Hot Wheels Hyper Racer Yur So Fast 90531 OU - Opis produktu

Seria aut Hot Wheels Hyper Racer to superszybkie pojazdy z przyciskami efektów i napędu. Ten duży model Hot Wheels Hyper Racer Yur So Fast jest wiernym odzwierciedleniem małego resoraka, a dodatkowo posiada dużo efektów specjalnych m.in. pisk opon. To auto-kameleon, zmienia swój kolor z niebieskiego na zielony. Poza niesamowitym wyglądem posiada wiele interesujących funkcji, dzięki którym zabawa pochłonie dziecko bez reszty! Pojazd posiada 3 przyciski, które znajdują się na dachu. Przycisk środkowy uruchamia napęd oraz w miarę rozpędzania się auta, zapala się również podświetlenie karoserii, zmieniając jej kolor. Lewy przycisk posiada zaprogramowane 2 dźwięki, m.in. dźwięk silnika oraz efekty świetlne karoserii pojazdu. Prawy przycisk uruchamia muzykę oraz pulsujące podświetlenie karoserii. Samochód posiada wyłącznik dźwięku, co z pewnością ucieszy rodziców. 

Powyższy tekst jest chroniony prawem autorskim. Wykorzystywanie bez pisemnej zgody jest zabronione.

Zabawka przeznaczona dla dzieci od 3 lat.
Wymiary opakowania: ok.30,5x12,5x12,5cm.
Długość auta ok.24cm.
Zabawka wymaga 3 baterii AA/LR6 (załączone baterie testowe, mogą wymagać wymiany). 
Nr katalogowy: 90531

Zabawki - Numer handlowy: 55000/03

Pytania i odpowiedzi

Ile kosztuje Hot Wheels Hyper Racer Yur So Fast 90531 OU?
Aktualnie w najniższej cenie produkt Hot Wheels Hyper Racer Yur So Fast 90531 OU możesz kupić za 52.00 zł. Cena Hot Wheels Hyper Racer Yur So Fast 90531 OU jest równa sugerowanej cenie katalogowej i wynosi 52.00 zł.

Ile kosztuje przesyłka Hot Wheels Hyper Racer Yur So Fast 90531 OU?
Najniższy koszt przesyłki dla Hot Wheels Hyper Racer Yur So Fast 90531 OU wynosi 16,00 zł

Czy ten produkt jest bezpieczny?
Produkt Hot Wheels Hyper Racer Yur So Fast 90531 OU jest w pełni bezpieczny. Z uwagi na kontakt z dzieckiem, przy jego producji użyto wyłącznie bezpiecznych farb i klejów, nie zawiera BPA ani ftalanów. Posiada oznaczenie CE - deklaracja producenta o zgodności z europejskimi normami.

Dlaczego warto wybrać Hot Wheels Hyper Racer Yur So Fast 90531 OU?
Magiczny pojazd – kameleon, który zmienia kolor w hiper tempie! Naciskaj przyciski akcji znajdujące się z tyłu autka i odkrywaj jego magiczne moce. Samochód świeci, zmieniając tym samym kolor karoserii, wydaje realistyczne odgłosy, wygrywa muzykę i samodzielnie jeździ!
Zabawki - Numer handlowy: 55000/03Dodaj swoją opinię

Twoja ocena:

weryfikator

Inne produkty z tej kategorii

Zapytaj o ten produkt

weryfikator