Balibazoo Zawieszka kostka tukan 80556 - Opis produktu

Zawieszka kostka tukan to pluszowy kształt geometryczny w kontrastujących biało-czarno-czerwonych kolorach z barwnymi elementami i dodatkowymi atrakcjami (np.dzwoneczek, piszczek, gryzaki, satynowe metki) do odkrycia przez malucha. Można zabrać ją wszędzie ze sobą, a dzięki wygodnemu uchwytowi przymocować w wybranym miejscu.
 
Funkcje zabawki:
- sympatyczna zawieszka w kontrastujących, podstawowych kolorach z barwnymi dodatkami,
- przy potrząsaniu wydaje dźwięk dzwoneczka,
- geometryczne wzory i czytelne grafiki kontrastujących kolorach oraz sympatyczne postaci zwierząt interesują maluchy i stymulują wzrok,
- posiada satynowe metki do skubania,
- ma elastyczny gryzaczek truskawka ze strukturą, który z pewnością przyniesie ukojenie podczas ząbkowania,
- zawieszka-piszczek jest dodatkową atrakcją,
- ma przymocowane plastikowe elementy: kółeczko, gwiazdka i kwadrat wydające klekoczący dźwięk podczas ruchu zabawki,
- produkt pobudza wyobraźnię, rozwija zmysły, ćwiczy małą motorykę i mięśnie pozwalając na samodzielne odkrywanie nowych atrakcji,
- całość wykonana z wysokiej jakości materiałów o ciekawych strukturach i kontrastujących kolorach i wzorach, posiada wiele różnorodnych elementów i funkcji edukacyjnych pobudzających rozwój dziecka.
 
Seria BALIBAZOO to wyszukane i innowacyjne produkty, dzięki którym Twoje dziecko od pierwszych chwil życia poznaje świat wszystkimi zmysłami. Ta nowa seria została przygotowana z wyjątkową dbałością o szczegóły, a także odpowiednio zmienia się wraz z potrzebami dziecka i opiekuna. Dzięki temu zabawki te mogą być wykorzystywane przez długi czas. Na szczególną uwagę zasługują wysokiej jakości zróżnicowane materiały pluszowe i gładkie, plastikowe części elastyczne lub twarde oraz elementy sensoryczne oddziaływujące na wzrok, słuch, dotyk i przestrzeń wokół dziecka. Seria BALIBAZOO to doskonałe produkty dla najmłodszych dzieci gwarantujące wysokiej jakości, bezpieczne materiały. To zabawki, które zapewnią wiele doznań sensorycznych, a również zmieniają funkcjonalność w zależności od potrzeb dziecka i opiekuna.

Powyższy tekst jest chroniony prawem autorskim. Wykorzystywanie bez pisemnej zgody jest zabronione.

BALIBAZOO to seria zabawek edukacyjnych i progresywnych o niezwykle wysokim standardzie stworzonych po to by dzieci mogły uczyć się poprzez zabawę. Zabawki te są tworzone przez specjalistów w dziedzinie natury świadomości każdego dziecka tak, aby rozwijały one zainteresowanie dla wielu fascynujących przedmiotów odpowiednio dla swojego wieku. Wszystkie produkty są zgodne z międzynarodowymi standardami jakości i bezpieczeństwa.

Zabawka przeznaczona dla dzieci od pierwszych dni życia.
Wielkość kostki: ok.8x8x8cm
Numer katalogowy: 80556
Zabawki - Numer handlowy: 88256/1

Dodaj swoją opinię

Twoja ocena:

weryfikator

Inne produkty z tej kategorii

Zapytaj o ten produkt

weryfikator