Odjazdowe autko niebieskie DD45327 - Opis produktu

Odjazdowe autko w kolorze niebieskim to super bryka. Ten wielofunkcyjny samochodzik został wyposażony w panele dotykowe, po dotknięciu których uruchamiają się realistyczne dźwięki: klakson oraz dźwięk silnika. Po dotknięciu przycisku „GO” znajdującego się na masce pojazdu, samochód pojedzie do przodu aktywując światełka. Przycisk umieszczony przy drzwiach bocznych, służy do włączania zabawki oraz jej wyłączania w dowolnym momencie podczas zabawy.
 
Funkcje produktu:
- jeździ do przodu,
- wydaje realistyczne dźwięki,
- podczas jazdy świecą światła,
- posiada włącznik/wyłącznik (ON/OFF).

Marka Dumel Discovery to wysokiej jakości produkty, dzięki którym Twoje dziecko będzie miało większe możliwości zdobywania wiedzy jeszcze zanim pójdzie do przedszkola, ale także już w czasie nauki szkolnej. Ta nowa marka została przygotowana z wyjątkową dbałością o szczegóły. Na szczególną uwagę zasługują wysokiej jakości nagrania w j.polskim, których wymowa była konsultowana ze znanymi w Polsce autorytetami z tej dziedziny.

Powyższy tekst jest chroniony prawem autorskim. Wykorzystywanie bez pisemnej zgody jest zabronione.

Dumel Discovery to seria zabawek edukacyjnych i progresywnych o niezwykle wysokim standardzie stworzonych po to by dzieci mogły uczyć się poprzez zabawę. Zabawki te są tworzone przez specjalistów w dziedzinie natury świadomości każdego dziecka tak, aby rozwijały one zainteresowanie dla wielu fascynujących przedmiotów odpowiednio dla swojego wieku. Wszystkie produkty są zgodne z międzynarodowymi standardami jakości i bezpieczeństwa.

Zabawka przeznaczona dla dzieci od 1 roku życia. 
Produkt wymaga 3 baterii typu AAA. W załączeniu baterie testowe. 
Wymiary opakowania: ok. 18,5x19x11cm 
Długość autka: ok.15cm
Numer katalogowy: DD45327
Zabawki - Numer handlowy: 88175 

Dodaj swoją opinię

Twoja ocena:

weryfikator

Inne produkty z tej kategorii

Zapytaj o ten produkt

weryfikator