Gra sznurowanka Na łonie przyrody - Opis produktu

Gra edukacyjna - Sznurowanka Na łonie przyrody to zaproszenie na połów ryb lub spacer po łące na świeżym powietrzu. Jest przeznaczona dla dzieci w wieku od 3 do 4 lat. W zestawie znajdują się 2 karty-podstawki (16x16cm) z dwoma krajobrazami. Zadaniem dziecka jest wykorzystanie sznurka oraz elementów na rzepach oraz umieszczenie ich w wybranym miejscu na karcie z rysunkiem. Maluch musi przyjrzeć się dokładnie, aby spostrzec czego na nich brakuje. Teraz dziecko przewlecze sznurek w taki sposób, aby powstały promyki słońca i sieć rybacka, a gdy doda misia, kotka i zajączka, wypoczywających na świeżym powietrzu powstanie wspaniały obrazek. Różne warianty rozmieszczenia elementów pozwalają wykazać się fantazją i tworzyć podstawę do ciekawych opowieści o przygodach zwierzątek. Sznurowanka znakomicie trenuje małą motorykę, ćwiczy precyzję i wspiera rozwój zdolności manualnych. Gra rozwija logiczne myślenie, kojarzenie obrazów, pamięć i mowę poprzez poznawanie nowych słów podczas zadawania pytań, czy wymyślania bajek.
 
Zestaw zawiera: 9 elementów (kotek, 2 rybki, ośmiornica, żółw, miś, zajączek balonik w kształcie serduszka i latający balon z koszem), 18 rzepów, 2 karty-podstawki, 2 sznurówki.
 
Witamy w świecie Roter Kafer czyli gier rozwijających i edukacyjnych dla maluchów oraz dzieci w wieku przedszkolnym. Wszyscy jesteśmy różni, ale łączy nas miłość do dzieci i pasja do swojej pracy. Wierzymy, że tworzymy świat dziecka bardziej emocjonalnym, a rozwój dzieci lekkim i porywającym. Pomagamy rodzicom wychować szczęśliwe i mądre dzieci. Bawimy się z dziećmi, obserwujemy je i szukamy innowacyjnych rozwiązań. Technologia FOAM została opracowana przez naszych technologów specjalnie dla malutkich dzieci. Polega na tym, że wszystkie detale puzzli i magnesów składają się z grubej warstwy pianki, która nadaje im objętości. Dzięki temu piankowe magnesy są miękkie i trójwymiarowe, łatwo zdejmować je z tablicy magnetycznej oraz przemieszczać po powierzchni, czego nie można tak łatwo zrobić ze zwyczajnymi płaskimi magnesami. Mając z tym kłopot, maluchy często rezygnowały z zabawy magnesami.
Szczególną uwagę zwracamy na jakość i bezpieczeństwo produkcji oraz materiałów, z których są wykonane nasze produkty. Produkcja Roter Kafer została przetestowana w laboratorium Unii Europejskiej i certyfikowana zgodnie z europejskimi standardami СE. W 2013 roku nasz zakład produkcyjny pomyślnie przeszedł audyt na odpowiedniość wymogom programu międzynarodowych standardów pracy ("program ILS") w ramach współpracy z firmą DISNEY.

Powyższy tekst jest chroniony prawem autorskim. Wykorzystywanie bez pisemnej zgody jest zabronione.

Zabawka przeznaczona dla dzieci od 3 do 4 lat.

Nr katalogowy: RK1040-01

Zabawki - Numer handlowy: 90016/1

Pytania i odpowiedzi

Ile kosztuje Gra sznurowanka Na łonie przyrody?
Aktualnie w najniższej cenie produkt Gra sznurowanka Na łonie przyrody możesz kupić za 16.00 zł. Cena Gra sznurowanka Na łonie przyrody jest równa sugerowanej cenie katalogowej i wynosi 16.00 zł.

Ile kosztuje przesyłka Gra sznurowanka Na łonie przyrody?
Najniższy koszt przesyłki dla Gra sznurowanka Na łonie przyrody wynosi 16,00 zł

Czy ten produkt jest bezpieczny?
Produkt Gra sznurowanka Na łonie przyrody jest w pełni bezpieczny. Z uwagi na kontakt z dzieckiem, przy jego producji użyto wyłącznie bezpiecznych farb i klejów, nie zawiera BPA ani ftalanów. Posiada oznaczenie CE - deklaracja producenta o zgodności z europejskimi normami.

Dlaczego warto wybrać Gra sznurowanka Na łonie przyrody?
Gra edukacyjna - Sznurowanka Na łonie przyrody to zadanie dla dziecka, aby odpowiednio dopasowało sznurek oraz elementy na rzepach poprzez umieszczenie ich w wybranym miejscu na karcie z rysunkiem. Znakomicie trenuje małą motorykę, ćwiczy precyzję i wspiera rozwój zdolności manualnych.
Zabawki - Numer handlowy: 90016/1Pliki załączone do produktu

Instrukcja Gra sznurowanka Na łonie przyrody - RK1040-01E (Rozmiar: 0,61 MB)

Dodaj swoją opinię

Twoja ocena:

weryfikator

Inne produkty z tej kategorii

Zapytaj o ten produkt

weryfikator