GiliGums Huśtawka Tuli Tuli - Opis produktu

Huśtawka Tuli Tuli to stylowa propozycja stworzona specjalnie do kołysania najmłodszych pociech. To praktyczna i wygodna bujawka, wyposażona w wiele funkcji, które zabawią maluszka i zapewnią mu pełen komfort. Maleństwo jest zawsze na wyciągnięcie ręki rodziców oraz pod stałą kontrolą, a jednocześnie może obserwować otoczenie i być razem z bliskimi. Rodzice mogą wykonywać codzienne czynności, a dziecko w ograniczonej przestrzeni będzie czuło się spokojniej i bezpieczniej. Huśtawka zrelaksuje i uspokoi malucha dzięki 5 prędkościom bujania i delikatnym melodiom. Dodatkowa funkcja Bluetooth pozwala na połączenie huśtawki z urządzeniem zewnętrznym i puszczanie wybranej muzyki, dźwięków natury, czy odgłosów bicia serca, które podobają się dziecku. GiliGums dba nie tylko o komfort dziecka, ale także rodzica. Pilot, który znajduje się w zestawie ułatwi sterowanie huśtawką na odległość. Odczepiany pałąk z zabawkami zaangażuje malucha i rozwinie jego zmysły.
Relaksująca moc bujania
Posiada 5 prędkości bujania, funkcję kołysania na boki i blokadę bujania. Praktyczny timer z 3 nastawami czasowymi (do wyboru: 8,15,30 minut) umożliwia dostosowanie huśtawki do indywidualnych potrzeb dziecka.
Uspakajające melodie
Wyposażona została w melodie oraz funkcję Bluetooth, dzięki czemu można ją zsynchronizować z urządzeniem zewnętrznym, aby maluch mógł relaksować się przy dźwiękach ulubionych piosenek, bicia serca, dzięków natury, czy muzyki klasycznej. 
Odczepiany pałąk z zabawkami
Łatwy w montażu i demontażu pałąk z 2 pluszowymi zabawkami w kształcie zwierzątek. Z jego pomocą maluch będzie mógł ćwiczyć pierwsze manualne umiejętności, takie jak np. chwytanie czy ciągniecie.
Komfort dziecka i rodzica
Huśtawka zapewni dziecku odpoczynek przy zachowaniu najwyższych standardów bezpieczeństwa. Wygodne siedzisko zostało wyposażone w odczepiany zagłówek, który z czasem można usunąć. Co więcej, 5-punktowe pasy bezpieczeństwa utrzymają maluszka na miejscu, a duża podstawa gwarantuje stabilną pozycję huśtawki. Huśtawka może być zasilana bateryjnie lub sieciowo, po podłączeniu jej do prądu za pomocą dołączonego do zestawu adaptera. Podłączenie do prądu eliminuje konieczność częstej wymiany baterii. Przyjemne tkaniny z kilku rodzajów materiałów szybko zdejmiemy do prania, aby utrzymać je w czystości. Dodatkowym atutem jest możliwosć sterowania funkcjami za pomocą pilota, dzięki czemy można zdalnie zmieniać muzykę czy prędkość bujania.

Funkcje zabawki:
- przeznaczona jest dla dzieci od urodzenia o wadze od 3 do 9 kg,
- kolor: odcienie szarości,
- zasilanie: sieciowe i bateryjne; w komplecie adapter,
- 5 prędkości kołysania,
- blokada bujania,
- 3 ustawienia timera czasu bujania,
- kołysanie na boki,
- wbudowany moduł z melodiami do odtworzenia,
- łączność bluetooth umożliwiająca puszczanie wybranych utworów poprzez urządzenie zewnętrzne,
- 5-punktowe szelki,
- pilot do sterowania obsługą huśtawki,
- regulowany pałąk z 2 pluszowymi zabawkami zapinanymi na rzep.
 
Powyższy tekst jest chroniony prawem autorskim. Wykorzystywanie bez pisemnej zgody jest zabronione.

Zabawka przeznaczona dla dzieci od dnia narodzin dla dzieci o wadze od 3 do 9 kg.
Wielkość: ok.  
Numer katalogowy: GG41473
Zabawki - Numer handlowy: 00517

Pytania i odpowiedzi

Ile kosztuje GiliGums Huśtawka Tuli Tuli?
Aktualnie w najniższej cenie produkt GiliGums Huśtawka Tuli Tuli możesz kupić za 379.00 zł. Cena GiliGums Huśtawka Tuli Tuli jest równa sugerowanej cenie katalogowej i wynosi 379.00 zł.

Ile kosztuje przesyłka GiliGums Huśtawka Tuli Tuli?
Najniższy koszt przesyłki dla GiliGums Huśtawka Tuli Tuli wynosi 16,00 zł

Czy ten produkt jest bezpieczny?
Produkt GiliGums Huśtawka Tuli Tuli jest w pełni bezpieczny. Z uwagi na kontakt z dzieckiem, przy jego producji użyto wyłącznie bezpiecznych farb i klejów, nie zawiera BPA ani ftalanów. Posiada oznaczenie CE - deklaracja producenta o zgodności z europejskimi normami.

Dlaczego warto wybrać GiliGums Huśtawka Tuli Tuli?
Huśtawka Tuli Tuli to stylowa propozycja stworzona specjalnie do kołysania najmłodszych pociech. Wyposażona w wiele funkcji, które zabawią maluszka i zapewnią mu pełen komfort. 5 prędkości kołysania, blokada, 3 nastawy czasowe, muzyka i bluetooth, zasilanie bateryjne i sieciowe, zagłówek i 5-punktowe pasy oraz pałąk z odpinanymi zabawkami.
Zabawki - Numer handlowy: 00517Dodaj swoją opinię

Twoja ocena:

weryfikator

Inne produkty z tej kategorii

Zapytaj o ten produkt

weryfikator