Gra magnetyczna Ubierz misia - Opis produktu

Magnetyczna gra Ubierz misia to zestaw trójwymiarowych magnesów wraz z kołem fortuny pozwalających na fascynującą zabawę. Układaj magnetyczne puzzle na specjalnej tablicy lub na innej powierzchni. Duże figurki misiów będą świetnie wyglądać ubrane w różne stroje. Udział w grze może brać od 2 do 4 osób. Każdy wybiera sobie jednego niedżwiadka, następnie kręci wskazówkę na kole fortuny i losuje pole z ubrankiem dla swojego misia. Komu szybciej uda się ubrać swojego misia – ten otrzyma duży medal zwycięzcy! Gra rozwija małą motorykę, wyobraźnię, a przede wszystkim uczy bawić się w grupie według wyznaczonych reguł.
Dzieci będą bardziej uważne, dokładne i wytrwałe. Magnesami można też bawić się tworząc wspólnie coraz to nowe historie, rozwijając w ten sposób zasób słów i wyobraźnię. Gry magnetyczne – są nie tylko zabawne i ekscytujące, ale również wygodne! Baw się w drodze, na pikniku – wszędzie tam, gdzie zechcesz!
W zestawie znajdują się:
- koło fortuny ze strzałką 1szt.,
- figurki misiów 4szt.,
- elementy odzieży 20szt.,
- nagrody -> ZWYCIĘZCA 2szt.

Witamy w świecie Roter Kafer czyli gier rozwijających i edukacyjnych dla maluchów oraz dzieci w wieku przedszkolnym. Wszyscy jesteśmy różni, ale łączy nas miłość do dzieci i pasja do swojej pracy. Wierzymy, że tworzymy świat dziecka bardziej emocjonalnym, a rozwój dzieci lekkim i porywającym. Pomagamy rodzicom wychować szczęśliwe i mądre dzieci. Bawimy się z dziećmi, obserwujemy je i szukamy innowacyjnych rozwiązań. Technologia FOAM została opracowana przez naszych technologów specjalnie dla malutkich dzieci. Polega na tym, że wszystkie detale puzzli i magnesów składają się z grubej warstwy pianki, która nadaje im objętości. Dzięki temu piankowe magnesy są miękkie i trójwymiarowe, łatwo zdejmować je z tablicy magnetycznej oraz przemieszczać po powierzchni, czego nie można tak łatwo zrobić ze zwyczajnymi płaskimi magnesami. Mając z tym kłopot, maluchy często rezygnowały z zabawy magnesami.
Szczególną uwagę zwracamy na jakość i bezpieczeństwo produkcji oraz materiałów, z których są wykonane nasze produkty. Produkcja Roter Kafer została przetestowana w laboratorium Unii Europejskiej i certyfikowana zgodnie z europejskimi standardami СE. W 2013 roku nasz zakład produkcyjny pomyślnie przeszedł audyt na odpowiedniość wymogom programu międzynarodowych standardów pracy ("program ILS") w ramach współpracy z firmą DISNEY.

Powyższy tekst jest chroniony prawem autorskim. Wykorzystywanie bez pisemnej zgody jest zabronione.

Grubość magnetycznych pianek: 4mm
Zabawka przeznaczona dla dzieci od 4 do 7 lat.

Nr katalogowy: RK3203-01

Zabawki - Numer handlowy: 90005/1

Pytania i odpowiedzi

Ile kosztuje Gra magnetyczna Ubierz misia?
Aktualnie w najniższej cenie produkt Gra magnetyczna Ubierz misia możesz kupić za 36.00 zł. Cena Gra magnetyczna Ubierz misia jest równa sugerowanej cenie katalogowej i wynosi 36.00 zł.

Ile kosztuje przesyłka Gra magnetyczna Ubierz misia?
Najniższy koszt przesyłki dla Gra magnetyczna Ubierz misia wynosi 16,00 zł

Czy ten produkt jest bezpieczny?
Produkt Gra magnetyczna Ubierz misia jest w pełni bezpieczny. Z uwagi na kontakt z dzieckiem, przy jego producji użyto wyłącznie bezpiecznych farb i klejów, nie zawiera BPA ani ftalanów. Posiada oznaczenie CE - deklaracja producenta o zgodności z europejskimi normami.

Dlaczego warto wybrać Gra magnetyczna Ubierz misia?
Magnetyczna gra Ubierz misia to zestaw trójwymiarowych magnesów wraz z kołem fortuny pozwalających na fascynującą grę. Każdy wybiera sobie jednego niedżwiadka, następnie kręci wskazówkę na kole fortuny i losuje pole z ubrankiem dla swojego misia. Komu szybciej uda się ubrać swojego misia?
Zabawki - Numer handlowy: 90005/1Pliki załączone do produktu

Instrukcja Gra magnetyczna Ubierz misia - RK3203-01E (Rozmiar: 0,42 MB)

Dodaj swoją opinię

Twoja ocena:

weryfikator

Inne produkty z tej kategorii

Zapytaj o ten produkt

weryfikator