Gra edukacyjna z rzepami Kto gdzie mieszka? - Opis produktu

Edukacyjna gra z rzepami Kto gdzie mieszka? to ciekawa forma zabawy, która w komplecie zawiera zestaw plansz oraz elementów (postacie zwierząt, ich środowisko i cechy) do ich wypełniania. Podczas gry dziecko potrenuje logiczne myślenie, pamięć mowę i małą motorykę. Aby rozpocząć zabawę, przygotuj się do gry: białe rzepy przymocuj na elementach, a żółte na planszach - podstawach. Teraz możesz już umieścić figurki przy pomocy rzepek na wskazanych miejscach. Omów poszczególne plansze poznając zwierzęta, ich domki i cechy charakterystyczne dla gatunków. Możecie wspólnie opowiadać swoje historie związane z przedstawionymi obrazkami rozwijając słownictwo oraz konstrukcje zdań. Baw się w drodze, na pikniku – wszędzie tam, gdzie zechcesz! Dzięki rzepkom poszczególne części po przymocowaniu się nie zgubią, a wygodna, tekturowa walizeczka zapinana na rzepy ułatwi przechowywanie i przenoszenie.
W zestawie znajdują się:
- plansze do gier 4 szt., 
- elementy 16 szt., 
- rzepki 32 szt.,
- walizeczka do przechowywania i noszenia.

Witamy w świecie Roter Kafer czyli gier rozwijających i edukacyjnych dla maluchów oraz dzieci w wieku przedszkolnym. Wszyscy jesteśmy różni, ale łączy nas miłość do dzieci i pasja do swojej pracy. Wierzymy, że tworzymy świat dziecka bardziej emocjonalnym, a rozwój dzieci lekkim i porywającym. Pomagamy rodzicom wychować szczęśliwe i mądre dzieci. Bawimy się z dziećmi, obserwujemy je i szukamy innowacyjnych rozwiązań. Technologia FOAM została opracowana przez naszych technologów specjalnie dla malutkich dzieci. Polega na tym, że wszystkie detale puzzli i magnesów składają się z grubej warstwy pianki, która nadaje im objętości. Dzięki temu piankowe magnesy są miękkie i trójwymiarowe, łatwo zdejmować je z tablicy magnetycznej oraz przemieszczać po powierzchni, czego nie można tak łatwo zrobić ze zwyczajnymi płaskimi magnesami. Mając z tym kłopot, maluchy często rezygnowały z zabawy magnesami.
Szczególną uwagę zwracamy na jakość i bezpieczeństwo produkcji oraz materiałów, z których są wykonane nasze produkty. Produkcja Roter Kafer została przetestowana w laboratorium Unii Europejskiej i certyfikowana zgodnie z europejskimi standardami СE. W 2013 roku nasz zakład produkcyjny pomyślnie przeszedł audyt na odpowiedniość wymogom programu międzynarodowych standardów pracy ("program ILS") w ramach współpracy z firmą DISNEY.

Powyższy tekst jest chroniony prawem autorskim. Wykorzystywanie bez pisemnej zgody jest zabronione.

Wielkość planszy: 21,5x16,5cm.
Wielkość opakowania/walizki: 22,5x18cm
Zabawka przeznaczona dla dzieci od 3 do 4 lat.

Nr katalogowy: RK1070-04

Zabawki - Numer handlowy: 90033/4

Opinie klientów

  • Ocena:

    Ocena 5

    Dodano: 28-06-2022

    Wszystkie gry z tej serii robią u nas furorę. 1,5 roczna Córka bawi się kilka razy dziennie przez co większe elementy się zniszczyły (podarły lub połamały w trakcie wielokrotnego odczepiania). Zamówiłam kolejny komplet, bo mimo wszystko gra jest rewelacyjna. Serdecznie polecam.

Dodaj swoją opinię

Twoja ocena:

weryfikator

Inne produkty z tej kategorii

Zapytaj o ten produkt

weryfikator