Małpka turlaczek 11384 - Opis produktu

"Małpy skaczą niedościgle, małpy robią małpie figle!", a teraz przyszedł czas na wygłupy z Małpką turlaczkiem marki Bright Starts! Twoje dziecko będzie miało niekończącą się zabawę i chichoty, aż do bólu brzucha, podczas gdy pluszowa małpka turla się w tę i z powrotem, wydając zabawne odgłosy i śmiejąc się zabawnie, w ten sposób zachęcając maluszka do podążania za sobą. Aby zobaczyć małpkę w akcji wystarczy wcisnąć przycisk na łapce zabawki.
Małpka turlaczek to śliczna przytulanka, ale przede wszystkim zachęta do nauki raczkowania dla dzieci. Podczas swoich turlających figli śmieje się wesoło co sprawi, że dziecko zaintrygowane zacznie za nią raczkować, aby ją złapać oraz śmiać się razem z nią. To zabawa, która rozwija sprawność ruchową, wzmacniając przy tym mięśnie, a także pobudza zmysły poprzez ruch i zabawne dźwięki.

Powyższy tekst jest chroniony prawem autorskim. Wykorzystywanie bez pisemnej zgody jest zabronione.

Wymiary produktu: wysokość ok. 28cm
Wymiary opakowania: ok.11x25x30cm
Produkt wymaga 3 baterii AA, dołączone do zestawu baterie testowe.
Produkt przeznaczony dla dzieci od 3 miesiąca życia.
Nr katalogowy: 11384

Zabawki - Numer handlowy: 66434


Pytania i odpowiedzi

Ile kosztuje Małpka turlaczek 11384?
Aktualnie w najniższej cenie produkt Małpka turlaczek 11384 możesz kupić za 75.00 zł. Cena Małpka turlaczek 11384 jest równa sugerowanej cenie katalogowej i wynosi 75.00 zł.

Ile kosztuje przesyłka Małpka turlaczek 11384?
Najniższy koszt przesyłki dla Małpka turlaczek 11384 wynosi 16,00 zł

Czy ten produkt jest bezpieczny?
Produkt Małpka turlaczek 11384 jest w pełni bezpieczny. Z uwagi na kontakt z dzieckiem, przy jego producji użyto wyłącznie bezpiecznych farb i klejów, nie zawiera BPA ani ftalanów. Posiada oznaczenie CE - deklaracja producenta o zgodności z europejskimi normami.

Dlaczego warto wybrać Małpka turlaczek 11384?
"Małpy skaczą niedościgle, małpy robią małpie figle!", a teraz przyszedł czas na wygłupy z Małpką turlaczkiem marki Bright Starts! Twoje dziecko będzie miało niekończącą się zabawę, podczas gdy pluszowa małpka turla się w tę i z powrotem, wydając zabawne odgłosy i śmiejąc się zabawnie zachęcając maluszka do podążania za sobą.
Leżaczki - Numer handlowy: 66434Dodaj swoją opinię

Twoja ocena:

weryfikator

Inne produkty z tej kategorii

Zapytaj o ten produkt

weryfikator