Road Rippers Monster Truck Heavy Metal 33730 OU - Opis produktu

Dla takiego pojazdu żadne warunki nie będą straszne! Monster Truck Heavy Metal od Toy State to niesamowity, monstrualny pojazd, który spodoba się każdemu fanowi emocjonujących doznań. Wyobraź sobie, że bierzesz udział w zawodach - czy przeskoczysz rząd samochodów i usłyszysz wiwat publiczności? Do dzieła!

Potężny Monster Truck Metal Heads z napędem 4x4 wygląda bardzo imponująco! Zielona żuchwa i dodatkowy element z tyłu sprawiają, że auto idealnie wyróżni się w każdej kolekcji. Przyciski na dachu aktywują efekty dźwiękowe oraz świetlne. Odpowiadają także za poruszanie się maszyny do przodu oraz do tyłu. Wymagane baterie 3 x AA. Długość 30cm

Wymagane baterie: 3 x AA 1,5V (zawarte w zestawie)

Pytania i odpowiedzi

Ile kosztuje Road Rippers Monster Truck Heavy Metal 33730 OU?
Aktualnie w najniższej cenie produkt Road Rippers Monster Truck Heavy Metal 33730 OU możesz kupić za 69.00 zł. Cena Road Rippers Monster Truck Heavy Metal 33730 OU jest równa sugerowanej cenie katalogowej i wynosi 69.00 zł.

Ile kosztuje przesyłka Road Rippers Monster Truck Heavy Metal 33730 OU?
Najniższy koszt przesyłki dla Road Rippers Monster Truck Heavy Metal 33730 OU wynosi 16,00 zł

Czy ten produkt jest bezpieczny?
Produkt Road Rippers Monster Truck Heavy Metal 33730 OU jest w pełni bezpieczny. Z uwagi na kontakt z dzieckiem, przy jego producji użyto wyłącznie bezpiecznych farb i klejów, nie zawiera BPA ani ftalanów. Posiada oznaczenie CE - deklaracja producenta o zgodności z europejskimi normami.

Dlaczego warto wybrać Road Rippers Monster Truck Heavy Metal 33730 OU?
Niesamowite auto Hot Wheels z pełną funkcją zdalnego sterowania i zmieniającymi się kolorami. Naciśnij przycisk, włącz efekty świetlne i dźwiękowe, przejdź do trybu hyper i przyglądaj się, jak nadwozie samochodu zmienia kolory! 2 możliwości zabawy - za pomocą przycisku dla tradycyjnej zabawy z modułem świetlno-dźwiękowym lub kontrolera dla wyjątkowej zabawy zdalnie sterowanej.
Zabawki - Numer handlowy: 55000/11Dodaj swoją opinię

Twoja ocena:

weryfikator

Inne produkty z tej kategorii

Zapytaj o ten produkt

weryfikator