Balibazoo Aktywna spirala pogodni przyjaciele 80231 - Opis produktu

Seria Dumel Discovery Baby to doskonałe produkty dla najmłodszych dzieci gwarantujące wysokiej jakości, bezpieczne materiały. To zabawki, które zapewnią wiele doznań sensorycznych, a również zmieniają funkcjonalność w zależności od potrzeb dziecka i opiekuna. Kolorowa, mięciutka aktywna spirala pogodni przyjaciele to niezastąpiona zabawka szczególnie we wczesnym okresie rozwoju dziecka, która zadba o dobry nastrój Twojego dziecka w każdym miejsu. Dzięki zawieszonym zabawkom i satynowym metkom pobudzane są zmysły i spostrzegawczość dziecka. Zabawka zachęca również do pierwszych prób chwytania i wyciągania rączek, rozwija umiejętność skupienia uwagi. Wykonaną ze zróżnicowanych w dotyku materiałów spiralę zdobi futerkowy księżyc, który wydaje zabawny piszczący odgłos przy potrząsaniu, barwna tęcza do nauki kolorów, szeleszczące, pomarańczowe słoneczko razem z białą chmurką-grzechotką, do której przymocowany jest elastyczny gryzak, kropla deszczu z ukrytym piszczkiem i 2 bezpieczne lusterka do samopoznania malucha. Uniwersalna spirala posiada szczególne właściwości - jest giętka, więc z łatwością opleciesz nią wybrane miejsce w samochodzie, wózku, foteliku, krzesełku do karmienia, łóżeczku oraz na macie gimnastycznej. Tym sposobem Twoje dziecko będzie mogło się nią wszędzie bawić. Aktywna spirala z zabawkami jest bezpieczna i miła w dotyku. Wykonana z wysokiej jakości materiałów w kontrastujących, intensywnych kolorach oraz w ciekawych wzorach w naturalny sposób stymulujących zmysły.

Wpływa na rozwój umiejętności:
- rozpoznawania kolorów,
- zręczności i manipulacji,
- pobudza wyobraźnię,
- rozpoznawania dźwięków,
- poznawania struktur materiałów, 
- dotykania i chwytania.
 
Seria BALIBAZOO to wyszukane i innowacyjne produkty, dzięki którym Twoje dziecko od pierwszych chwil życia poznaje świat wszystkimi zmysłami. Ta nowa seria została przygotowana z wyjątkową dbałością o szczegóły, a także odpowiednio zmienia się wraz z potrzebami dziecka i opiekuna. Dzięki temu zabawki te mogą być wykorzystywane przez długi czas. Na szczególną uwagę zasługują wysokiej jakości zróżnicowane materiały pluszowe i gładkie, plastikowe części elastyczne lub twarde oraz elementy sensoryczne oddziaływujące na wzrok, słuch, dotyk i przestrzeń wokół dziecka.

Powyższy tekst jest chroniony prawem autorskim. Wykorzystywanie bez pisemnej zgody jest zabronione.

BALIBAZOO to seria zabawek edukacyjnych i progresywnych o niezwykle wysokim standardzie stworzonych po to by dzieci mogły uczyć się poprzez zabawę. Zabawki te są tworzone przez specjalistów w dziedzinie natury świadomości każdego dziecka tak, aby rozwijały one zainteresowanie dla wielu fascynujących przedmiotów odpowiednio dla swojego wieku. Wszystkie produkty są zgodne z międzynarodowymi standardami jakości i bezpieczeństwa.

Zabawka przeznaczona dla dzieci od pierwszych dni życia. 
Numer katalogowy: 80231
Zabawki - Numer handlowy: 88159/3

Pytania i odpowiedzi

Ile kosztuje Balibazoo Aktywna spirala pogodni przyjaciele 80231?
Aktualnie w najniższej cenie produkt Balibazoo Aktywna spirala pogodni przyjaciele 80231 możesz kupić za 49.90 zł. Cena Balibazoo Aktywna spirala pogodni przyjaciele 80231 jest równa sugerowanej cenie katalogowej i wynosi 49.90 zł.

Ile kosztuje przesyłka Balibazoo Aktywna spirala pogodni przyjaciele 80231?
Najniższy koszt przesyłki dla Balibazoo Aktywna spirala pogodni przyjaciele 80231 wynosi 16,00 zł

Czy ten produkt jest bezpieczny?
Produkt Balibazoo Aktywna spirala pogodni przyjaciele 80231 jest w pełni bezpieczny. Z uwagi na kontakt z dzieckiem, przy jego producji użyto wyłącznie bezpiecznych farb i klejów, nie zawiera BPA ani ftalanów. Posiada oznaczenie CE - deklaracja producenta o zgodności z europejskimi normami.

Dlaczego warto wybrać Balibazoo Aktywna spirala pogodni przyjaciele 80231?
Milusia spirala Pogodni przyjaciele z satynowymi metkami to niezwykłe postaci z nieboskłonu: gwiazdki, zabawnie piszczący księżyc, tęcza, szeleszczące słoneczko, chmurka-grzechodka, piszczałka w kształcie kropelki deszczu i bezpieczne lusterka do samopoznania malucha. Pobudza zmysły dotyku, słuchu i wzroku.
Zabawki - Numer handlowy: 88159/3Dodaj swoją opinię

Twoja ocena:

weryfikator

Inne produkty z tej kategorii

Zapytaj o ten produkt

weryfikator