Karuzela z lampką nocną 3w1 Zoo 81889 - Opis produktu

Kolorowa karuzela z lampką nocną 3w1 Zoo to 3 urządzenia w jednym: karuzelka, pozytywka i lampka nocna. Zapewni maluchowi wspaniałą rozrywkę, ale także pomoże w usypianiu. Ciekawy design i kontrastujące barwy przyciągną wzrok i uwagę maluszka w ciągu dnia, jednocześnie zapewniając wiele atrakcji i słuchowych doznań. Niewątpliwą ozdobą są zielone listki, przy których znajdują się odczepiane zabawki - grzechotki. Zwierzątka są dobrze widoczne dla dziecka podczas ruchu obrotowego i znajdują się w odbowiedniej odległości, aby odpowiednio stymulować zmysły i angażować uwagę. Moduł świetlno-dźwiękowy odpowiada za uruchamianie poszczególnych funkcji i trybów działania:
- ruch karuzelki, 
- lampka zmieniająca kolor, 
- kojące dźwięki natury i melodie. 
Karuzelka posiada regulację głośności, więc można ją dostosować do potrzeb maluszka. Regulowane pasy mocujące pozwolą z łatwością przymocować moduł wraz z karuzelką do łóżeczka. 
 
Funkcje produktu:
- w komplecie 3 odczepiane zawieszki z funkcją grzechotki,
- 3 tryby działania,
- moduł świetlno-dźwiękowy (pozytywka i lampka 2w1), 
- lampka zmieniająca kolor,
- 3 rodzaje muzyki: relaksujące dźwięki, kołysanki i dźwięki natury, 
- karuzela,
- regulacja głośności,
- wypinane ramię karuzeli,
- łatwa instalacja dzięki regulowanym pasom mocującym moduł,
- włącznik on/off.

Marka Dumel Discovery to wysokiej jakości produkty, dzięki którym Twoje dziecko będzie miało większe możliwości zdobywania wiedzy jeszcze zanim pójdzie do przedszkola, ale także już w czasie nauki szkolnej. Ta nowa marka została przygotowana z wyjątkową dbałością o szczegóły. Na szczególną uwagę zasługują wysokiej jakości nagrania w j.polskim, których wymowa była konsultowana ze znanymi w Polsce autorytetami z tej dziedziny.

Powyższy tekst jest chroniony prawem autorskim. Wykorzystywanie bez pisemnej zgody jest zabronione.

Dumel Discovery to seria zabawek edukacyjnych i progresywnych o niezwykle wysokim standardzie stworzonych po to by dzieci mogły uczyć się poprzez zabawę. Zabawki te są tworzone przez specjalistów w dziedzinie natury świadomości każdego dziecka tak, aby rozwijały one zainteresowanie dla wielu fascynujących przedmiotów odpowiednio dla swojego wieku. Wszystkie produkty są zgodne z międzynarodowymi standardami jakości i bezpieczeństwa.

Zabawka przeznaczona dla dzieci od dnia narodzin. 
Produkt wymaga 4 baterii typu AA 1.5V. Nie załączono.
Wymiary opakowania: ok. 41,5x34,5x12cm 
Numer katalogowy: DD81889
Zabawki - Numer handlowy: 50119

 

Dodaj swoją opinię

Twoja ocena:

weryfikator

Inne produkty z tej kategorii

Zapytaj o ten produkt

weryfikator