Leżaczek - krzesełko 3w1 Close To Me luxe - Opis produktu

Rewolucyjny Leżaczek - krzesełko 3w1 Close To Me o regulowanej wysokości to innowacyjny i wygodny produkt. Zacieśnij więź, odkrywaj, ucz się - dzięki temu uniwersalnemu leżaczkowi jest to możliwe. Od poziomu sofy do wysokości stołu w jadalni - dziecko w każdej sytuacji może znajdować się na wysokości Twoich oczu umożliwiając komunikację i interakcję. Niezależnie od tego, czy siedzisz, czy stoisz, maluch może znajdować się w zasięgu wzroku. Leżaczek wykonany z materiałów premium, które cechują się najwyższą jakością oraz luksusowym wyglądem. Bliskość i uczestniczenie w życiu rodziny dla dziecka oraz wygoda i dbałość o zdrowe plecy dla opiekuna. Ty i Twoje dziecko możecie być w ciągłym kontakcie wzrokowym, a przebywanie w leżaczku będzie przyjemnością, ponieważ zachęci do odkrywania, pobudzi zmysły i chęć eksploracji, a także umożliwi drzemkę, a co najważniejsze - pomaga w zacieśnieniu więzi między dzieckiem, a rodzicem.

Leżaczek 3w1 to wysokie krzesełko, leżaczek, kojące łóżeczko z wibracjami. Jego konstrukcja umożliwia bardzo łatwe przejście przez 3 tryby użytkowania:
tryb 1 - leżaczek (bouncer mode);
Pozwól dziecku uczestniczyć w życiu rodziny, ustaw leżaczek na wysokości sofy, co zapewni komunikację ze wszystkimi. Możesz wykorzystać w tej pozycji łuk z zabawkami, aby maluch bawił się 2 uroczymi zawieszkami blisko Was.
tryb 2 - łóżeczko z wibracjami (snoothing mode);
Połóż gondlolkę leżaczka, aby zapewnić wygodną pozycję do drzemki. Możesz wykorzystać kojące wibracje lub włączyć relaksującą muzykę, która będzie odtwarzana przez 25 minut. Ma aż 16 melodii: 8 spokojnych i 8 wesołych.
tryb 3 - wysokie krzesełko (high seat mode);
Ustaw krzesełko na wysokości stołu, aby dziecko mogło uczestniczyć we wspólnych posiłkach z całą rodziną, zarówno podczas karmienia butelką, jak i pierwszych samodzielnych prób jedzenia.

Opatentowana konstrukcja jest przenośna, ruchoma i zwarta.
Produkt posiada dwa tylne koła, w prosty sposób składa się na płasko, dzięki czemu jest idealny do przechowywania. Nie zajmuje wiele miejsca i łatwo go przewieźć.
Leżaczek - krzesełko Close to Me może być użytkowany bardzo długo, aż do momentu kiedy dziecko osiągnie wagę 18kg. Noworodkowi wygodę zapewni wyjmowana wkładka, a bezpieczeństwo zapewnią 5-punktowe pasy bezpieczeństwa.

Wskazówki rozwojowe:
0-3 miesiąca życia
W ciągu pierwszych trzech miesięcy niezmiernie ważny jest kontakt wzrokowy dziecka i opiekuna. To twarze bliskich są najważniejsze i najbardziej ciekawe. Pozwól dziecku cieszyć się korzystaniem z tej możliwości już od pierwszych dni, dzięki użytkowaniu tego produktu.
3-6 miesiąca życia
Dziecko rosnąc będzie mogło uczestniczych w różnych aktywnościach całej rodziny, zanim będzie siedziało samodzielnie, ponieważ dzięki zmianie wysokości jego wrok będzie obejmował całą przestrzeń.
powyżej 6 miesięcy
Jak tylko nadejdzie czas, leżaczek można przekształcić w wygodne krzesełko do karmienia i ustawić je przy jadalnianym stole, aby cłą rodzina cieszyła się wspólnycm posiłkiem. Maluch z pewnością będzie rozwijał różne umiejętności obserwując bliskich. Taka komfortowa pozycja wspiera interakcje, jak również zachęca do testowania nowych smaków oraz pomaga w nauce jedzenia.

