Traktor safari DD29652 - Opis produktu

Traktor safari pełen zabawnych dźwięków i muzyki w języku polskim zapewni świetną zabawę przez długi czas! Posiada przyczepkę ze zwierzętami, które wydają dźwięki, takie jak prawdziwe zwierzęta lub odtwarzają rymowanki za każdym razem, gdy dziecko odgadnie prawidłowy kształt i włoży zwierzątko w odpowiednie miejsce. Aby usłyszeć zabawną rymowankę o danym zwierzątku maluch musi nacisnąć dwukrotnie jego postać. Zabawne wierszyki są łatwe do zapamiętania przez dziecko, które w niezwykle krótkim czasie może się ich nauczyć.
Piękne wierszyki w języku polskim, realistyczne dźwięki, muzyka, sorter, światło i ruch to główne funkcje tej zabawki. W zestawie znajduje się 6 zwierzątek:
- żyrafa,
- zebra,
- lew,
- tygrys,
- niedźwiedź
- i słonik.
Naciśnij komin i zobacz jak traktor jedzie przez około 3 metry wydając realistyczne dźwięki silnika. Możesz go zatrzymać ponownie wciskając kominek. Posiada automatyczny hamulec.
Przyciskając kierowcę do dołu słychać przyjemną piosenkę o safari. Po naciśnięciu kierownicy rozlega się odgłos klaksonu i zapalają się światełka.

Marka Dumel Discovery to wysokiej jakości produkty, dzięki którym Twoje dziecko będzie miało większe możliwości zdobywania wiedzy jeszcze zanim pójdzie do przedszkola, ale także już w czasie nauki szkolnej. Ta nowa marka została przygotowana z wyjątkową dbałością o szczegóły. Na szczególną uwagę zasługują wysokiej jakości nagrania w j.polskim, których wymowa była konsultowana ze znanymi w Polsce autorytetami z tej dziedziny.
 


Powyższy tekst jest chroniony prawem autorskim. Wykorzystywanie bez pisemnej zgody jest zabronione.

Dumel Discovery to seria zabawek edukacyjnych i progresywnych o niezwykle wysokim standardzie stworzonych po to by dzieci mogły uczyć się poprzez zabawę. Zabawki te są tworzone przez specjalistów w dziedzinie natury świadomości każdego dziecka tak, aby rozwijały one zainteresowanie dla wielu fascynujących przedmiotów odpowiednio dla swojego wieku. Wszystkie produkty są zgodne z międzynarodowymi standardami jakości i bezpieczeństwa.

Wymiary opakowania: 40x19x16cm.
Zabawka przeznaczona przeznaczona dla dzieci od 12 miesiąca życia.
Numer katalogowy: DD29652
Zabawki - Numer handlowy: 88044

Dodaj swoją opinię

Twoja ocena:

weryfikator

Inne produkty z tej kategorii

Zapytaj o ten produkt

weryfikator