Wielofunkcyjna pluszowa zawieszka groszek KA10684 - Opis produktu

Wielofunkcyjna pluszowa zawieszka groszek to wygodna zawieszka z 2 kółeczkami, którą z łatwością przyczepisz do wózka, nosidełka, łóżeczka, lub w innym wybranym miejscu.
Ten uroczy strąk fasoli ma w środku 3 groszki. Każdy groszek został wykonany z materiałów o różnych strukturach i wydaje inny dźwięk. Fasolka posiada elementy szeleszczące, piszczek, grzechotkę, gryzak i bezpieczne lusterko.
Tą multifunkcyjną zabawką dziecko będzie mogło się bawić nie tylko w łóżeczku, czy podczas spaceru i podróży. Gdy już będzie starsze odkryje możliwość zabawy pluszowym strąkiem fasoli - będzie w nieskończoność chować i wyjmować poszczególne groszki.


K's Kids to nie są zwykłe zabawki. Daj swojemu dziecku to co najlepsze! Firma K's Kids otrzymała ponad 75 nagród z całego świata za swoje zabawki zaczynając od magazynów dla rodziców, a kończąc na ekspertach w edukacji. Dlaczego? Ponieważ stara się razem z zabawką dostarczyć cenne wskazówki dotyczące korzystania z zakupionej zabawki w taki sposób, aby wykorzystać jej wszystkie walory edukacyjne.
By umożliwić rodzicom zrozumienie, jakie korzyści czerpie ich pociecha z zabawy produktami K's Kids, firma stworzyła Trójkąt Umiejętności. Pokazuje on, czego dziecko potrzebuje dla prawidłowego rozwoju: fizycznego, psychicznego i społecznego. To prosty przewodnik dla rodziców, pokazujący, jakie umiejętności zdobywa lub rozwija dziecko w czasie zabawy daną zabawką. Dziewięć ikonek przedstawia poszczególne sfery rozwoju. Trójkąt można odnaleźć na każdym opakowaniu produktów K's Kids.
Co ciekawe, niektóre zabawki są zaprojektowane z myślą o rozwoju niewielu sfer, inne zaś, mają za zadanie kształtować ich większą ilość – wszystko to, zależy od potrzeb i możliwości dziecka znajdującego się na danym etapie rozwoju.

Powyższy tekst jest chroniony prawem autorskim. Wykorzystywanie bez pisemnej zgody jest zabronione.

Wymiary zabawkią: ok.11,5 x32x3cm.
Produkt dla dzieci od pierwszego dnia życia.
Nr katalogowy: KA10684

Zabawki - Numer handlowy: 46097

Dodaj swoją opinię

Twoja ocena:

weryfikator

Inne produkty z tej kategorii

Zapytaj o ten produkt

weryfikator