Balibazoo Zawieszka szary lis Felix 80792 - Opis produktu

Zawieszka szary lis Felix to większa przytulanka i pierwszy przyjaciel malucha. Można zabrać ją wszędzie ze sobą, a dzięki wygodnemu uchwytowi przymocować w wybranym miejscu. Wykonana została z miłych, strukturalnych i bezpiecznych materiałów i zawiera wiele atrakcyjnych dla malucha elementów. Posiada szeleszczące uszka i ogon, 2 wesoło klekoczące zawieszki: kółko i kwadrat oraz elastyczny gryzak w kształcie truskawki. W kieszonce na brzuszku znajdują się przyszyte na tasiemce 2 koraliki w kształcie kwiatuszków. Można je wkładać i wyjmować z kieszeni bawiąc się w a-kuku, a jednocześnie ćwicząc zdolności manipulacyjne.

Funkcje zabawki:
- sympatyczna przytulanka z dużą buźką z haftowanymi szczegółami,
- lisek ma elastyczny gryzaczek-truskawkę ze strukturą, który z pewnością przyniesie ukojenie podczas ząbkowania,
- jego ogon i uszy jest wykonany z szeleszczącego materiału o ciekawej strukturze z dodatkiem futerka interesujących w dotyku dla dziecka,
- ma przymocowane plastikowe elementy: kółeczko i kwadrat wydające klekoczący dźwięk podczas ruchu zabawki,
- z przodu lisek ma kieszonkę, a w niej umocowane na sznureczku zostały 2 plastikowe kwiatuszki, które można chować i wyjmować,
- produkt pobudza wyobraźnię, rozwija zmysły, ćwiczy małą motorykę i mięśnie pozwalając na samodzielne odkrywanie nowych atrakcji,
- całość wykonana z wysokiej jakości materiałów o ciekawych strukturach i kontrastujących kolorach i wzorach, posiada wiele różnorodnych elementów i funkcji edukacyjnych pobudzających rozwój dziecka.
 
Seria BALIBAZOO to wyszukane i innowacyjne produkty, dzięki którym Twoje dziecko od pierwszych chwil życia poznaje świat wszystkimi zmysłami. Ta nowa seria została przygotowana z wyjątkową dbałością o szczegóły, a także odpowiednio zmienia się wraz z potrzebami dziecka i opiekuna. Dzięki temu zabawki te mogą być wykorzystywane przez długi czas. Na szczególną uwagę zasługują wysokiej jakości zróżnicowane materiały pluszowe i gładkie, plastikowe części elastyczne lub twarde oraz elementy sensoryczne oddziaływujące na wzrok, słuch, dotyk i przestrzeń wokół dziecka.

Powyższy tekst jest chroniony prawem autorskim. Wykorzystywanie bez pisemnej zgody jest zabronione.

BALIBAZOO to seria zabawek edukacyjnych i progresywnych o niezwykle wysokim standardzie stworzonych po to by dzieci mogły uczyć się poprzez zabawę. Zabawki te są tworzone przez specjalistów w dziedzinie natury świadomości każdego dziecka tak, aby rozwijały one zainteresowanie dla wielu fascynujących przedmiotów odpowiednio dla swojego wieku. Wszystkie produkty są zgodne z międzynarodowymi standardami jakości i bezpieczeństwa.

Zabawka przeznaczona dla dzieci od pierwszych dni życia.
Wielkość zabawki: ok.22x15x10cm
Numer katalogowy: 80792
Zabawki - Numer handlowy: 88260/01

Pytania i odpowiedzi

Ile kosztuje Balibazoo Zawieszka szary lis Felix 80792?
Aktualnie w najniższej cenie produkt Balibazoo Zawieszka szary lis Felix 80792 możesz kupić za 38.00 zł. Cena Balibazoo Zawieszka szary lis Felix 80792 jest równa sugerowanej cenie katalogowej i wynosi 38.00 zł.

Ile kosztuje przesyłka Balibazoo Zawieszka szary lis Felix 80792?
Najniższy koszt przesyłki dla Balibazoo Zawieszka szary lis Felix 80792 wynosi 16,00 zł

Czy ten produkt jest bezpieczny?
Produkt Balibazoo Zawieszka szary lis Felix 80792 jest w pełni bezpieczny. Z uwagi na kontakt z dzieckiem, przy jego producji użyto wyłącznie bezpiecznych farb i klejów, nie zawiera BPA ani ftalanów. Posiada oznaczenie CE - deklaracja producenta o zgodności z europejskimi normami.

Dlaczego warto wybrać Balibazoo Zawieszka szary lis Felix 80792?
Zawieszka szary lis Felix z kolekcji Balibazoo to funkcjonalna zabawka do powieszenia w wybranym miejscu. Zapewnia różnorodne doznania sensoryczne. Wykonana z wysokiej jakości materiałów jest bezpieczna dla dzieci.
Zabawki - Numer handlowy: 88260/01Dodaj swoją opinię

Twoja ocena:

weryfikator

Inne produkty z tej kategorii

Zapytaj o ten produkt

weryfikator