Sprayza - zestaw kolorowy 1 SA2205 OU - Opis produktu

Sprayza zestaw kolorowy 1 to zupełnie nowe "dmuchane mazaki", dzięki którym dziecko stworzy jedyne w swoim rodzaju, niepowtarzalne dzieło. Magiczny pędzel, to tuba do dmuchania, która posiada specjalne miejsce do umieszczenia mazaka Sprayza. Dmuchając przez tubę "rozpylamy" kolor flamastra. Efekt malowania za pomocą magicznego, powietrznego pędzla jest podobny do malowania farbą w spray'u. Dodatowym atutem tych mazaków jest ich szybkie schnięcie, co zapobiega, rozmazywaniu się obrazka przy zdejmowaniu szablonu. Po prostu dmuchaj i rozpylaj kolor!
W bogatej ofercie znajdziecie Państwo: mazaki Sprayza w pełnej gamie kolorów, magiczne "zmieniające-kolory" mazaki Sprayza, precyzyjnie wykonane szablony oraz pomocne instrukcje wraz z pomysłami do wykorzystania. Taki zestaw sprawi, że zabawa i jej efekty w postaci niezwykłych rysunków przyniosą satysfakcję dziecku z nabytych umiejętności, a także pozwolą na ich wykorzystanie w życiu codziennym np. dla stworzenia czegoś niepowtarzalnego w prezencie dla bliskiej osoby, zrobienia laurki, zakładki do książki, ozdobienia prezentu, zaproszenia czy okładki na zeszycie.
Produkty z tej serii przeznaczone są dla młodszych dzieci, już 4-latki będą swobodnie mogły wykonać pierwsze rysunki. Produkty te polecane są przez logopedów. Dmuchanie przez tubę wymaga od dziecka opanowania umiejętności precyzyjnego dmuchania, z odpowiednią siłą i precyzją, dla uzyskania wymarzonego efektu. Takie ćwiczenia pozwalają na uelastycznienie i pracę języka oraz warg, co pomaga w ćwiczeniach prawidłowej wymowy literek. 

W skład zestawu kolorowy 1 wchodzą: sprayza magiczny pędzel, czyli tuba do dmuchania w kolorze czerwonym, 5 szt mazaków sprayza (kolory: różowy, żółty, oliwkowy, błękit turkusowy, wrzosowy), kartka A6 i 1 szablon formatu A6 z motylkiem.

Wymiary opakowania: 25x13,5x3cm.
Zestaw polecany dla dzieci od 4 lat. Posiada certyfikat bezpieczeństwa CE.
Numer katalogowy: SA2205


Artykuły papiernicze - Numer handlowy: 55005/02

Pytania i odpowiedzi

Ile kosztuje Sprayza - zestaw kolorowy 1 SA2205 OU?
Aktualnie w najniższej cenie produkt Sprayza - zestaw kolorowy 1 SA2205 OU możesz kupić za 12.00 zł. Cena Sprayza - zestaw kolorowy 1 SA2205 OU jest równa sugerowanej cenie katalogowej i wynosi 12.00 zł.

Ile kosztuje przesyłka Sprayza - zestaw kolorowy 1 SA2205 OU?
Najniższy koszt przesyłki dla Sprayza - zestaw kolorowy 1 SA2205 OU wynosi 16,00 zł

Czy ten produkt jest bezpieczny?
Produkt Sprayza - zestaw kolorowy 1 SA2205 OU jest w pełni bezpieczny. Z uwagi na kontakt z dzieckiem, przy jego producji użyto wyłącznie bezpiecznych farb i klejów, nie zawiera BPA ani ftalanów. Posiada oznaczenie CE - deklaracja producenta o zgodności z europejskimi normami.

Dlaczego warto wybrać Sprayza - zestaw kolorowy 1 SA2205 OU?
Po prostu dmuchaj i rozpylaj kolor ze Sprayza aby tworzyć fantastyczne dzieła!
Artykuły papiernicze - Numer handlowy: 55005/02Dodaj swoją opinię

Twoja ocena:

weryfikator

Inne produkty z tej kategorii

Zapytaj o ten produkt

weryfikator