Tiny Smarts - zawieszka/kocyk miś polarny Eleanor - Opis produktu

Urocza zawieszka/kocyk miś polarny Eleanor z serii Arktyczna Kraina to idealny produkt do zabawy w podróży lub na świeżym powietrzu. Bardzo lekka, wykonana z milutkich materiałów, idealna do przytulania. Ta przytulna i miękka zabawka zapewnia maluszkowi poczucie bezpieczeństwa, kształtując jego rozwój emocjonalny. Sympatyczna postać misia ma kontrastujące wzory i kolory, jest łatwa do trzymania w malutkich rączkach. Pozwól dziecku odkryć zalety i odgłosy jakie wydaje zawieszka. Zabawka wspomaga koordynację wzrokowo-ruchową, rozwija zdolności motoryczne oraz wszystkie zmysły. Jest idealna w podróży, bo można ją z łatwością zabrać wszędzie ze sobą. Posiada zaczep - otwarte kółeczko, dzięki któremu może być też swobodnie przyłączona do poniższych produktów Tiny Love:
- Gimnastyka dla bobasa (mata edukacyjna),
- Pałąk z wiszącymi zabawkami (interaktywny),
- Łuki z zabawkami
- a także do łóżeczka, wózka, leżaczka, huśtawki czy fotelika samochodowego.

Wskazówki rozwojowe:
0-2m
Trzymaj zawieszkę w odległości 10-12 cm i pozwól dziecku skupić swój wzrok na kontrastujących barwach i wzorach Eleanor.
2-4m
Pozwól dziecku cieszyć się zabawą podczas dotykania i odkrywania zróżnicowanej powierzchni zabawki oraz wprawiania jej w ruch podczes dotykania.
4-6m
Użyj zawieszkę do wydłużenia czasu zabawy dziecka na brzuszku. Natomiast, gdy dziecko jest na plecach, daj mu zabawkę, aby mogło ćwiczyć umiejętność chwytania oraz koordynacji wzrokowo-ruchowej, a także przytulania.

Zabawkę należy przecierać wilgotną szmatką z dodatkiem łagodnych dla dzieci środków piorących.

Funkcje rozwojowe:
- rozwój poznawczy:
Rozwój poznawczy jest procesem indywidualnym, opartym na na naturalnych i wrodzonych zdolnościach dziecka, uzależnionym od środowiska, w którym się ono wychowuje i doświadczeń, których doznaje. Zapewniając dziecku dorastanie w otoczeniu, które stymuluje i pozwala na szeroką gamę działań, zachęcając je i wspierając, z pewnością pomożesz mu w rozwoju poznawczym. Pierwsze lata życia Twojego dziecka oznaczają się wyjątkowym rozwojem umysłowym i potrzebnych mu umiejętności. Masz ogromny wpływ na prawidłowy rozwój swojej pociechy, pamiętaj więc, aby zachęcać je do poznawania i badania świata znajdującego się wokół niego.
- rozwój ruchów precyzyjnych:
Motoryka mała to ruchy precyzyjne, takie jak: chwytanie przedmiotów dwoma palcami, przebieranie palcami stóp, ruchy warg albo języka w celu posmakowania lub zbadania różnych przedmiotów.
- rozwój zmysłów:
Podstawowe zmysły: wzroku, smaku, słuchu, węchu i dotyku pobudzają ciekawość dziecka i zachęcają je do do odkrywania świata znajdującego się dokoła niego. Pobudzanie zmysłów dziecka pomoże mu lepiej rozwinąć zdolność odbierania bogatych i precyzyjnych informacji z otoczenia. To dlatego tak bardzo ważne jest zapewnienie każdemu maluchowi odpowiedniej stymulacji na poszczególnych etapach jego rozwoju.

Seria zawieszek Tiny Smarts zawiera zabawki, które są kombinacją innowacji rozwojowych Tiny Love zamkniętych w małej, zwartej i przystępnej formie. Twoje dziecko nie będzie się mogło oprzeć urokowi tych maleńkich cudów.

Powyższy tekst jest chroniony prawem autorskim. Wykorzystywanie bez pisemnej zgody jest zabronione.

Zabawka przeznaczona dla dzieci od dnia narodzin.
Wymiary: długość zabawki z zawieszką ok. 30cm.
Numer katalogowy: TL1116500458R

Zabawki - Numer handlowy: 48272

Pytania i odpowiedzi

Ile kosztuje Tiny Smarts - zawieszka/kocyk miś polarny Eleanor?
Aktualnie w najniższej cenie produkt Tiny Smarts - zawieszka/kocyk miś polarny Eleanor możesz kupić za 19.00 zł. Cena Tiny Smarts - zawieszka/kocyk miś polarny Eleanor jest równa sugerowanej cenie katalogowej i wynosi 19.00 zł.

Ile kosztuje przesyłka Tiny Smarts - zawieszka/kocyk miś polarny Eleanor?
Najniższy koszt przesyłki dla Tiny Smarts - zawieszka/kocyk miś polarny Eleanor wynosi 16,00 zł

Czy ten produkt jest bezpieczny?
Produkt Tiny Smarts - zawieszka/kocyk miś polarny Eleanor jest w pełni bezpieczny. Z uwagi na kontakt z dzieckiem, przy jego producji użyto wyłącznie bezpiecznych farb i klejów, nie zawiera BPA ani ftalanów. Posiada oznaczenie CE - deklaracja producenta o zgodności z europejskimi normami.

Dlaczego warto wybrać Tiny Smarts - zawieszka/kocyk miś polarny Eleanor?
Urocza zawieszka/kocyk miś polarny Eleanor z serii Arktyczna Kraina to idealny produkt do zabawy w podróży lub na świeżym powietrzu. Ta przytulna i miękka zabawka zapewnia maluszkowi poczucie bezpieczeństwa, kształtując jego rozwój emocjonalny.
Zabawki - Numer handlowy: 48272Dodaj swoją opinię

Twoja ocena:

weryfikator

Inne produkty z tej kategorii

Zapytaj o ten produkt

weryfikator