Huśtawka hybrydowa słodki lisek 10287 - Opis produktu

Huśtawka hybrydowa słodki lisek marki InGenuity to połączenie komfortu, oszczędności i mobilności.

Wykorzystana w jej konstrukcji technologia Powered by Hybridrive Technology™ zapewnia trzykrotną oszczędność baterii, natomiast WhisperQuiet - bardzo cichą pracę. Wygodny timer z możliwością ustawienia czasu bujania huśtawki na: 30, 45 i 60 minut oraz 5 prędkości bujania zapewni dziecku radość, a rodzicom chwilę wytchnienia. Jedna z 5 prędkości bujania pozwoli na odnalezienie tej ulubionej - dla dziecka, a zawieszone na łuku zabawki umilą czas spędzony w bujaczku. Pałąk jest łatwy w demontażu, a zawieszone na nim 2 pluszowe zabawki zachęcają do chwytania i manipulacji.
Huśtawka ma również wbudowany moduł muzyczny z regulacją głośności oraz 11 melodiami (8 melodii i 3 rodzaje dźwięków natury), a wszystko to zasilane przez energooszczędną technologię Hybridrive, dzięki zastosowaniu, której przyczyniasz się do ochrony środowiska i oszczędzasz pieniądze. 

Piękne wzornictwo i kolorystyka, wysokiej jakości materiały, łatwe do utrzymania w czystości to podstawowe elementy znajdujące się w każdym z produktów tej marki. Ten model został zaprojektowany w spokojnej kolorystyce szarości i bieli z pastelowymi dodatkami w odcieniach różowego i niebieskiego. Dodatkowym ekologicznym akcentem wpisującym się w trendy wzornictwa światowego jest drewniany dodatek w kształcie kółeczka. 5-punktowe pasy zwiększają komfort i bezpieczeństwo oraz posiadają miękkie nakładki by chronić delikatne ramionka dziecka. Dzięki 3-stopniowej regulacji wysokości górnych pasków, można dokładnie dopasować długość pasów w zależności od wzrostu dziecka. Kształt wyjmowanego zagłówka jest wygodny dla dziecka, a projekt z uszkami wygląda cudnie, kiedy maluszek na nim odpoczywa. 
Konstrukcja pozwala na złożenie huśtawki na płasko ułatwiając w ten sposób jej przechowywanie, przenoszenie jedną ręką lub wygodne przewożenie w podróży. Zagłówek i siedzisko można prać w pralce zgodnie z przepisem prania zawartym w instrukcji. 

Powyższy tekst jest chroniony prawem autorskim. Wykorzystywanie bez pisemnej zgody jest zabronione.


Huśtawka wymaga 4 baterii D LR20 (nie załączone). 
Huśtawka przeznaczona dla dzieci od 3kg do 9kg. 
Numer katalogowy: 10287
Huśtawka - Numer handlowy: 66436


Dodaj swoją opinię

Twoja ocena:

weryfikator

Inne produkty z tej kategorii

Zapytaj o ten produkt

weryfikator