Huśtawka hybrydowa słodki lisek 10287 - Opis produktu

Huśtawka hybrydowa słodki lisek marki InGenuity to połączenie komfortu, oszczędności i mobilności.

Wykorzystana w jej konstrukcji technologia Powered by Hybridrive Technology™ zapewnia trzykrotną oszczędność baterii, natomiast WhisperQuiet - bardzo cichą pracę. Wygodny timer z możliwością ustawienia czasu bujania huśtawki na: 30, 45 i 60 minut oraz 5 prędkości bujania zapewni dziecku radość, a rodzicom chwilę wytchnienia. Jedna z 5 prędkości bujania pozwoli na odnalezienie tej ulubionej - dla dziecka, a zawieszone na łuku zabawki umilą czas spędzony w bujaczku. Pałąk jest łatwy w demontażu, a zawieszone na nim 2 pluszowe zabawki zachęcają do chwytania i manipulacji.
Huśtawka ma również wbudowany moduł muzyczny z regulacją głośności oraz 11 melodiami (8 melodii i 3 rodzaje dźwięków natury), a wszystko to zasilane przez energooszczędną technologię Hybridrive, dzięki zastosowaniu, której przyczyniasz się do ochrony środowiska i oszczędzasz pieniądze. 

Piękne wzornictwo i kolorystyka, wysokiej jakości materiały, łatwe do utrzymania w czystości to podstawowe elementy znajdujące się w każdym z produktów tej marki. Ten model został zaprojektowany w spokojnej kolorystyce szarości i bieli z pastelowymi dodatkami w odcieniach różowego i niebieskiego. Dodatkowym ekologicznym akcentem wpisującym się w trendy wzornictwa światowego jest drewniany dodatek w kształcie kółeczka. 5-punktowe pasy zwiększają komfort i bezpieczeństwo oraz posiadają miękkie nakładki by chronić delikatne ramionka dziecka. Dzięki 3-stopniowej regulacji wysokości górnych pasków, można dokładnie dopasować długość pasów w zależności od wzrostu dziecka. Kształt wyjmowanego zagłówka jest wygodny dla dziecka, a projekt z uszkami wygląda cudnie, kiedy maluszek na nim odpoczywa. 
Konstrukcja pozwala na złożenie huśtawki na płasko ułatwiając w ten sposób jej przechowywanie, przenoszenie jedną ręką lub wygodne przewożenie w podróży. Zagłówek i siedzisko można prać w pralce zgodnie z przepisem prania zawartym w instrukcji. 

Powyższy tekst jest chroniony prawem autorskim. Wykorzystywanie bez pisemnej zgody jest zabronione.


Huśtawka wymaga 4 baterii D LR20 (nie załączone). 
Huśtawka przeznaczona dla dzieci od 3kg do 9kg. 
Numer katalogowy: 10287
Huśtawka - Numer handlowy: 66436


Pytania i odpowiedzi

Ile kosztuje Huśtawka hybrydowa słodki lisek 10287?
Aktualnie w najniższej cenie produkt Huśtawka hybrydowa słodki lisek 10287 możesz kupić za 490.00 zł. Cena Huśtawka hybrydowa słodki lisek 10287 jest równa sugerowanej cenie katalogowej i wynosi 490.00 zł.

Ile kosztuje przesyłka Huśtawka hybrydowa słodki lisek 10287?
Najniższy koszt przesyłki dla Huśtawka hybrydowa słodki lisek 10287 wynosi 16,00 zł

Czy ten produkt jest bezpieczny?
Produkt Huśtawka hybrydowa słodki lisek 10287 jest w pełni bezpieczny. Z uwagi na kontakt z dzieckiem, przy jego producji użyto wyłącznie bezpiecznych farb i klejów, nie zawiera BPA ani ftalanów. Posiada oznaczenie CE - deklaracja producenta o zgodności z europejskimi normami.

Dlaczego warto wybrać Huśtawka hybrydowa słodki lisek 10287?
Huśtawka hybrydowa słodki lisek to połączenie komfortu, oszczędności i mobilności. Zastosowano w niej technologię zapewniającą oszczędność baterii i komfortowe materiały. Ma 11 melodii i dźwięków natury oraz możliwość ustawienia czasu bujania. Łatwa w transporcie.
Numer handlowy: 66436Dodaj swoją opinię

Twoja ocena:

weryfikator

Inne produkty z tej kategorii

Zapytaj o ten produkt

weryfikator