Leżaczek-krzesełko 3w1 Close to me otrzymał Nagrodę Rodziców - wyróżnienie 2016 przyznawaną przez portal zabawkowicz.pl

Powyższy tekst jest chroniony prawem autorskim. Wykorzystywanie bez pisemnej zgody jest zabronione.

Zabawki dla dzieci Tiny Love są efektem współpracy z psychologami, ekspertami od rozwoju dziecka, specjalistami do spraw jakości, a także wykorzystania doświadczenia rodziców, aby tworzyć zabawki rozwojowe, przyczyniające się i zachęcające dziecko do rozwijania zdolności poznawczych, zmysłów, cech motorycznych, oraz strefy emocjonalnej. Tiny Love wykorzystuje odkrycia w rozwoju dziecka i zastosowuje je w zabawkach interaktywnych do rozwijania naturalnych umiejętności dziecka. Ośrodek rozwoju Tiny Love jest wyjątkowym przedsięwzięciem, nakierowanym na zrozumienie wszystkich wyzwań towarzyszących złożonemu procesowi rozwoju, których dziecko doświadcza w pierwszym roku życia.

Wymiary produktu: ok. 42x105x78cm. Waga: 7,1kg.
Wymiary opakowania: 50x20x84cm.
Produkt wymaga 3 baterii C/LR14 (nie załączone).
Kolor: antracytowy z białym zworkiem.
Obicie siedziska można prać zgodnie z instrukcją.
Zabawka przeznaczona dla dzieci od 0m. W trybie uspokajania (leżaczek): maks. waga 9kg, w trybie wysokiego krzesełka: maks. waga 18kg. Certyfikowana stabilność i bezpieczeństwo leżaczka (certyfikat F404 dla wysokiego krzesełka i F2167 dla leżaczka).
Numer katalogowy: TL1802506130R
Zabawki - Numer handlowy: 48229Pytania i odpowiedzi

Ile kosztuje Leżaczek - krzesełko 3w1 Close To Me luxe?
Aktualnie w najniższej cenie produkt Leżaczek - krzesełko 3w1 Close To Me luxe możesz kupić za 499.00 zł. Cena Leżaczek - krzesełko 3w1 Close To Me luxe jest równa sugerowanej cenie katalogowej i wynosi 499.00 zł.

Ile kosztuje przesyłka Leżaczek - krzesełko 3w1 Close To Me luxe?
Najniższy koszt przesyłki dla Leżaczek - krzesełko 3w1 Close To Me luxe wynosi 16,00 zł

Czy ten produkt jest bezpieczny?
Produkt Leżaczek - krzesełko 3w1 Close To Me luxe jest w pełni bezpieczny. Z uwagi na kontakt z dzieckiem, przy jego producji użyto wyłącznie bezpiecznych farb i klejów, nie zawiera BPA ani ftalanów. Posiada oznaczenie CE - deklaracja producenta o zgodności z europejskimi normami.

Dlaczego warto wybrać Leżaczek - krzesełko 3w1 Close To Me luxe?
Rewolucyjny Leżaczek - krzesełko 3w1 Close To Me o regulowanej wysokości to innowacyjny i wygodny produkt zapewniający kontakt wzrokowy z dzieckiem przez cały czas! Leżaczek 3w1 to wysokie krzesełko, leżaczek, kojące łóżeczko z wibracjami. Jego konstrukcja umożliwia bardzo łatwe przejście przez 3 tryby użytkowania. Posiada melodie i wibracje.
Zabawki - Numer handlowy: 48229Dodaj swoją opinię

Twoja ocena:

weryfikator

Inne produkty z tej kategorii

Zapytaj o ten produkt

weryfikator