Straż pożarna - 4 pojazdy 85101 OU - Opis produktu

Specjalistyczne pojazdy straży pożarnej z linii Hypercity Rescue z serii Tomica do rozbudowy miasta. Pojazdy posiadają niektóre ruchome elementy.
W skład zestawu wchodzą:
- helikopter straży pożarnej 1 szt.
- poduszkowiec straży pożarnej 1 szt.
- pojazd gąsienicowy straży pożarnej 1 szt.
- samochód strażacki z ruchomą i obracaną drabiną

WSPÓŁCZESNA ZABAWA W MIASTECZKU TOMICA METROPOLIS
• Żadnych granic
• Rozwijanie wyobraźni
• Wspólna zabawa rodziców z dziećmi, w szczególności pozwala na stworzenie płaszczyzny porozumienia, nauki poprzez zabawę oraz bliskości dziecka z Tatą.

TATO, WUJKU, DZIADKU — spełnij własne marzenia i zapewnij dziecku super zabawę!

Tomica to połączenie trzech wiodących serii: Thomas, Playmobil oraz Lego. Produkt “ponadczasowy” – jest w nim wszystko to, co dziecko widzi w swoim realnym świecie. Dodanie każdego elementu sprawia połączenie fantazji z prawdziwym życiem. Zapewnia wiele godzin dobrej zabawy, jest uwielbiany nie tylko przez dzieci, ale i rodziców. To zabawa, w której budzi się wyobraźnia…

Świat TOMY Tomica to nieograniczone możliwości rozbudowy wielopoziomowej. Wspaniała zabawa poprzez budowę własnego miasta, dróg, budynków, a przede wszystkim wspaniałych kombinacji tras kolejowych i samodzielnie poruszających się po nich pociągów. Małe zestawy rozbudujesz we wspaniałe konstrukcje, które wkrótce staną się wielkimi miastami. Każdego dnia zrealizujesz nowe pomysły. Teraz możesz budować w trzech wymiarach.

Zabawka dla dzieci od 4 do 7 lat.
Zabawki - Numer handlowy: 85101Pytania i odpowiedzi

Ile kosztuje Straż pożarna - 4 pojazdy 85101 OU?
Aktualnie w najniższej cenie produkt Straż pożarna - 4 pojazdy 85101 OU możesz kupić za 40.00 zł. Cena Straż pożarna - 4 pojazdy 85101 OU jest równa sugerowanej cenie katalogowej i wynosi 40.00 zł.

Ile kosztuje przesyłka Straż pożarna - 4 pojazdy 85101 OU?
Najniższy koszt przesyłki dla Straż pożarna - 4 pojazdy 85101 OU wynosi 16,00 zł

Czy ten produkt jest bezpieczny?
Produkt Straż pożarna - 4 pojazdy 85101 OU jest w pełni bezpieczny. Z uwagi na kontakt z dzieckiem, przy jego producji użyto wyłącznie bezpiecznych farb i klejów, nie zawiera BPA ani ftalanów. Posiada oznaczenie CE - deklaracja producenta o zgodności z europejskimi normami.

Dlaczego warto wybrać Straż pożarna - 4 pojazdy 85101 OU?
Specjalistyczne pojazdy straży pożarnej z linii Hypercity Rescue z serii Tomica do rozbudowy miasta.
Zabawki - Numer handlowy: 85101Dodaj swoją opinię

Twoja ocena:

weryfikator

Inne produkty z tej kategorii

Zapytaj o ten produkt

weryfikator