Road Rippers Street Beatz czerwony 33456 OU - Opis produktu

Seria Road Ripper to mega szybkie wyścigówki od Toy State.

Super szybki samochód pozwoli Ci poczuć ekstremalną prędkość a ponadto dzięki zestawowi audio usłyszy Cie całe miasto! Wyścigówka posiada dwa tryby uruchamiane przez przyciski na dachu auta. Jeden z nich uruchamia napęd wraz z światłami i odgłosem silnika. Drugi z nich włącza klimatyczną muzykę a moc subwoofera wprowadza w rytm membrany głośnika - ale odjazd!

Cechy zabawki:
Samochód wydaje dźwięki oraz efekty świetlne
Posiada napęd
Ruszający zestaw głośników
Zasilanie: 3 x AA (baterie testowe w zestawie)
Długość auta około 26cm


Wiek: od 3 lat

Pytania i odpowiedzi

Ile kosztuje Road Rippers Street Beatz czerwony 33456 OU?
Aktualnie w najniższej cenie produkt Road Rippers Street Beatz czerwony 33456 OU możesz kupić za 55.00 zł. Cena Road Rippers Street Beatz czerwony 33456 OU jest równa sugerowanej cenie katalogowej i wynosi 55.00 zł.

Ile kosztuje przesyłka Road Rippers Street Beatz czerwony 33456 OU?
Najniższy koszt przesyłki dla Road Rippers Street Beatz czerwony 33456 OU wynosi 16,00 zł

Czy ten produkt jest bezpieczny?
Produkt Road Rippers Street Beatz czerwony 33456 OU jest w pełni bezpieczny. Z uwagi na kontakt z dzieckiem, przy jego producji użyto wyłącznie bezpiecznych farb i klejów, nie zawiera BPA ani ftalanów. Posiada oznaczenie CE - deklaracja producenta o zgodności z europejskimi normami.

Dlaczego warto wybrać Road Rippers Street Beatz czerwony 33456 OU?
Niesamowite auto Hot Wheels z pełną funkcją zdalnego sterowania i zmieniającymi się kolorami. Naciśnij przycisk, włącz efekty świetlne i dźwiękowe, przejdź do trybu hyper i przyglądaj się, jak nadwozie samochodu zmienia kolory! 2 możliwości zabawy - za pomocą przycisku dla tradycyjnej zabawy z modułem świetlno-dźwiękowym lub kontrolera dla wyjątkowej zabawy zdalnie sterowanej.
Zabawki - Numer handlowy: 55000/11Dodaj swoją opinię

Twoja ocena:

weryfikator

Inne produkty z tej kategorii

Zapytaj o ten produkt

weryfikator