Balibazoo Krokodyl Bendy 80196 - Opis produktu

Seria BALIBAZOO to doskonałe produkty dla najmłodszych dzieci gwarantujące wysokiej jakości, bezpieczne materiały. To zabawki, które zapewnią wiele doznań sensorycznych, a również zmieniają funkcjonalność w zależności od potrzeb dziecka i opiekuna. Krokodyl Bendy to przytulanka i pierwszy przyjaciel malucha. Jest niezwykła, miękka i złożona z różnych segmentów, a każdy z nich, to inne doznanie dotykowe oraz niespodzianka w jednej z części - dźwięczne grzechotanie. Segmenty wykonane zostały ekskluzywnych materiałów o różnych strukturach i w pięknych barwach oraz z elementów gumowych z otworami w różnych kształtach geometrycznych. Zabawkę można zabrać ze sobą i przytulać ją wszędzie. Może towarzyszyć dziecku już od dnia narodzin.
 
Funkcje zabawki:
- sympatyczna przytulanka z buźką z zabawnymi oczami i haftowanymi szczegółami,
- posiada zabawne materiałowe łuski i satynowe wstążki do skubania,
- krokodyl ma elastyczny, gumowy segment z geometrycznymi otworami, który może posłużyć również jako gryzak,
- w gumowym segmencie znajduje się grzechocząca kulka, która wydaje dźwięczny odgłos podczas ruchu zabawki,
- materiałowe segmenty wykonano z wysokiej jakości materiałów, niektóre z nich są błyszczące lub matowe, o różnych fakturach (gładkie lub ze strukturą), ale każde uwrażliwiają dotyk dziecka,
- produkt pobudza wyobraźnię, rozwija zmysły, ćwiczy małą motorykę i mięśnie pozwalając na samodzielne odkrywanie nowych atrakcji,
- całość wykonana z wysokiej jakości materiałów o ciekawych strukturach i kontrastujących kolorach i wzorach, posiada wiele różnorodnych elementów i funkcji edukacyjnych pobudzających rozwój dziecka.

 
Seria BALIBAZOO to wyszukane i innowacyjne produkty, dzięki którym Twoje dziecko od pierwszych chwil życia poznaje świat wszystkimi zmysłami. Ta nowa seria została przygotowana z wyjątkową dbałością o szczegóły, a także odpowiednio zmienia się wraz z potrzebami dziecka i opiekuna. Dzięki temu zabawki te mogą być wykorzystywane przez długi czas. Na szczególną uwagę zasługują wysokiej jakości zróżnicowane materiały pluszowe i gładkie, plastikowe części elastyczne lub twarde oraz elementy sensoryczne oddziaływujące na wzrok, słuch, dotyk i przestrzeń wokół dziecka.

Powyższy tekst jest chroniony prawem autorskim. Wykorzystywanie bez pisemnej zgody jest zabronione.

BALIBAZOO to seria zabawek edukacyjnych i progresywnych o niezwykle wysokim standardzie stworzonych po to by dzieci mogły uczyć się poprzez zabawę. Zabawki te są tworzone przez specjalistów w dziedzinie natury świadomości każdego dziecka tak, aby rozwijały one zainteresowanie dla wielu fascynujących przedmiotów odpowiednio dla swojego wieku. Wszystkie produkty są zgodne z międzynarodowymi standardami jakości i bezpieczeństwa.

Zabawka przeznaczona dla dzieci od pierwszych dni życia.
Uwaga: wszystkie segmenty gumowe mają wzory geometryczne (m.in. trójkąt, gwiazda, koło, kwadrat).
Wielkość zabawki: ok. 32cm
Numer katalogowy: 80196
Zabawki - Numer handlowy: 88222

Pytania i odpowiedzi

Ile kosztuje Balibazoo Krokodyl Bendy 80196?
Aktualnie w najniższej cenie produkt Balibazoo Krokodyl Bendy 80196 możesz kupić za 34.99 zł. Cena Balibazoo Krokodyl Bendy 80196 jest równa sugerowanej cenie katalogowej i wynosi 34.99 zł.

Ile kosztuje przesyłka Balibazoo Krokodyl Bendy 80196?
Najniższy koszt przesyłki dla Balibazoo Krokodyl Bendy 80196 wynosi 16,00 zł

Czy ten produkt jest bezpieczny?
Produkt Balibazoo Krokodyl Bendy 80196 jest w pełni bezpieczny. Z uwagi na kontakt z dzieckiem, przy jego producji użyto wyłącznie bezpiecznych farb i klejów, nie zawiera BPA ani ftalanów. Posiada oznaczenie CE - deklaracja producenta o zgodności z europejskimi normami.

Dlaczego warto wybrać Balibazoo Krokodyl Bendy 80196?
Krokodyl Bendy to przytulanka i pierwszy przyjaciel malucha. Jest niezwykła, miękka i złożona z różnych segmentów, a każdy z nich, to inne doznanie dotykowe oraz niespodzianka w jednej z części - dźwięczne grzechotanie. Segmenty wykonane zostały ekskluzywnych materiałów o różnych strukturach i w pięknych barwach oraz z elementów gumowych z otworami w różnych kształtach geometrycznych. Zabawkę można zabrać ze sobą i przytulać ją wszędzie. Może towarzyszyć dziecku już od dnia narodzin.
Zabawki - Numer handlowy: 88222Dodaj swoją opinię

Twoja ocena:

weryfikator

Inne produkty z tej kategorii

Zapytaj o ten produkt

weryfikator