Lampka nocna kameleon Rosie LC27169 - Opis produktu

Lampka nocna kameleon Rosie jest idealnym towarzyszem przed snem. Jego brzuch zapala się z delikatnymi, zmieniającymi się światełkami oraz słychać muzykę. Kolorowe światełka i 2 melodie zajmą dziecko zabawą w dzień i utulą do snu wieczorem. Można wybrać jeden z 2 trybów pracy:
- tylko światło
- lub światło wraz dźwiękami.
Zabawka ma wbudowany 15 minutowy timer.
Przytulanka jest bajecznie kolorowa, pełna różnych faktur, dzięki czemu zainteresuje dziecko i będzie stymulować jego zmysły. Wiele kontrastujących wzorów oraz biało-czarne elementy stymulują wzrok, a różnorodne materiały od gładkich i jedwabistych, do twardszych i szeleszczących zapewnią doznania dotykowe dając dziecku całą gamę tekstur do zbadania.
Kameleon Rosie posiada szeleszczące elementy, wielobarwną grzywę, zabawny język i zakręcony ogon. Nóżki są zaopatrzone w rzepy, aby łatwo przymocować zabawkę do łóżeczka. Pomocny w tym jest również zakręcony ogon.

Funkcje zabawki:
- 2 tryby pracy,
- świecący w wielu kolorach brzuszek,
- 2 kojące melodie,
- łatwe mocowanie na łóżeczku lub w innym miejscu dzięki rzepom i zakręconemu ogonowi,
- szeleszczące elementy,
- zróżnicowane faktury oraz intensywne, kontrastujące kolory i wzory,
- pluszowa przytulanka.

Firma Lamaze w oparciu o filozofię zdrowego rodzicielstwa stworzyła kompleksowy system miękkich zabawek. Najważniejsze dla rodziców, to zapewnienie dzieciom zdrowia, szczęścia i bezpieczeństwa. Zabawki zostały zaprojektowane we współpracy z ekspertami ds. rozwoju dzieci. Mają one za zadanie angażować dziecko w odkrywanie świata, jednocześnie dając dużo radości, a rodzicom zapewnić chwile spokoju. Kolorowe zapisy informują o przeznaczeniu zabawki w zależności od wieku dziecka i jego umiejętności rozwojowych. Co najważniejsze, wszystkie produkty Lamaze spełniają lub przekraczają wymogi określone w przepisach tak, aby jak najlepiej zapewnić bezpieczeństwo dziecku. Zabawki te mogą towarzyszyć dziecku już od pierwszego dnia narodzin aż do wczesnych lat przedszkolnych pokazując dziecku ciekawą ścieżkę zabawy, stymulując ich rozwój i ucząc je nowych umiejętności.

Powyższy tekst jest chroniony prawem autorskim. Wykorzystywanie bez pisemnej zgody jest zabronione.

Długość zabawki: ok. 27cm
Wielkość opakowania: 28,5x11x24cm
Zabawka wymaga 3 baterii AAA. Załączono baterie testowe.
Zabawka przeznaczona dla dzieci od pierwszego dnia życia.
Nr katalogowy: LC27169

Zabawki - Numer handlowy: 87064

Pytania i odpowiedzi

Ile kosztuje Lampka nocna kameleon Rosie LC27169?
Aktualnie w najniższej cenie produkt Lampka nocna kameleon Rosie LC27169 możesz kupić za 95.00 zł. Cena Lampka nocna kameleon Rosie LC27169 jest równa sugerowanej cenie katalogowej i wynosi 95.00 zł.

Ile kosztuje przesyłka Lampka nocna kameleon Rosie LC27169?
Najniższy koszt przesyłki dla Lampka nocna kameleon Rosie LC27169 wynosi 16,00 zł

Czy ten produkt jest bezpieczny?
Produkt Lampka nocna kameleon Rosie LC27169 jest w pełni bezpieczny. Z uwagi na kontakt z dzieckiem, przy jego producji użyto wyłącznie bezpiecznych farb i klejów, nie zawiera BPA ani ftalanów. Posiada oznaczenie CE - deklaracja producenta o zgodności z europejskimi normami.

Dlaczego warto wybrać Lampka nocna kameleon Rosie LC27169?
Lampka nocna kameleon Rosie jest idealnym towarzyszem przed snem. Jego brzuch zapala się z delikatnymi, zmieniającymi się światełkami oraz słychać muzykę. Posiada szeleszczące elementy, wielobarwną grzywę, zabawny język i zakręcony ogon. Nóżki są zaopatrzone w rzepy, aby łatwo przymocować zabawkę do łóżeczka.
Zabawki - Numer handlowy: 87064Dodaj swoją opinię

Twoja ocena:

weryfikator

Inne produkty z tej kategorii

Zapytaj o ten produkt

weryfikator