Książeczka interaktywna - dwustronna Zabawa na łące

Oszczędzasz

-12 %

Promocja

59,00 zł

52,00 zł

Dostępność:

Koszt wysyłki od: 16,00 zł

Płatności online

Książeczka interaktywna - dwustronna Zabawa na łące - Opis produktu

Ta dwustronna książeczka z serii Zabawa na łące została odpowiednio zaprojektowana, by wpływać na rozwój inteligencji emocjonalnej maleństwa już od pierwszych dni życia. W tym czasie wzrok dziecka przyciągają ostre, kontrastowe i wyraziste kolory, takie jak: biały i czarny, które znajdują się po jednej stronie książeczki. Wielobarwna, druga strona zawiera ruchome i szeleszczące fragmenty stymulujące wyobraźnię i kreatywność niemowlęcia. Jest przeznaczona dla nieco starszych dzieci, które zachęcone interaktywnymi elementami są w stanie samodzielnie podnieść główkę. Elementy aktywizujące książeczki: bezpieczne lusterko, kontrastujące biało-czarne ilustracje, zabawa w a-kuku, ciekawe tekstury i szeleszczące elementy oraz satynowe wstążki. Zabawa nimi pomaga wydłużyć czas spędzany przez dziecko na brzuszku wzmacniając tym samym mięśnie ramion i karku. Dodatkową zaletą książeczki jest możliwość zamocowania jej w łóżeczku (wtedy pełni dodatkową role ochraniacza), do wózka, bądź też ustawienia na podłodze. Książeczka jest łatwa do złożenia i zabrania ze sobą, zapewniając dziecku zabawę i aktywizując go również w podróży. 
 
Wskazówki rozwojowe:
0-3 miesiące
Stymulacja zmysłu wzroku. Czarno-biała strona oferuje dziecku stymulację wzroku już od narodzin. Umieść książeczkę w odpowiedniej odległości od dziecka (ok. 20-30 cm) i pozwól mu skupić wzrok na kontrastujących kształtach i lusterku.
od 3 miesięcy
Ćwiczenia ruchów precyzyjnych wzmacniających mięśnie palców i dłoni poprzez dotykanie interesujących elementów. Wzrok dziecka jest już rozwinięty na tyle, by mógł korzystać z kolorowej strony książeczki odkrywając różnorodne niespodzianki (satynowe wstążki, szeleszczący ogonek i inne).
0-6 miesięcy
Ćwiczenia dużej motoryki oraz wydłużanie czasu leżenia na brzuszku. Obie strony książeczki zaangażują i zainteresują dziecko pomagając wydłużyć czas przebywania w pozycji na brzuszku. Pozwól dziecku odkrywać zabawkę zmysłami wzroku i dotyku.
3-6+ miesięcy
Zabawa w a-kuku to świetny sposób, aby pomóc dziecku w zrozumieniu idei trwałości obiektu. Dzieci dostrzegają, że rzeczy pozostają tam, gdzie są, nawet jeśli ich nie widać.

Powyższy tekst jest chroniony prawem autorskim. Wykorzystywanie bez pisemnej zgody jest zabronione.

Wymiary opakowania: 34x4x18cm, dł. książeczki ok. 105cm, x szer. 17cm.
Zabawka przeznaczona dla dzieci od 6m.
Numer katalogowy: TL1601506830R
Zabawki - Numer handlowy: 48263

Pytania i odpowiedzi

Ile kosztuje Książeczka interaktywna - dwustronna Zabawa na łące?
Aktualnie w najniższej cenie produkt Książeczka interaktywna - dwustronna Zabawa na łące możesz kupić za 52.00 zł. Cena Książeczka interaktywna - dwustronna Zabawa na łące jest równa sugerowanej cenie katalogowej i wynosi 52.00 zł.

Ile kosztuje przesyłka Książeczka interaktywna - dwustronna Zabawa na łące?
Najniższy koszt przesyłki dla Książeczka interaktywna - dwustronna Zabawa na łące wynosi 16,00 zł

Czy ten produkt jest bezpieczny?
Produkt Książeczka interaktywna - dwustronna Zabawa na łące jest w pełni bezpieczny. Z uwagi na kontakt z dzieckiem, przy jego producji użyto wyłącznie bezpiecznych farb i klejów, nie zawiera BPA ani ftalanów. Posiada oznaczenie CE - deklaracja producenta o zgodności z europejskimi normami.

Dlaczego warto wybrać Książeczka interaktywna - dwustronna Zabawa na łące?
Ta dwustronna książeczka z serii Zabawa na łące została odpowiednio zaprojektowana, by wpływać na rozwój inteligencji emocjonalnej maleństwa już od pierwszych dni życia
Zabawki - Numer handlowy: 48263Dodaj swoją opinię

Twoja ocena:

weryfikator

Inne produkty z tej kategorii

Zapytaj o ten produkt

weryfikator