Jolly Baby Książeczka Where is the baby? EN - Opis produktu

Where is the baby? to troszkę większa, miękka, kolorowa książeczka w języku angielskim z wieloma elementami a-kuku oraz różnymi strukturami materiałów i pięknymi kolorami. Ta pierwsza książeczka zawiera 10 stron. Zgadywanki z dziewczynką sprawią wiele radości i zachęcą do przekręcania kartek książki, oglądania obrazków, doświadczania poprzez dotyk oraz odkrywania niespodzianek. Pociągnięcie figurki dziewczynki na stronie tytułowej pozwoli na jej wysunięcicie, ale dzięki sprężynującej tasiemce, zaraz schowa się ona z powrotem! Szeleszczące elementy stymulują zmysły, a ukryty piszczek jest ciekawą atrakcją do wypróbowania nowego dźwięku. Przyczepiony gryzaczek ukoi ból podczas ząbkowania. Przyjemna opowiastka w prostych zdaniach może zachęcić do nauki języka angielskiego. Nie znasz angielskiego - nie szkodzi, zawsze możesz opowiedzieć swoją historię, patrząc na iliustracje i wymyślać coraz to nowe przygody szczeniaczka. Format książeczki jest idealnie dopasowany do małych rączek dziecka, a także wygodny do tego, aby zabrać ją wszędzie ze sobą. Posiada zapięcie na rzep.

Funkcje zabawki:
- miękka, materiałowa książeczka zachęcająca do aktywności i odkrywania świata,
- książeczka w języku angielskim w interesującej formule zgadywanek a-kuku,
10-stronna,
- posiada szeleszczące strony,
- wyposażona w gryzaczek,
- ukryta piszczałka,
- książeczka ma zapięcie na rzep,
- ma uchwyt na grzbiecie ułatwiający noszenie w rączce lub zawieszenie w wybranym miejscu: do wózka, łóżeczka, nosidełka czy maty,
- produkt pobudza wyobraźnię, rozwija zmysły, ćwiczy małą motorykę i mięśnie pozwalając na samodzielne odkrywanie nowych atrakcji,
- całość wykonana z wysokiej jakości materiałów o ciekawych strukturach i kontrastujących kolorach i wzorach, posiada wiele różnorodnych elementów i funkcji edukacyjnych pobudzających rozwój dziecka.
 
Marka JOLLY BABY w swojej ofercie ma ciekawe książeczki edukacyjne oraz zabawki. Wysoki standard materiałów i międzynarodowe certyfikaty jakości zapewniają bezpieczeństwo. Natomiast przemyślane rozwiązania sprawiają, że otwarcie każdej strony ksiażeczki zabiera nas w niezwykłą podróż, ucząc dziecko poprzez obrazy, struktury i aktywności.

Powyższy tekst jest chroniony prawem autorskim. Wykorzystywanie bez pisemnej zgody jest zabronione.

Zabawka przeznaczona dla dzieci od pierwszego dnia życia.
Wielkość zabawki: ok. 18x3x18cm
Numer katalogowy:WLTH8157J-1
Zabawki - Numer handlowy: 17029/12

Pytania i odpowiedzi

Ile kosztuje Jolly Baby Książeczka Where is the baby? EN?
Aktualnie w najniższej cenie produkt Jolly Baby Książeczka Where is the baby? EN możesz kupić za 45.00 zł. Cena Jolly Baby Książeczka Where is the baby? EN jest równa sugerowanej cenie katalogowej i wynosi 45.00 zł.

Ile kosztuje przesyłka Jolly Baby Książeczka Where is the baby? EN?
Najniższy koszt przesyłki dla Jolly Baby Książeczka Where is the baby? EN wynosi 16,00 zł

Czy ten produkt jest bezpieczny?
Produkt Jolly Baby Książeczka Where is the baby? EN jest w pełni bezpieczny. Z uwagi na kontakt z dzieckiem, przy jego producji użyto wyłącznie bezpiecznych farb i klejów, nie zawiera BPA ani ftalanów. Posiada oznaczenie CE - deklaracja producenta o zgodności z europejskimi normami.

Dlaczego warto wybrać Jolly Baby Książeczka Where is the baby? EN?
Where is the baby? to troszkę większa, 10 stronicowa, miękka, kolorowa książeczka w języku angielskim z wieloma elementami a-kuku oraz różnymi strukturami materiałów i pięknymi kolorami. Zgadywanki z dziewczynką sprawią wiele radości i zachęcą do przekręcania kartek książki, oglądania obrazków, doświadczania poprzez dotyk oraz odkrywania niespodzianek.
Zabawki - Numer handlowy: 17029/12Dodaj swoją opinię

Twoja ocena:

weryfikator

Inne produkty z tej kategorii

Zapytaj o ten produkt

weryfikator