OBALL Autko sportowe żółte 81510 OU - Opis produktu

Niesamowite sportowe auto w żółto-czerwonym kolorze. To idealny pierwszy samochód dla Twojego dziecka! Można go gryźć, grzechotać i toczyć po podłodze.
Kolorowa elastyczna góra pojazdu ze swą charakterystyczna funkcjonalnością piłek Oball jest stworzona do gryzienia, ugniatania i wygodnego trzymania. Ponadto jest łatwa do chwytania i nie odkształca się.
Karoseria samochodu o sportowej sylwetce z białymi pasami nadaje drapieżnego wyglądu każdemu z modeli. Natomiast kółka posiadające w środku barwne koraliki wydają grzechoczący dźwięk przy potrząsaniu autkiem, jak również przy jeździe nim.

Funkcje zabawki:
- miękki, elastyczny materiał sprawia, że może być gryzaczkiem,
- idealna dla małych rączek do uchwycenia i trzymania,
- kolorowe kuleczki w kołach grzechoczą i można je obserwować podczas toczenia samochodu,
- popychanie auta, wspólna zabawa w puszczanie go do siebie stymuluje sprawność i rozwija umiejętność postrzegania związków przyczynowo-skutkowych przez dziecko.

Oball to marka zabawek inspirująca do ekscytującej, aktywnej zabawy dziś i jutro! W 2001 roku David i Suzanne Silverglate założyli firmę w celu tworzenia wysokiej jakości zabawek dla najmłodszych dzieci o ciekawym design’ie, ale jednocześnie wytrzymałych i lekkich, którymi dziecko będzie się bawić przez długi czas. Seria Oball wyprodukowana została z wykorzystaniem najnowszych technologii, mających zastosowanie m.in. w medycynie, na przykład w konstruowaniu sztucznych zastawek sercowych. Dzięki użyciu specjalnego, odpornego na odkształcanie tworzywa i unikatowej konstrukcji, zabawka zawsze wraca do swojego pierwotnego kształtu. Oktagonalna struktura konstrukcji piłki oraz duże otwory to charakterystyczne cechy tego produktu. Produkt pozbawiony jest PCV i lateksu dzięki czemu może być używany w bezpieczny sposób już przez niemowlaki jako gryzak lub grzechotka. Trwała, solidna i godna polecenia piłka Oball to zabawka dla każdego!

Produkty zostały zaprojektowane tak, aby zapewnić innowacyjne, dotykowe i długotrwałe możliwości zabawy. Jeśli tylko wypróbujesz jeden z flagowych produktów Oball, przekonasz się dlaczego projekty Oball były nagradzane i utrzymywały popularność rok po roku. Kiedy weźmiesz w swoje ręce jedną z zabawek zrozumiesz dlaczego tak się podobają. Zabawki Oball oferują nowe przygody podczas aktywnej zabawy!

Powyższy tekst jest chroniony prawem autorskim. Wykorzystywanie bez pisemnej zgody jest zabronione.

Zabawka przeznaczona dla dzieci od 3 miesiąca życia.
Wielkość samochodu: ok. 12x10x8cm
Nr katalogowy: 81510/4

Zabawki - Numer handlowy: OB81510/4

Pytania i odpowiedzi

Ile kosztuje OBALL Autko sportowe żółte 81510 OU?
Aktualnie w najniższej cenie produkt OBALL Autko sportowe żółte 81510 OU możesz kupić za 29.00 zł. Cena OBALL Autko sportowe żółte 81510 OU jest równa sugerowanej cenie katalogowej i wynosi 29.00 zł.

Ile kosztuje przesyłka OBALL Autko sportowe żółte 81510 OU?
Najniższy koszt przesyłki dla OBALL Autko sportowe żółte 81510 OU wynosi 16,00 zł

Czy ten produkt jest bezpieczny?
Produkt OBALL Autko sportowe żółte 81510 OU jest w pełni bezpieczny. Z uwagi na kontakt z dzieckiem, przy jego producji użyto wyłącznie bezpiecznych farb i klejów, nie zawiera BPA ani ftalanów. Posiada oznaczenie CE - deklaracja producenta o zgodności z europejskimi normami.

Dlaczego warto wybrać OBALL Autko sportowe żółte 81510 OU?
Niesamowite sportowe auto to idealny pierwszy samochód dla Twojego dziecka! Można go gryźć, grzechotać i toczyć po podłodze.
Zabawki - Numer handlowy: OB81510/4Dodaj swoją opinię

Twoja ocena:

weryfikator

Inne produkty z tej kategorii

Zapytaj o ten produkt

weryfikator