Hot Wheels Skullface 90732 OU - Opis produktu

Pojazd z serii Mutant Machines, który stanie się postrachem wszystkich autostrad! Scullface wyposażony jest w ruchomy szkielet, co pozwala mu zadziwiająco szybko pełzać, wydając realistyczne, samochodowe odgłosy. Za sprawą specjalnej konstrukcji tułowia pojazd porusza się w charakterystyczny, krokodyli sposób. Ten oryginalny pojazd z pewnością rozwinie zainteresowanie motoryzacją i przyciągnie uwagę dziecka dzięki efektom dźwiękowym i świetlnym. Ma na grzbiecie trzy pomarańczowe przyciski aktywujące światło, realistyczne dźwięki oraz jazdę. Groźny wygląd potęgują oczy - reflektory, które świecą na czerwono.

Powyższy tekst jest chroniony prawem autorskim. Wykorzystywanie bez pisemnej zgody jest zabronione.

Zabawka przeznaczona dla dzieci od 3 lat.
Wymiary opakowania: ok.35x14x12,5cm.
Długość pojazdu: ok.32cm. 
Zabawka wymaga 3 baterii AAA/LR03 (załączone baterie testowe, mogą wymagać wymiany). 
Nr katalogowy: 90732

Zabawki - Numer handlowy: 55000/09

Pytania i odpowiedzi

Ile kosztuje Hot Wheels Skullface 90732 OU?
Aktualnie w najniższej cenie produkt Hot Wheels Skullface 90732 OU możesz kupić za 62.00 zł. Cena Hot Wheels Skullface 90732 OU jest równa sugerowanej cenie katalogowej i wynosi 62.00 zł.

Ile kosztuje przesyłka Hot Wheels Skullface 90732 OU?
Najniższy koszt przesyłki dla Hot Wheels Skullface 90732 OU wynosi 16,00 zł

Czy ten produkt jest bezpieczny?
Produkt Hot Wheels Skullface 90732 OU jest w pełni bezpieczny. Z uwagi na kontakt z dzieckiem, przy jego producji użyto wyłącznie bezpiecznych farb i klejów, nie zawiera BPA ani ftalanów. Posiada oznaczenie CE - deklaracja producenta o zgodności z europejskimi normami.

Dlaczego warto wybrać Hot Wheels Skullface 90732 OU?
Oryginalny pojazd z serii Mutant Machines, który stanie się postrachem wszystkich autostrad! Scullface wyposażony jest w ruchomy szkielet. Posiada trzy pomarańczowe przyciski aktywujące światło, realistyczne dźwięki oraz jazdę.
Zabawki - Numer handlowy: 55000/09Dodaj swoją opinię

Twoja ocena:

weryfikator

Inne produkty z tej kategorii

Zapytaj o ten produkt

weryfikator