OBALL Classic 10cm 10340 OU - Opis produktu

Gryzak Oball Classic to jeden z flagowych produktów marki Oball. Elastyczna, giętka piłka, która szybko stanie się ulubioną zabawką Twojego dziecka, a także całej rodziny. Zbudowana z gumowej ramki z okrągłymi otworami, dzięki czemu jest łatwa do chwytania i zabawy dla najmłodszych dzieci. Można nią bezpiecznie rzucać, kopać, odbijać, zgniatać, a i tak wróci do swojego pierwotnego kształtu. Model Classic w uniwersalnych kolorach, pasujący dla dziewczynki i chłopca.
Oball jest również idealnym gryzakiem podczas ząbkowania. Innowacyjna piłka stworzona z myślą o wszechstronnym rozwoju dzieci, pozwala nie tylko na wspaniałą zabawę, ale przede wszystkim kształtuje i wspomaga rozwój motoryki, koordynacji ruchowej, a w szczególności ułatwia naukę umiejętności chwytania przez dziecko już od najmłodszych lat.
Praktyczna piłka, którą można umyć w zmywarce. Idealna zabawka dla nawet najmniejszych dzieci, bezpieczna i lekka, a jednocześnie łatwa do chwytania, gryzienia i rzucania. Jest to często pierwsza zabawka, która wywołuje rzeczywiste zainteresowanie dziecka. Jak piszą rodzice już 2-miesięczne maluchy zajmują się zabawą tą piłeczką. Dzieci kochają te piłki!

Oball to marka zabawek inspirująca do ekscytującej, aktywnej zabawy dziś i jutro! W 2001 roku David i Suzanne Silverglate założyli firmę w celu tworzenia wysokiej jakości zabawek dla najmłodszych dzieci o ciekawym design’ie, ale jednocześnie wytrzymałych i lekkich, którymi dziecko będzie się bawić przez długi czas. Seria Oball wyprodukowana została z wykorzystaniem najnowszych technologii, mających zastosowanie m.in. w medycynie, na przykład w konstruowaniu sztucznych zastawek sercowych. Dzięki użyciu specjalnego, odpornego na odkształcanie tworzywa i unikatowej konstrukcji, zabawka zawsze wraca do swojego pierwotnego kształtu. Oktagonalna struktura konstrukcji piłki oraz duże otwory to charakterystyczne cechy tego produktu. Produkt pozbawiony jest PCV i lateksu dzięki czemu może być używany w bezpieczny sposób już przez niemowlaki jako gryzak lub grzechotka. Trwała, solidna i godna polecenia piłka Oball to zabawka dla każdego! Produkt jest bardzo wytrzymały, ale nie oznacza to, że jest niezniszczalny.

Produkty zostały zaprojektowane tak, aby zapewnić innowacyjne, dotykowe i długotrwałe możliwości zabawy. Jeśli tylko wypróbujesz jeden z flagowych produktów Oball, przekonasz się dlaczego projekty Oball były nagradzane i utrzymywały popularność rok po roku. Kiedy weźmiesz w swoje ręce jedną z zabawek zrozumiesz dlaczego tak się podobają. Zabawki Oball oferują nowe przygody podczas aktywnej zabawy!

Powyższy tekst jest chroniony prawem autorskim. Wykorzystywanie bez pisemnej zgody jest zabronione.

Produkt dostępny w kolorach: żółto-czerwono-niebiesko-zielony.

Średnica piłki: 10cm.
Zabawka przeznaczona dla dzieci od dnia narodzin.

Nr katalogowy: 10340

Zabawki - Numer handlowy: OB10340Pytania i odpowiedzi

Ile kosztuje OBALL Classic 10cm 10340 OU?
Aktualnie w najniższej cenie produkt OBALL Classic 10cm 10340 OU możesz kupić za 22.00 zł. Cena OBALL Classic 10cm 10340 OU jest równa sugerowanej cenie katalogowej i wynosi 22.00 zł.

Ile kosztuje przesyłka OBALL Classic 10cm 10340 OU?
Najniższy koszt przesyłki dla OBALL Classic 10cm 10340 OU wynosi 16,00 zł

Czy ten produkt jest bezpieczny?
Produkt OBALL Classic 10cm 10340 OU jest w pełni bezpieczny. Z uwagi na kontakt z dzieckiem, przy jego producji użyto wyłącznie bezpiecznych farb i klejów, nie zawiera BPA ani ftalanów. Posiada oznaczenie CE - deklaracja producenta o zgodności z europejskimi normami.

Dlaczego warto wybrać OBALL Classic 10cm 10340 OU?
Praktycznie niezniszczalna piłka - flagowy produkt marki Oball. Idealna zabawka dla nawet najmniejszych dzieci, bezpieczna i lekka, a jednocześnie łatwa do chwytania, gryzienia i rzucania.
Zabawki - Numer handlowy: OB10340Opinie klientów

  • Ocena:5

    Ocena 5

    Dodano:

    Idealna zabawka dla niemowlaka (3 mc) może uczyć się chwytać, piłka jest bardzo lekka więc dziecko się nie uderzy

Dodaj swoją opinię

Twoja ocena:

weryfikator

Inne produkty z tej kategorii

Zapytaj o ten produkt

weryfikator