Leżaczek/siedzisko Arabella 11kg 11315 - Opis produktu

Stylowe i nowoczesne leżaczek/siedzisko Arabella InGenuity zostało wykonane z eleganckich tkanin premium. Ten nowoczesny produkt posiada jedyną w swoim rodzaju opcję odchylenia siedziska z trzema pozycjami zapewniającymi taki komfort dziecku, jak tylko to możliwe. Pozycja leżaczka odpowiednia podczas drzemki dla wygody niemowlęcia, a następnie stacjonarne siedzisko z uspokajającymi wibracjami, dźwiękami natury, białym szumem i muzyką.  W komplecie dwie urocze zabawki, z których jedna ma element wykonany z drewna. Wraz z rozwojem dziecka zabawki stają się niepotrzebne, więc można zdjąć łuk z zabawkami, a produkt zmienia się w wygodne kołysane lub stabline siedzisko, które pokocha maluch.
Prawdopodobnie najlepszą część tego niesamowitego fotelika dziecięcego stanowi wspaniały wygląd, szczególnie polecany dla dziewczynki i dodatki oraz eleganckie tkaniny. Są one niezwykle delikatne i rozpieszczają dziecko w luksusowej miękkości. Atutem są: wyjmowany zagłówek oraz wkładka niemowlęca, które zapewnią dodatkowe wsparcie dla małych dzieci, co można wykorzystać w miarę wzrostu dziecka. Nawet 5-punktowy pas bezpieczeństwa jest owinięty w miękkie tkaniny w celu ochrony wrażliwej skóry dziecka.
Ten nowoczesny leżaczek został zaprojektowany tak, aby składać się prawie w całości, dlatego bardzo łatwe jest jego przechowywanie i transport.

Funkcje produktu:
- leżaczek/siedzisko do wagi 11kg to komfortowe stabilne lub bujane ręcznie w przód i tył miejsce dla dziecka podczas 1 roku życia,
- nowoczesny design i dbałość o jakość dzięki użyciu tkanin premium,
- posiada wyjmowany zagłówek i wkładkę niemowlęcą,
- ma delikatne wibracje, aby ukoić dziecko,
- zapewnia dziecku relaks z muzyką, białym szumem oraz dźwiękami natury,
- posiada kontrolę głośności, aby utrzymywać odowiednie dla sytuacji natężenie dźwięku,
- regulowana pod różnymi kątami gondolka w 3 wyraźnych pozycjach zapewnia maksymalny komfort na każdym etapie użytkowania,
- łuk z 2 zabawkami pluszowymi można łatwo zdemontować,
- dogodnie się składa dzięki czemu łatwo go przewozić i przechowywać - oszczędność miejsca,
- łatwo utrzymać w czystości - ponieważ tkanina może być bezpiecznie wrzucona do prania.

Leżaczek wymaga 3 baterii C LR14 (nie załączone).
Produkt przeznaczony dla dzieci od 3kg do 11kg. Używać jako leżaczek dla dzieci o wadze od 3-9kg oraz jako siedzisko dla dzieci o wadze 10-11kg.
Numer katalogowy: 11315
Huśtawki - Numer handlowy: 66458


Pytania i odpowiedzi

Ile kosztuje Leżaczek/siedzisko Arabella 11kg 11315?
Aktualnie w najniższej cenie produkt Leżaczek/siedzisko Arabella 11kg 11315 możesz kupić za 249.00 zł. Cena Leżaczek/siedzisko Arabella 11kg 11315 jest równa sugerowanej cenie katalogowej i wynosi 249.00 zł.

Ile kosztuje przesyłka Leżaczek/siedzisko Arabella 11kg 11315?
Najniższy koszt przesyłki dla Leżaczek/siedzisko Arabella 11kg 11315 wynosi 16,00 zł

Czy ten produkt jest bezpieczny?
Produkt Leżaczek/siedzisko Arabella 11kg 11315 jest w pełni bezpieczny. Z uwagi na kontakt z dzieckiem, przy jego producji użyto wyłącznie bezpiecznych farb i klejów, nie zawiera BPA ani ftalanów. Posiada oznaczenie CE - deklaracja producenta o zgodności z europejskimi normami.

Dlaczego warto wybrać Leżaczek/siedzisko Arabella 11kg 11315?
Leżaczek/siedzisko Arabella InGenuity do 11kg to nowoczesny produkt posiadający opcję odchylania siedziska z trzema odmiennymi pozycjami zapewniającymi komfort dziecku. Wykonany z tkanin premium, ma wibracje, wyjmowany zagłówek i wkładkę, dźwięki natury oraz muzykę. Kolorystyka polecana dla dziewczynki.
Leżaczki - Numer handlowy: 66458Dodaj swoją opinię

Twoja ocena:

weryfikator

Inne produkty z tej kategorii

Zapytaj o ten produkt

weryfikator