Sprayza - zestaw kosmos SA2503 OU - Opis produktu

Sprayza - zestaw kosmos zawiera: sprayza magiczny pędzel, czyli tuba do dmuchania w kolorze czerwonym, 12 szt. mazaków sprayza (kolory: brązowy, czerwony, pomarańczowy, żółty, oliwkowy, zielony, morski, błękit turkusowy, c.niebieski, wrzosowy, szary i czarny), 6 szt. szablonów formatu A5 o tematyce związanej z przestrzenią kosmiczną, 2 sceny i książeczka z instrukcją obsługi oraz pomysłami do wykorzystania. 

Sprayza to zupełnie nowe "dmuchane mazaki", dzięki którym dziecko stworzy jedyne w swoim rodzaju, niepowtarzalne dzieło. Magiczny pędzel, to tuba do dmuchania, która posiada specjalne miejsce do umieszczenia mazaka Sprayza. Dmuchając przez tubę "rozpylamy" kolor flamastra. Efekt malowania za pomocą magicznego, powietrznego pędzla jest podobny do malowania farbą w spray'u. Dodatowym atutem tych mazaków jest ich szybkie schnięcie, co zapobiega, rozmazywaniu się obrazka przy zdejmowaniu szablonu. Po prostu dmuchaj i rozpylaj kolor!
Sprayza Magic to mazaki, które pod wpływem aktywatora (biały flamaster) zmieniają kolor. Każdy z magicznych mazaków maluje w kolorze, w którym jest jego zewnętrzne opakowanie, natomiast zmienia kolor (po użyciu flamastra aktywatora) na barwę, która jest na końcówce mazaka.
W bogatej ofercie znajdziecie Państwo: mazaki Sprayza w pełnej gamie kolorów, magiczne "zmieniające-kolory" mazaki Sprayza, precyzyjnie wykonane szablony oraz pomocne instrukcje wraz z pomysłami do wykorzystania. Taki zestaw sprawi, że zabawa i jej efekty w postaci niezwykłych rysunków przyniosą satysfakcję dziecku z nabytych umiejętności, a także pozwolą na ich wykorzystanie w życiu codziennym np. dla storzenia czegoś niepowtarzalnego w prezencie dla bliskiej osoby, zrobienia laurki, zakładki do książki, ozdobienia prezentu, zaproszenia czy okładki na zeszycie.
Produkty z tej serii przeznaczone są dla młodszych dzieci, już 4-latki będą swobodnie mogły wykonać pierwsze rysunki. Produkty te polecane są przez logopedów. Dmuchanie przez tubę wymaga od dziecka opanowania umiejętności precyzyjnego dmuchania, z odpowiednią siłą i precyzją, dla uzyskania wymarzonego efektu. Takie ćwiczenia pozwalają na uelastycznienie i pracę języka oraz warg, co pomaga w ćwiczeniach prawidłowej wymowy literek.

Wymiary opakowania: 29,5x25x3,5cm.
Zestaw polecany dla dzieci od 4 lat. Posiada certyfikat bezpieczeństwa CE.
Numer katalogowy: SA2503
Artykuły papiernicze - Numer handlowy: 55005/04

Pytania i odpowiedzi

Ile kosztuje Sprayza - zestaw kosmos SA2503 OU?
Aktualnie w najniższej cenie produkt Sprayza - zestaw kosmos SA2503 OU możesz kupić za 25.00 zł. Cena Sprayza - zestaw kosmos SA2503 OU jest równa sugerowanej cenie katalogowej i wynosi 25.00 zł.

Ile kosztuje przesyłka Sprayza - zestaw kosmos SA2503 OU?
Najniższy koszt przesyłki dla Sprayza - zestaw kosmos SA2503 OU wynosi 16,00 zł

Czy ten produkt jest bezpieczny?
Produkt Sprayza - zestaw kosmos SA2503 OU jest w pełni bezpieczny. Z uwagi na kontakt z dzieckiem, przy jego producji użyto wyłącznie bezpiecznych farb i klejów, nie zawiera BPA ani ftalanów. Posiada oznaczenie CE - deklaracja producenta o zgodności z europejskimi normami.

Dlaczego warto wybrać Sprayza - zestaw kosmos SA2503 OU?
Zestaw kosmos, w skład którego wchodzą: sprayza magiczny pędzel, czyli tuba do dmuchania w kolorze czerwonym, 12 szt. mazaków sprayza, 6 szt szablonów kosmicznych formatu A5 i 2 sceny.
Artykuły papiernicze - Numer handlowy: 55005/04Dodaj swoją opinię

Twoja ocena:

weryfikator

Inne produkty z tej kategorii

Zapytaj o ten produkt

weryfikator