Balibazoo Karuzelka sensory travel 80421 - Opis produktu

Karuzelka sensory travel to pięknie zaprojektowana zabawka podróżna z klipsem, którą można zabrać ze sobą wszędzie i wygodnie zamocować. Kompaktowa składana konstrukcja oznacza, że ​​można ją łatwo złożyć, by nie zabierała wiele miejsca w transporcie, gdy dziecko się nią na bawi. Możliwości złożenia jej ramion sprawia, że wielkość zawieszki można dopasować do miejsca, a także zmienia jej wygląd, co dodatkowo interesuje malucha. Zabawka wspiera rozwój zdolności poznawczych, motorycznych i wpływa na wyobraźnię Twojego dziecka, a także zapewnia zabawę i zaangażowanie w czasie podróży. Jest idealna dla noworodków oraz starszych dzieci, a przede wszystkim jest doskonałym sposobem na pobudzenie zmysłów i ciekawości dziecka. Zróżnicowane materiały, graficzne wzory i podstawowe kolory przyciągają uwagę oraz stymulują wzrok, a 4 materiałowe zawieszki: szeleszczący balon i pluszowa chmurka z kolorowymi metkami i filcowymi kropelkami, tęcza z gwiazdkami oraz znajdujące się w centralnym punkcie grzechoczące słoneczko zachęcają do ćwiczenia umiejętności motorycznych.

Funkcje zabawki:
- składane ramiona - idealna do zabrania w podróż,
- dzięki wysokim kontrastom barw i wzorów już od dnia narodzin będzie wyjątkowo stymulować wzrok niemowlęcia,
- zróżnicowane faktury materiałów,
- szeleszczące elementy (balon i chmurka),
- grzechoczący element (słoneczko),
- praktyczna klamra do mocowania w dowolnym miejscu.
- produkt pobudza wyobraźnię, rozwija zmysły, ćwiczy małą motorykę i mięśnie pozwalając na samodzielne odkrywanie nowych atrakcji,
- całość wykonana z wysokiej jakości materiałów o ciekawych strukturach i kontrastujących kolorach i wzorach, posiada wiele różnorodnych elementów i funkcji edukacyjnych pobudzających rozwój dziecka.
 
Seria BALIBAZOO to wyszukane i innowacyjne produkty, dzięki którym Twoje dziecko od pierwszych chwil życia poznaje świat wszystkimi zmysłami. Ta nowa seria została przygotowana z wyjątkową dbałością o szczegóły, a także odpowiednio zmienia się wraz z potrzebami dziecka i opiekuna. Dzięki temu zabawki te mogą być wykorzystywane przez długi czas. Na szczególną uwagę zasługują wysokiej jakości zróżnicowane materiały pluszowe i gładkie, plastikowe części elastyczne lub twarde oraz elementy sensoryczne oddziaływujące na wzrok, słuch, dotyk i przestrzeń wokół dziecka.

Powyższy tekst jest chroniony prawem autorskim. Wykorzystywanie bez pisemnej zgody jest zabronione.

BALIBAZOO to seria zabawek edukacyjnych i progresywnych o niezwykle wysokim standardzie stworzonych po to by dzieci mogły uczyć się poprzez zabawę. Zabawki te są tworzone przez specjalistów w dziedzinie natury świadomości każdego dziecka tak, aby rozwijały one zainteresowanie dla wielu fascynujących przedmiotów odpowiednio dla swojego wieku. Wszystkie produkty są zgodne z międzynarodowymi standardami jakości i bezpieczeństwa.

Zabawka przeznaczona dla dzieci od pierwszych dni życia. 
Wielkość pluszowej zabawki (bez uchwytów): ok. cm 
Numer katalogowy: 80421
Zabawki - Numer handlowy: 88251

Pytania i odpowiedzi

Ile kosztuje Balibazoo Karuzelka sensory travel 80421?
Aktualnie w najniższej cenie produkt Balibazoo Karuzelka sensory travel 80421 możesz kupić za 54.90 zł. Cena Balibazoo Karuzelka sensory travel 80421 jest równa sugerowanej cenie katalogowej i wynosi 54.90 zł.

Ile kosztuje przesyłka Balibazoo Karuzelka sensory travel 80421?
Najniższy koszt przesyłki dla Balibazoo Karuzelka sensory travel 80421 wynosi 16,00 zł

Czy ten produkt jest bezpieczny?
Produkt Balibazoo Karuzelka sensory travel 80421 jest w pełni bezpieczny. Z uwagi na kontakt z dzieckiem, przy jego producji użyto wyłącznie bezpiecznych farb i klejów, nie zawiera BPA ani ftalanów. Posiada oznaczenie CE - deklaracja producenta o zgodności z europejskimi normami.

Dlaczego warto wybrać Balibazoo Karuzelka sensory travel 80421?
Karuzela sensory travel to miło spędzony czas w podróży z wirującą zabawą w sensorycznym wydaniu! Karuzelka sprawdzi się w każdym miejscu, za sprawą kompaktowego rozmiaru i możliwości złożenia jej ramion, dzięki czemu zmieścisz ją niemal wszędzie. Oprócz kontrastujących kolorów i wzorów dodatkową atrakcją angażujące dziecko są 4 zawieszki z niespodziankami do odkrycia.
Zabawki - Numer handlowy: 88251Dodaj swoją opinię

Twoja ocena:

weryfikator

Inne produkty z tej kategorii

Zapytaj o ten produkt

weryfikator