Układanka 3x lisek 74130 - Opis produktu

Lisek 3x układanka rozwija zdolności manipulacyjne oraz wyobraźnię. Ta kolorowa układanka z 9 klockami do przekręcania z każdej strony kryje 3 różne obrazki tematyczne z sympatycznym liskiem. Wystarczy, że maluch lekko pchnie paluszkiem klocek, a ten przeskoczy na następny obrazek i uruchomi wesoły dźwięk. Pomóż dziecku ułożyć kolorowe klocki tak, aby utworzyły cały obrazek. Grę umila 8 zabawnych dźwięków i 2 wesołe melodyjki. Dzięki wygodnym uchwytom, znajdującym w dużym rudym lisku, zabawka jest wygodna do trzymania i będzie mogła towarzyszyć dziecku w każdym miejscu.
 
Funkcje produktu:
- 2 wesołe melodie,
- 8 zabawnych dźwięków,
- 3 różne układanki z liskiem,
- rozwija zdolności motoryczne i manipulacyjne,
- ćwiczy koordynację wzrokowo-ruchową,
- pomaga w kształtowaniu świadomości muzycznej.

Marka Dumel Discovery to wysokiej jakości produkty, dzięki którym Twoje dziecko będzie miało większe możliwości zdobywania wiedzy jeszcze zanim pójdzie do przedszkola, ale także już w czasie nauki szkolnej. Ta nowa marka została przygotowana z wyjątkową dbałością o szczegóły. Na szczególną uwagę zasługują wysokiej jakości nagrania w j.polskim, których wymowa była konsultowana ze znanymi w Polsce autorytetami z tej dziedziny.

Powyższy tekst jest chroniony prawem autorskim. Wykorzystywanie bez pisemnej zgody jest zabronione.

Dumel Discovery to seria zabawek edukacyjnych i progresywnych o niezwykle wysokim standardzie stworzonych po to by dzieci mogły uczyć się poprzez zabawę. Zabawki te są tworzone przez specjalistów w dziedzinie natury świadomości każdego dziecka tak, aby rozwijały one zainteresowanie dla wielu fascynujących przedmiotów odpowiednio dla swojego wieku. Wszystkie produkty są zgodne z międzynarodowymi standardami jakości i bezpieczeństwa.

Zabawka przeznaczona dla dzieci od 12 miesiąca życia. 
Produkt wymaga 2 baterii typu AAA. W załączeniu baterie testowe. 
Wymiary opakowania: ok. 20,5x20x8cm 
Wysokość zabawki: ok.18x19cm
Numer katalogowy: DD74130
Zabawki - Numer handlowy: 50128/1

 

Dodaj swoją opinię

Twoja ocena:

weryfikator

Inne produkty z tej kategorii

Zapytaj o ten produkt

weryfikator