarantujące wysokiej jakości, bezpieczne materiały. To zabawki, które zapewnią wiele doznań sensorycznych, a również zmieniają funkcjonalność w zależności od potrzeb dziecka i opiekuna. Zawieszka krowa Caesar z wibracją poza niezaprzeczalnym urokiem swojego biało-czarnego wzoru, kryje w sobie także mnóstwo innych zalet, którymi zachwyci każdego malucha. Posiada szeleszczące uszka oraz kopytka, z pośród których jedno grzechocze, jedno piszczy przy naciskaniu, a dwa szeleszczą. Dwa z nich mają antypoślizgowe kropeczki. Na ogonku krówki znajdują się 2 kolorowe gryzaczki (gwiazdka i kółko), które zabawnie klekoczą przy ruchu zabawki. Jednak największą atrakcją jest pociągnięcie zabawki w dół, kiedy to zmarszczona tasiemka wydłuża się, aby następnie zwinąć się z powrotem do góry wesoło wibrując. Praktyczny uchwyt pozwoli przymocować zawieszkę w wybranym miejscu.

Funkcje zabawki:
- sympatyczna, lekka zawieszka z wibracją,
- ma wygodny uchwyt do zawieszenia,
- ma szeleszczące przy dotykaniu części,
- oprócz zachęcającego do chwytania kształtu w kopytkach kryją się niespodzianki do odkrycia: grzechotka, piszczek, szeleściki, i antypościzgowe kropeczki,
- dwa klekoczące przy poruszaniu zabawki plastikowe elementy: kółko i gwiazdka, które mogą pełnić również funkcję gryzaków,
- produkt pobudza wyobraźnię, rozwija zmysły, ćwiczy małą motorykę i mięśnie pozwalając na samodzielne odkrywanie nowych atrakcji,
- całość wykonana z wysokiej jakości materiałów o ciekawych strukturach i kontrastujących kolorach i wzorach, posiada wiele różnorodnych elementów i funkcji edukacyjnych pobudzających rozwój dziecka.
 
Seria BALIBAZOO to wyszukane i innowacyjne produkty, dzięki którym Twoje dziecko od pierwszych chwil życia poznaje świat wszystkimi zmysłami. Ta nowa seria została przygotowana z wyjątkową dbałością o szczegóły, a także odpowiednio zmienia się wraz z potrzebami dziecka i opiekuna. Dzięki temu zabawki te mogą być wykorzystywane przez długi czas. Na szczególną uwagę zasługują wysokiej jakości zróżnicowane materiały pluszowe i gładkie, plastikowe części elastyczne lub twarde oraz elementy sensoryczne oddziaływujące na wzrok, słuch, dotyk i przestrzeń wokół dziecka.

Powyższy tekst jest chroniony prawem autorskim. Wykorzystywanie bez pisemnej zgody jest zabronione.

BALIBAZOO to seria zabawek edukacyjnych i progresywnych o niezwykle wysokim standardzie stworzonych po to by dzieci mogły uczyć się poprzez zabawę. Zabawki te są tworzone przez specjalistów w dziedzinie natury świadomości każdego dziecka tak, aby rozwijały one zainteresowanie dla wielu fascynujących przedmiotów odpowiednio dla swojego wieku. Wszystkie produkty są zgodne z międzynarodowymi standardami jakości i bezpieczeństwa.

Zabawka przeznaczona dla dzieci od pierwszych dni życia.
Wielkość zabawki (razem z uchwytem): ok. 28cm
Numer katalogowy: DD83840
Zabawki - Numer handlowy: 88197

Pytania i odpowiedzi

Ile kosztuje Zawieszka krowa Caesar z wibracją DD83840?
Aktualnie w najniższej cenie produkt Zawieszka krowa Caesar z wibracją DD83840 możesz kupić za 26.00 zł. Cena Zawieszka krowa Caesar z wibracją DD83840 jest równa sugerowanej cenie katalogowej i wynosi 26.00 zł.

Ile kosztuje przesyłka Zawieszka krowa Caesar z wibracją DD83840?
Najniższy koszt przesyłki dla Zawieszka krowa Caesar z wibracją DD83840 wynosi 16,00 zł

Czy ten produkt jest bezpieczny?
Produkt Zawieszka krowa Caesar z wibracją DD83840 jest w pełni bezpieczny. Z uwagi na kontakt z dzieckiem, przy jego producji użyto wyłącznie bezpiecznych farb i klejów, nie zawiera BPA ani ftalanów. Posiada oznaczenie CE - deklaracja producenta o zgodności z europejskimi normami.

Dlaczego warto wybrać Zawieszka krowa Caesar z wibracją DD83840?
Zawieszka krowa Caesar z wibracją poza niezaprzeczalnym urokiem, kryje w sobie także mnóstwo innych zalet, którymi zachwyci każdego malucha. Posiada szeleszczące uszka oraz kopytka, z pośród których jedno grzechocze, jedno piszczy przy naciskaniu, a dwa szeleszczą. Dwa z nich mają antypoślizgowe kropeczki. Na ogonku krówki znajdują się 2 kolorowe gryzaczki (gwiazdka i kółko), które zabawnie klekoczą przy ruchu zabawki.
Zabawki - Numer handlowy: 88197Dodaj swoją opinię

Twoja ocena:

weryfikator

Inne produkty z tej kategorii

Zapytaj o ten produkt

weryfikator