Jolly Baby Książeczka Odkrywam części ciała 80462 - Opis produktu

Odkrywam części ciała ciała to miękka, kolorowa książeczka, dzięki której maluszek pozna siebie oraz przy okazji poszczególne elementy odzieży. Pozwól dziecku odkryć gdzie znajduje się ucho, co chowamy w butach, a co wtulamy w szalik. Ta pierwsza książeczka uczy miłości do książek i czytania. 10 stron wzbogaconych o dodatkowe elementy, które uatrakcyjnią zabawę. Książeczka posiada zapięcie na rzep oraz praktyczny uchwyt umieszczony na grzbiecie. Oczywiście można przekładać kartki i zapoznać się z obrazkami i zadaniami, a także wypróbować piszczek, szeleszczące elementy oraz sprawdzić a-kuku i odkryć to, co zostało ukryte. Posiada wiele interesujących elementów do zabawy, mimo to jest wystarczająco mała, aby zabrać ją wszędzie ze sobą.

Funkcje zabawki:
- miękka, materiałowa książeczka zachęcająca do aktywności i odkrywania świata,
- książeczka w języku polskim,
10-stronna,
- posiada szeleszczące elementy,
- ukryta piszczałka,
zapięcie na rzep,
- ma uchwyt na grzbiecie ułatwiający noszenie w rączce lub zawieszenie w wybranym miejscu: do wózka, łóżeczk,a nosidełka czy maty,
- produkt pobudza wyobraźnię, rozwija zmysły, ćwiczy małą motorykę i mięśnie pozwalając na samodzielne odkrywanie nowych atrakcji,
- całość wykonana z wysokiej jakości materiałów o ciekawych strukturach i kontrastujących kolorach i wzorach, posiada wiele różnorodnych elementów i funkcji edukacyjnych pobudzających rozwój dziecka.
 
Marka JOLLY BABY w swojej ofercie ma ciekawe książeczki edukacyjne oraz zabawki. Wysoki standard materiałów i międzynarodowe certyfikaty jakości zapewniają bezpieczeństwo. Natomiast przemyślane rozwiązania sprawiają, że otwarcie każdej strony ksiażeczki zabiera nas w niezwykłą podróż, ucząc dziecko poprzez obrazy, struktury i aktywności.

Powyższy tekst jest chroniony prawem autorskim. Wykorzystywanie bez pisemnej zgody jest zabronione.

Zabawka przeznaczona dla dzieci od pierwszego dnia życia.
Wielkość zabawki: ok. 23x3x13cm
Numer katalogowy: 85413
Zabawki - Numer handlowy: 80462

Pytania i odpowiedzi

Ile kosztuje Jolly Baby Książeczka Odkrywam części ciała 80462?
Aktualnie w najniższej cenie produkt Jolly Baby Książeczka Odkrywam części ciała 80462 możesz kupić za 45.00 zł. Cena Jolly Baby Książeczka Odkrywam części ciała 80462 jest równa sugerowanej cenie katalogowej i wynosi 45.00 zł.

Ile kosztuje przesyłka Jolly Baby Książeczka Odkrywam części ciała 80462?
Najniższy koszt przesyłki dla Jolly Baby Książeczka Odkrywam części ciała 80462 wynosi 16,00 zł

Czy ten produkt jest bezpieczny?
Produkt Jolly Baby Książeczka Odkrywam części ciała 80462 jest w pełni bezpieczny. Z uwagi na kontakt z dzieckiem, przy jego producji użyto wyłącznie bezpiecznych farb i klejów, nie zawiera BPA ani ftalanów. Posiada oznaczenie CE - deklaracja producenta o zgodności z europejskimi normami.

Dlaczego warto wybrać Jolly Baby Książeczka Odkrywam części ciała 80462?
Odkrywam części ciała to miękka, kolorowa książeczka, dzięki której maluszek pozna siebie oraz przy okazji poszczególne elementy odzieży. Pozwól dziecku odkryć gdzie znajduje się ucho, co chowamy w butach, a co wtulamy w szalik.
Zabawki - Numer handlowy: 17018Dodaj swoją opinię

Twoja ocena:

weryfikator

Inne produkty z tej kategorii

Zapytaj o ten produkt

weryfikator