Mata Interaktywna Gigant Magiczna kraina czarno-biała - Opis produktu

Mata interaktywna Gigant - Magiczna Kraina łączy styl i funkcje rozwojowe w przestronnej czarno-białej macie interaktywnej. Duży rozmiar (100x150cm) zapewnia komfort i bezpieczeństwo tego niezwykle dużego placu zabaw, który inspiruje ciekawość dziecka i zachęca do rozwoju motoryki. Ta kontrastująca we wzorach i barwach, mięciutka przestrzeń oferuje miejsce do motorycznych i sensorycznych doświadczeń dziecka leżącego na pleckach brzuszku lub turlającego się. Regulowane, wolnostojące lusterko angażujące dziecko i pomagające wydłużyć czas na brzuszku. Stymulowanie różnych zmysłów pozwala na ćwiczenie koordynacji, równowagi i postawy oraz uczy niemowlę kontroli ruchów swojego ciała. Łatwa do złożenia i przenoszenia, do użytkowania wewnątrz, jak i na zewnątrz. Produkt należy do kolekcji Magiczna kraina (The Magical Tales™ Collection).
 
Cechy produktu:
1. Filcowy domek do zabawy w a-kuku pomagający zrozumieć dziecku fakt trwałości obiektów pomimo, że ich nie widzi.
2. Matę można prać w pralce zgodnie z instrukcją, aby łatwiej utrzymać ją w czystości.
3. Szeleszcząca gwiazdka oraz kółeczko do odkrywania z obrazkiem ptaszka pod spodem.
4. Łatwy do chwycenia i trzymania elastyczny gryzaczek-gwiazdka przydatny w okresie ząbkowania, można go odpiąć od maty i używać osobno.
5. Duży guzik do zapięcia złożonej maty oraz wygodny, materiałowy uchwyt do przenoszenia.
6. Stojące bezpieczne lusterko, które zachęca do zabawy na brzuszku (czas dla brzuszka).
7. Zróżnicowana struktura materiałów, która zachęca do dotykania i odkrywania m.in. chmurka o mięciutkim futerku do głaskania.
8. Błyszczące, satynowe wstążki do skubania i ćwiczenia chwytu kciukiem i palcem wskazującym.
 
Mata może być używana jako miejsce do przewijania maluszka lub jako kolorowy kocyk do zabawy w domu i na podwórku. 
 
 
Wskazówki rozwojowe:
1-2 miesiące 
Rozwój emocjonalny i społeczny. Od pierwszych dni mata będzie idealnym miejscem, aby zbliżyć się do dziecka i wzmocnić więź między wami. Połóż się obok dziecka, przytul go i porozmawiaj z nim. Korzystaj z okazji, aby poznać się nawzajem. Pokaż dziecku funkcjonalności maty i razem odkryjcie postaci na macie.
2-4 miesiące
Rozwój motoryki cąłego ciała. Zachęć dziecko, aby położyło się na brzuchu, umieszczając go w pobliżu jednego z milutkich zwierząt. Wskazując na odpowiednie zwierzątko nazwij je: "To pracowity jeżyk!", w międzyczasie pokazując mu szeleszczące elementy, aby przyciągnąć uwagę malucha. Ustaw lusterko pod odpowiednim kątem, aby dziecko zobaczyło swoje odbicie, zachęć do dotykania satynowych metek lub zabawy w a-kuku. W ten sposób na nowo poznajcie matę.
powyżej 5 miesięcy
W miarę rozwoju dziecka, użyj informacji o zwierzętach i świecie, aby przedstawić dziecku zabawne historie, które angażują dziecko i pomagają rozwinąć słownictwo, a także cieszyć się zabawą sam na sam z mamą lub tatą. Opowiadanie historyjek wzmacnia więź między rodzicem a dzieckiem.

Czy wiesz, że?
Od czwartego miesiąca życia dzieci zaczyna fascynować znikanie i pojawianie się przedmiotów, dlatego w tym okresie doskonałym sposobem zabawy są dla nich różne odmiany gry a-kuku.

Powyższy tekst jest chroniony prawem autorskim. Wykorzystywanie bez pisemnej zgody jest zabronione.

Matę można prać w pralce.
Wymiary opakowania: 75x50x9 cm.
Numer katalogowy: TL1206005830R
Zabawki - Numer handlowy: 48267 

Pytania i odpowiedzi

Ile kosztuje Mata Interaktywna Gigant Magiczna kraina czarno-biała?
Aktualnie w najniższej cenie produkt Mata Interaktywna Gigant Magiczna kraina czarno-biała możesz kupić za 125.00 zł. Cena Mata Interaktywna Gigant Magiczna kraina czarno-biała jest równa sugerowanej cenie katalogowej i wynosi 125.00 zł.

Ile kosztuje przesyłka Mata Interaktywna Gigant Magiczna kraina czarno-biała?
Najniższy koszt przesyłki dla Mata Interaktywna Gigant Magiczna kraina czarno-biała wynosi 16,00 zł

Czy ten produkt jest bezpieczny?
Produkt Mata Interaktywna Gigant Magiczna kraina czarno-biała jest w pełni bezpieczny. Z uwagi na kontakt z dzieckiem, przy jego producji użyto wyłącznie bezpiecznych farb i klejów, nie zawiera BPA ani ftalanów. Posiada oznaczenie CE - deklaracja producenta o zgodności z europejskimi normami.

Dlaczego warto wybrać Mata Interaktywna Gigant Magiczna kraina czarno-biała?
Mata interaktywna Zabawa na łące z serii GIGANT to jedna z największych mat firmy Tiny Love. Duży rozmiar (100x150cm) zapewnia komfort i bezpieczeństwo. Ta kolorowa, mięciutka przestrzeń oferuje miejsce do motorycznych i sensorycznych doświadczeń dziecka.
Zabawki - Numer handlowy: 48267Dodaj swoją opinię

Twoja ocena:

weryfikator

Inne produkty z tej kategorii

Zapytaj o ten produkt

weryfikator