Wielofunkcyjna pluszowa zawieszka groszek KA10684 - Opis produktu

Wielofunkcyjna pluszowa zawieszka groszek to wygodna zawieszka z 2 kółeczkami, którą z łatwością przyczepisz do wózka, nosidełka, łóżeczka, lub w innym wybranym miejscu.
Ten uroczy strąk fasoli ma w środku 3 groszki. Każdy groszek został wykonany z materiałów o różnych strukturach i wydaje inny dźwięk. Fasolka posiada elementy szeleszczące, piszczek, grzechotkę, gryzak i bezpieczne lusterko.
Tą multifunkcyjną zabawką dziecko będzie mogło się bawić nie tylko w łóżeczku, czy podczas spaceru i podróży. Gdy już będzie starsze odkryje możliwość zabawy pluszowym strąkiem fasoli - będzie w nieskończoność chować i wyjmować poszczególne groszki.


K's Kids to nie są zwykłe zabawki. Daj swojemu dziecku to co najlepsze! Firma K's Kids otrzymała ponad 75 nagród z całego świata za swoje zabawki zaczynając od magazynów dla rodziców, a kończąc na ekspertach w edukacji. Dlaczego? Ponieważ stara się razem z zabawką dostarczyć cenne wskazówki dotyczące korzystania z zakupionej zabawki w taki sposób, aby wykorzystać jej wszystkie walory edukacyjne.
By umożliwić rodzicom zrozumienie, jakie korzyści czerpie ich pociecha z zabawy produktami K's Kids, firma stworzyła Trójkąt Umiejętności. Pokazuje on, czego dziecko potrzebuje dla prawidłowego rozwoju: fizycznego, psychicznego i społecznego. To prosty przewodnik dla rodziców, pokazujący, jakie umiejętności zdobywa lub rozwija dziecko w czasie zabawy daną zabawką. Dziewięć ikonek przedstawia poszczególne sfery rozwoju. Trójkąt można odnaleźć na każdym opakowaniu produktów K's Kids.
Co ciekawe, niektóre zabawki są zaprojektowane z myślą o rozwoju niewielu sfer, inne zaś, mają za zadanie kształtować ich większą ilość – wszystko to, zależy od potrzeb i możliwości dziecka znajdującego się na danym etapie rozwoju.

Powyższy tekst jest chroniony prawem autorskim. Wykorzystywanie bez pisemnej zgody jest zabronione.

Wymiary zabawkią: ok.11,5 x32x3cm.
Produkt dla dzieci od pierwszego dnia życia.
Nr katalogowy: KA10684

Zabawki - Numer handlowy: 46097

Pytania i odpowiedzi

Ile kosztuje Wielofunkcyjna pluszowa zawieszka groszek KA10684?
Aktualnie w najniższej cenie produkt Wielofunkcyjna pluszowa zawieszka groszek KA10684 możesz kupić za 65.00 zł. Cena Wielofunkcyjna pluszowa zawieszka groszek KA10684 jest równa sugerowanej cenie katalogowej i wynosi 65.00 zł.

Ile kosztuje przesyłka Wielofunkcyjna pluszowa zawieszka groszek KA10684?
Najniższy koszt przesyłki dla Wielofunkcyjna pluszowa zawieszka groszek KA10684 wynosi 16,00 zł

Czy ten produkt jest bezpieczny?
Produkt Wielofunkcyjna pluszowa zawieszka groszek KA10684 jest w pełni bezpieczny. Z uwagi na kontakt z dzieckiem, przy jego producji użyto wyłącznie bezpiecznych farb i klejów, nie zawiera BPA ani ftalanów. Posiada oznaczenie CE - deklaracja producenta o zgodności z europejskimi normami.

Dlaczego warto wybrać Wielofunkcyjna pluszowa zawieszka groszek KA10684?
Wielofunkcyjna pluszowa zawieszka groszek to wygodna zawieszka z 2 kółeczkami, którą z łatwością przyczepisz w wybranym miejscu. Ten uroczy strąk fasoli ma w środku 3 groszki o ciekawych funkcjach i różnych dźwiękach.
Zabawki - Numer handlowy: 46097Dodaj swoją opinię

Twoja ocena:

weryfikator

Inne produkty z tej kategorii

Zapytaj o ten produkt

weryfikator