TRIO SHOT BLASTER AVALANCHE 86309 - Opis produktu

Podstawowa broń każdego gracza, blaster dzięki, któremu wystrzelisz spinner i włączysz się do gry.
Wystrzel za pomocą pistoletu spiner wprost na arenę, Twój przeciwnik niech zrobi to samo. Rywalizacja poprzez wystrzelenie z blastera pocisku zapewni nieprzewidywalną i niepowtarzalną rozgrywkę metalowych spinerów. Nie próbuj ich chwytać, jak się szybko obracają! To naprawdę może zaboleć! Szybkość, wirowanie i zderzenia metalowych bączków tworzą emoconujące widowisko na arenie oraz potęgują emocje w oczekiwaniu na wynik potyczki. Arena to plastikowa przestrzeń. Dzięki niej mamy wystarczajaco dużo miejsca do przeprowadzenia walki, a jednocześnie jest ona ograniczona i bezpieczna oraz pozwala na przeprowadzanie ciekawszych pojedynków. Oczywiście możesz wypuścić spiner na dowolnej płaskiej powierzchni, ale rozgrywka może nie być już taka arakcyjna na zbyt dużej powierzchni.Spinery można zbierać, dostosowywać i nimi walczyć! A blastery-wyrzutnie pozwalają na zwiększenie mocy obrotowej bączka poprzez ich odpowiednie naciągnięcie. 
Zabawka dla dzieci od 5 roku życia.
Wymiary opakowania: 53 x 22 x 7cm

Zawartość zestawu:

  • pistolet Trio Shot Blaster
  • spinner x3


Pytania i odpowiedzi

Ile kosztuje TRIO SHOT BLASTER AVALANCHE 86309?
Aktualnie w najniższej cenie produkt TRIO SHOT BLASTER AVALANCHE 86309 możesz kupić za 99.00 zł. Cena TRIO SHOT BLASTER AVALANCHE 86309 jest równa sugerowanej cenie katalogowej i wynosi 99.00 zł.

Ile kosztuje przesyłka TRIO SHOT BLASTER AVALANCHE 86309?
Najniższy koszt przesyłki dla TRIO SHOT BLASTER AVALANCHE 86309 wynosi 16,00 zł

Czy ten produkt jest bezpieczny?
Produkt TRIO SHOT BLASTER AVALANCHE 86309 jest w pełni bezpieczny. Z uwagi na kontakt z dzieckiem, przy jego producji użyto wyłącznie bezpiecznych farb i klejów, nie zawiera BPA ani ftalanów. Posiada oznaczenie CE - deklaracja producenta o zgodności z europejskimi normami.

Dlaczego warto wybrać TRIO SHOT BLASTER AVALANCHE 86309?
Dodaj swoją opinię

Twoja ocena:

weryfikator

Inne produkty z tej kategorii

Zapytaj o ten produkt

weryfikator