Balibazoo Zawieszka kostka tukan 80556 - Opis produktu

Zawieszka kostka tukan to pluszowy kształt geometryczny w kontrastujących biało-czarno-czerwonych kolorach z barwnymi elementami i dodatkowymi atrakcjami (np.dzwoneczek, piszczek, gryzaki, satynowe metki) do odkrycia przez malucha. Można zabrać ją wszędzie ze sobą, a dzięki wygodnemu uchwytowi przymocować w wybranym miejscu.
 
Funkcje zabawki:
- sympatyczna zawieszka w kontrastujących, podstawowych kolorach z barwnymi dodatkami,
- przy potrząsaniu wydaje dźwięk dzwoneczka,
- geometryczne wzory i czytelne grafiki kontrastujących kolorach oraz sympatyczne postaci zwierząt interesują maluchy i stymulują wzrok,
- posiada satynowe metki do skubania,
- ma elastyczny gryzaczek truskawka ze strukturą, który z pewnością przyniesie ukojenie podczas ząbkowania,
- zawieszka-piszczek jest dodatkową atrakcją,
- ma przymocowane plastikowe elementy: kółeczko, gwiazdka i kwadrat wydające klekoczący dźwięk podczas ruchu zabawki,
- produkt pobudza wyobraźnię, rozwija zmysły, ćwiczy małą motorykę i mięśnie pozwalając na samodzielne odkrywanie nowych atrakcji,
- całość wykonana z wysokiej jakości materiałów o ciekawych strukturach i kontrastujących kolorach i wzorach, posiada wiele różnorodnych elementów i funkcji edukacyjnych pobudzających rozwój dziecka.
 
Seria BALIBAZOO to wyszukane i innowacyjne produkty, dzięki którym Twoje dziecko od pierwszych chwil życia poznaje świat wszystkimi zmysłami. Ta nowa seria została przygotowana z wyjątkową dbałością o szczegóły, a także odpowiednio zmienia się wraz z potrzebami dziecka i opiekuna. Dzięki temu zabawki te mogą być wykorzystywane przez długi czas. Na szczególną uwagę zasługują wysokiej jakości zróżnicowane materiały pluszowe i gładkie, plastikowe części elastyczne lub twarde oraz elementy sensoryczne oddziaływujące na wzrok, słuch, dotyk i przestrzeń wokół dziecka. Seria BALIBAZOO to doskonałe produkty dla najmłodszych dzieci gwarantujące wysokiej jakości, bezpieczne materiały. To zabawki, które zapewnią wiele doznań sensorycznych, a również zmieniają funkcjonalność w zależności od potrzeb dziecka i opiekuna.

Powyższy tekst jest chroniony prawem autorskim. Wykorzystywanie bez pisemnej zgody jest zabronione.

BALIBAZOO to seria zabawek edukacyjnych i progresywnych o niezwykle wysokim standardzie stworzonych po to by dzieci mogły uczyć się poprzez zabawę. Zabawki te są tworzone przez specjalistów w dziedzinie natury świadomości każdego dziecka tak, aby rozwijały one zainteresowanie dla wielu fascynujących przedmiotów odpowiednio dla swojego wieku. Wszystkie produkty są zgodne z międzynarodowymi standardami jakości i bezpieczeństwa.

Zabawka przeznaczona dla dzieci od pierwszych dni życia.
Wielkość kostki: ok.8x8x8cm
Numer katalogowy: 80556
Zabawki - Numer handlowy: 88256/1

Pytania i odpowiedzi

Ile kosztuje Balibazoo Zawieszka kostka tukan 80556?
Aktualnie w najniższej cenie produkt Balibazoo Zawieszka kostka tukan 80556 możesz kupić za 29.00 zł. Cena Balibazoo Zawieszka kostka tukan 80556 jest równa sugerowanej cenie katalogowej i wynosi 29.00 zł.

Ile kosztuje przesyłka Balibazoo Zawieszka kostka tukan 80556?
Najniższy koszt przesyłki dla Balibazoo Zawieszka kostka tukan 80556 wynosi 16,00 zł

Czy ten produkt jest bezpieczny?
Produkt Balibazoo Zawieszka kostka tukan 80556 jest w pełni bezpieczny. Z uwagi na kontakt z dzieckiem, przy jego producji użyto wyłącznie bezpiecznych farb i klejów, nie zawiera BPA ani ftalanów. Posiada oznaczenie CE - deklaracja producenta o zgodności z europejskimi normami.

Dlaczego warto wybrać Balibazoo Zawieszka kostka tukan 80556?
Zawieszka kostka tukan to sensoryczna zabawka w kontrastujących biało-czarno-czerwonych kolorach z barwnymi elementami i dodatkowymi atrakcjami (np.dzwoneczek, piszczek, gryzaki, satynowe metki) do odkrycia przez malucha. Wygodny uchwyt pozwala ją zawiesić podczas spaceru, czy podróży.
Zabawki - Numer handlowy: 88556Dodaj swoją opinię

Twoja ocena:

weryfikator

Inne produkty z tej kategorii

Zapytaj o ten produkt

weryfikator