GiliGums Gryzak kaktus zielony 45483 - Opis produktu

Gryzak kaktus zielony jest wykonany w całości z bezpiecznego silikonu! Jego wesoły kształt, zróżnicowane faktury oraz wygoda w trzymaniu i manewrowaniu sprawiają, że jest wyjątkowo chętnie wybieraną przez dzieci zabawką. Posiada zróżnicowaną fakturę i wypustki, które przyniosą ulgę ząbkującym maluchom. Czyszczenie gryzaka nie stanowi żadnego problemu, dzięki czemu można go bezpiecznie dezynfekować przed podaniem dziecku.

Funkcje zabawki:
elastyczny gryzak zapakowany w pudełeczko z okienkiem,
- posiada różne wypustki łagodzące ból podczas wyrzynania się ząbków,
- wielkość dopasowana do małych rączek,
- wyprofilowany kształt, wygodny w trzymaniu podczas żucia i gryzienia,
- można go chłodzić,
- wykonany z bezpiecznego spożywczego silikonu wysokiej jakości,
- ładne, prezentowe pudełeczko.
 
Seria zabawek GiliGums to wysokiej jakości produkty silikonowe dla niemowląt. Charakteryzują się wyjątkowo miękkim silikonem premium oraz specjalnym designem ułatwiającym chwytanie i możliwość łatwego żucia przez maluchy. GiliGums pomoże Twojemu dziecku przejść przez okres ząbkowania pomagając w trudnych chwilach i uśmierzając ból. Użyte do ich wytworzenia materiały są najwyższej jakości, bezpieczne - nie zawierają BPA ani ftalanów. Oryginalna forma projektowanych zabawek, jest nie tylko użyteczna i komfortowa, ale zapewnia bogaty wybór kolorystyczny oraz wyjątkową miękkość. Dodatkowo gryzaki mogą mieć również funkcje grzechotek. Gryzaki i szczoteczki są elastyczne i trwałe, dzięki czemu można je dowolnie wyginać bez obawy o odkształcenia. Ponadto różnorodna struktura i rozmiar pozwala na swobodne chwytanie i pobudzanie wszystkich zmysłów dziecka, ze szczególnym uwzględnieniem dotyku i wzroku. Zabawki zostały specjalnie wykonane, aby pasowały do dłoni dziecka, co ułatwia ich utrzymanie, a jednocześnie pomaga rozwinąć zdolności sensoryczne i poprawić koordynację oko-ręka-usta. Co najważniejsze gryzaki silikonowe wyprodukowane zostały zgodnie z najwyższymi międzynarodowymi normami, dając gwarancję iż ich kształt uniemożliwia zadławienie. Zabawki silikonowe GiliGums to również wygoda i praktyczne aspekty dla rodziców. Łatwo dbać o ich higienę oraz można je schłodzić sprawiając, że dodamy do zwykłego użytkowania chłodnego ukojenia dla drażliwych dziąseł dziecka.

Powyższy tekst jest chroniony prawem autorskim. Wykorzystywanie bez pisemnej zgody jest zabronione.

Zabawka przeznaczona dla dzieci od 3 miesiąca życia. 
Wielkość  zabawki: ok. 6x8cm
Wielkość opakowania: ok.10x15x1,5cm
Numer katalogowy: GG45483
Zabawki - Numer handlowy: 00525/01

Pytania i odpowiedzi

Ile kosztuje GiliGums Gryzak kaktus zielony 45483?
Aktualnie w najniższej cenie produkt GiliGums Gryzak kaktus zielony 45483 możesz kupić za 17.00 zł. Cena GiliGums Gryzak kaktus zielony 45483 jest równa sugerowanej cenie katalogowej i wynosi 17.00 zł.

Ile kosztuje przesyłka GiliGums Gryzak kaktus zielony 45483?
Najniższy koszt przesyłki dla GiliGums Gryzak kaktus zielony 45483 wynosi 16,00 zł

Czy ten produkt jest bezpieczny?
Produkt GiliGums Gryzak kaktus zielony 45483 jest w pełni bezpieczny. Z uwagi na kontakt z dzieckiem, przy jego producji użyto wyłącznie bezpiecznych farb i klejów, nie zawiera BPA ani ftalanów. Posiada oznaczenie CE - deklaracja producenta o zgodności z europejskimi normami.

Dlaczego warto wybrać GiliGums Gryzak kaktus zielony 45483?
Gryzak kaktus zielony jest wykonany w całości z bezpiecznego silikonu! Jego wesoły kształt oraz wygoda w trzymaniu i manewrowaniu sprawiają, że jest wyjątkowo chętnie wybieraną przez dzieci zabawką. Posiada zróżnicowaną fakturę i wypustki, które przyniosą ulgę ząbkującym maluchom. Czyszczenie gryzaka nie stanowi żadnego problemu, dzięki czemu można go bezpiecznie dezynfekować przed podaniem dziecku.
Zabawki - Numer handlowy: 00523/01Opinie klientów

  • Ocena:5

    Ocena 5

    Dodano:

    Super produkt na ząbkowanie. NIEZASTĄPIONY

Dodaj swoją opinię

Twoja ocena:

weryfikator

Inne produkty z tej kategorii

Zapytaj o ten produkt

weryfikator