Balibazoo Zawieszka chmurka pozytywka 80217 - Opis produktu

Seria BALIBAZOO to doskonałe produkty dla najmłodszych dzieci gwarantujące wysokiej jakości, bezpieczne materiały. To zabawki, które zapewnią wiele doznań sensorycznych, a również zmieniają funkcjonalność w zależności od potrzeb dziecka i opiekuna. Zawieszka chmurka z pozytywką to milusi pierwszy przyjaciel malucha. Można zabrać ją wszędzie ze sobą, a dzięki wygodnemu uchwytowi przymocować w wybranym miejscu. Dzięki wysokim kontrastom barw i wzorów już od dnia narodzin będzie wyjątkowo stymulować wzrok niemowlęcia, a miła melodia pozytywki uprzyjemni czas przed snem.
 
Funkcje zabawki:
- sympatyczna chmurka z buźką z zabawnymi oczami i haftowanymi szczegółami,
- dodatkowe 3 barwne zawieszki stymulujące zmysł wzroku od najwcześniejszych dni życia,
- pociągij za kolorową zawieszkę w ksztalcie tęczy, aby uruchomić pozytywkę,
- kropelka deszczu z ukrytym piszczkiem,
- zawieszka gwiazdka z miłym dźwiękiem dzwoneczka,
- posiada szeleszczące elementy w słoneczku i kropelce,
- z drugiej strony chmurki maluch znajdzie bezpieczne lusterko do samopoznania oraz intrygujące satynowe metki do skubania,
- produkt pobudza wyobraźnię, rozwija zmysły, ćwiczy małą motorykę i mięśnie pozwalając na samodzielne odkrywanie nowych atrakcji,
- całość wykonana z wysokiej jakości materiałów o ciekawych strukturach i kontrastujących kolorach i wzorach, posiada wiele różnorodnych elementów i funkcji edukacyjnych pobudzających rozwój dziecka.
 
Seria BALIBAZOO to wyszukane i innowacyjne produkty, dzięki którym Twoje dziecko od pierwszych chwil życia poznaje świat wszystkimi zmysłami. Ta nowa seria została przygotowana z wyjątkową dbałością o szczegóły, a także odpowiednio zmienia się wraz z potrzebami dziecka i opiekuna. Dzięki temu zabawki te mogą być wykorzystywane przez długi czas. Na szczególną uwagę zasługują wysokiej jakości zróżnicowane materiały pluszowe i gładkie, plastikowe części elastyczne lub twarde oraz elementy sensoryczne oddziaływujące na wzrok, słuch, dotyk i przestrzeń wokół dziecka.

Powyższy tekst jest chroniony prawem autorskim. Wykorzystywanie bez pisemnej zgody jest zabronione.

BALIBAZOO to seria zabawek edukacyjnych i progresywnych o niezwykle wysokim standardzie stworzonych po to by dzieci mogły uczyć się poprzez zabawę. Zabawki te są tworzone przez specjalistów w dziedzinie natury świadomości każdego dziecka tak, aby rozwijały one zainteresowanie dla wielu fascynujących przedmiotów odpowiednio dla swojego wieku. Wszystkie produkty są zgodne z międzynarodowymi standardami jakości i bezpieczeństwa.

Zabawka przeznaczona dla dzieci od pierwszych dni życia. 
Wielkość pluszowej zabawki (bez uchwytów): ok. 22cm 
Numer katalogowy: 80217
Zabawki - Numer handlowy: 88226

Pytania i odpowiedzi

Ile kosztuje Balibazoo Zawieszka chmurka pozytywka 80217?
Aktualnie w najniższej cenie produkt Balibazoo Zawieszka chmurka pozytywka 80217 możesz kupić za 37.90 zł. Cena Balibazoo Zawieszka chmurka pozytywka 80217 jest równa sugerowanej cenie katalogowej i wynosi 37.90 zł.

Ile kosztuje przesyłka Balibazoo Zawieszka chmurka pozytywka 80217?
Najniższy koszt przesyłki dla Balibazoo Zawieszka chmurka pozytywka 80217 wynosi 16,00 zł

Czy ten produkt jest bezpieczny?
Produkt Balibazoo Zawieszka chmurka pozytywka 80217 jest w pełni bezpieczny. Z uwagi na kontakt z dzieckiem, przy jego producji użyto wyłącznie bezpiecznych farb i klejów, nie zawiera BPA ani ftalanów. Posiada oznaczenie CE - deklaracja producenta o zgodności z europejskimi normami.

Dlaczego warto wybrać Balibazoo Zawieszka chmurka pozytywka 80217?
Zawieszka chmurka z pozytywką to milusi pierwszy przyjaciel malucha. Można zabrać ją wszędzie ze sobą, a dzięki wygodnemu uchwytowi przymocować w wybranym miejscu. Wysoki kontrast barw i wzorów już od dnia narodzin będzie wyjątkowo stymulować wzrok niemowlęcia, a miła melodia pozytywki uprzyjemni czas przed snem.Posiada także piszczałkę w postaci kropelki oraz dzwoneczek – gwiazdkę oraz bezpieczne lusterko do samopoznania dziecka.
Zabawki - Numer handlowy: 88226Dodaj swoją opinię

Twoja ocena:

weryfikator

Inne produkty z tej kategorii

Zapytaj o ten produkt

weryfikator