Mini samochodzik - panel sterowania 45287 - Opis produktu

Wyrusz w emocjonującą podróż wraz z Mini samochodzik - panel sterowania i uruchom wyobraźnię podczas zabawy chłonąc wszystkimi zmysłami atrakcje w postaci świateł, dźwięków i melodii. Dzięki zabawie z kierownicą, Twoje dziecko będzie kształtowało małą motorykę. Pozna także stronę prawą i lewą oraz związki przyczynowo-skutkowe. Czerwone pokrętło ze znaczkiem kluczyka to uruchamianie silnika auta, a niebieskie - to dźwignia zmiany biegów z realistycznymi dźwiękami jadącego samochodu. Przycisk na środku kierownicy uruchamia muzyczki i światełka z realistycznym dźwiękiem klaksonu w tle. Dodatkowo skręcając kierownicą w prawo lub w lewo uruchamiamy muzykę i odpowiednie światełka migaczy oraz sprawiamy, że mały samochodzik jedzie u góry panelu do przodu lub do tyłu. Obrotomierz z czerwoną wskazówką wystarczy przekręcić, aby usłyszeć zabawny klikający dźwięk. Natomiast przyciśnięcie jednego z 3 przycisków z postaciami zwierząt spowoduje uruchomienie migających światełek oraz 2 rodzajów melodii i zabawnych dźwięków z odgłosami zwierzątek. Panel sterowania z kierownicą to idealna zabawka dla małego rajdowca, a dzięki niewielkim rozmiarom można ją zabrać wszędzie ze sobą. Dzięki zapięciu na rzep można ją umocować w wózku i mały kierowca będzie nią kierował podczas spaceru. Tak wiele aktywności zostało zamknięte w małej zabawce.

Funkcje produktu:
- obrót kierownicą uruchamia światła migaczy, muzykę i sprawia, że czerwony samochodzik na górze jedzie,
- wydaje realistyczne dźwięki samochodu: uruchamianie silnika, zmiana biegów, klakson,
- w tle zabawnych dźwięków i melodii można usłyszeć odgłosy zwierząt,
- zabawne terkotanie słychać przy przekręcaniu wskazówki obrotomierza,
- łatwe mocowanie za pomocą rzepa,
- posiada włącznik/wyłącznik (ON/OFF).

Marka Dumel Discovery to wysokiej jakości produkty, dzięki którym Twoje dziecko będzie miało większe możliwości zdobywania wiedzy jeszcze zanim pójdzie do przedszkola, ale także już w czasie nauki szkolnej. Ta nowa marka została przygotowana z wyjątkową dbałością o szczegóły. Na szczególną uwagę zasługują wysokiej jakości nagrania w j.polskim, których wymowa była konsultowana ze znanymi w Polsce autorytetami z tej dziedziny.

Powyższy tekst jest chroniony prawem autorskim. Wykorzystywanie bez pisemnej zgody jest zabronione.

Dumel Discovery to seria zabawek edukacyjnych i progresywnych o niezwykle wysokim standardzie stworzonych po to by dzieci mogły uczyć się poprzez zabawę. Zabawki te są tworzone przez specjalistów w dziedzinie natury świadomości każdego dziecka tak, aby rozwijały one zainteresowanie dla wielu fascynujących przedmiotów odpowiednio dla swojego wieku. Wszystkie produkty są zgodne z międzynarodowymi standardami jakości i bezpieczeństwa.

Zabawka przeznaczona dla dzieci od 6 miesiąca życia. 
Produkt wymaga 2 baterii typu AA. W załączeniu baterie testowe. 
Wymiary opakowania: ok. 28x18x6cm 
Wielkość zabawki: ok.26x15cm
Numer katalogowy: DD45287
Zabawki - Numer handlowy: 50113

 

Pytania i odpowiedzi

Ile kosztuje Mini samochodzik - panel sterowania 45287?
Aktualnie w najniższej cenie produkt Mini samochodzik - panel sterowania 45287 możesz kupić za 49.00 zł. Cena Mini samochodzik - panel sterowania 45287 jest równa sugerowanej cenie katalogowej i wynosi 49.00 zł.

Ile kosztuje przesyłka Mini samochodzik - panel sterowania 45287?
Najniższy koszt przesyłki dla Mini samochodzik - panel sterowania 45287 wynosi 16,00 zł

Czy ten produkt jest bezpieczny?
Produkt Mini samochodzik - panel sterowania 45287 jest w pełni bezpieczny. Z uwagi na kontakt z dzieckiem, przy jego producji użyto wyłącznie bezpiecznych farb i klejów, nie zawiera BPA ani ftalanów. Posiada oznaczenie CE - deklaracja producenta o zgodności z europejskimi normami.

Dlaczego warto wybrać Mini samochodzik - panel sterowania 45287?
Mini samochodzik - panel sterowania to idealna zabawka dla małego rajdowca. Uruchom wyobraźnię podczas zabawy, jednocześnie chłonąc wszystkimi zmysłami atrakcje w postaci świateł, dźwięków i melodii oraz ćwicząc motorykę.
Leżaczki - Numer handlowy: 50113Dodaj swoją opinię

Twoja ocena:

weryfikator

Inne produkty z tej kategorii

Zapytaj o ten produkt

weryfikator