Jolly Baby Książeczka - przytulanka Good night monkey EN - Opis produktu

Good night monkey to niezwykła zabawka. Jest to jednocześnie przytulanka, książeczka i milusi kocyk. Ta miękka, kolorowa książeczka w języku angielskim, otwiera się na jednym rogu i zawiera opowiastkę o przygodach małej małpki. Składa się główki zwierzątka i z materiałowych kwadratów. Stanowią one 8 stron, z których każda jest inna i zawiera interesujące elementy do odkrycia. Przy potrząsaniu wydaje delikatny dźwięk grzechotki. Pierwsza i ostatnia strona z ogonkiem wykonane zostały z delikatnego futerka, bardzo przyjemnego w dotyku. Książeczka posiada intensywne kolory, czytelne obrazki, szeleszczące elementy, formę zabawy w a-kuku, ukryty piszczek, mocowanie na rzep do ćwiczenia tego typu zapięcia oraz haftowane szczegóły. Ta pierwsza książeczka uczy miłości do książek i czytania, a jednocześnie może zostać wspaniałą przytulanką ułatwiającą zasypianie. Książeczka ma praktyczną pętelkę zapinaną na rzep umożliwiającą zawieszenie jej w wybranym miejscu. Posiada wiele interesujących elementów do zabawy, mimo to jest wystarczająco mała, aby zabrać ją wszędzie ze sobą.

Funkcje zabawki:
- miękka, materiałowa książeczka -przytulanka zachęcająca do aktywności i odkrywania świata,
- książeczka w języku angielskim,
8-stronna,
- posiada szeleszczące elementy,
- dźwięczna grzechotka,
- ukryta piszczałka,
- pętelka z zapięciem na rzep ułatwiająca noszenie w rączce lub zawieszenie w wybranym miejscu: do wózka, łóżeczka, nosidełka czy maty,
- produkt pobudza wyobraźnię, rozwija zmysły, ćwiczy małą motorykę i mięśnie pozwalając na samodzielne odkrywanie nowych atrakcji,
- całość wykonana z wysokiej jakości materiałów o ciekawych strukturach i kontrastujących kolorach i wzorach, posiada wiele różnorodnych elementów i funkcji edukacyjnych pobudzających rozwój dziecka.
 
Marka JOLLY BABY w swojej ofercie ma ciekawe książeczki edukacyjne oraz zabawki. Wysoki standard materiałów i międzynarodowe certyfikaty jakości zapewniają bezpieczeństwo. Natomiast przemyślane rozwiązania sprawiają, że otwarcie każdej strony ksiażeczki zabiera nas w niezwykłą podróż, ucząc dziecko poprzez obrazy, struktury i aktywności.

Powyższy tekst jest chroniony prawem autorskim. Wykorzystywanie bez pisemnej zgody jest zabronione.

Zabawka przeznaczona dla dzieci od pierwszego dnia życia.
Wielkość zabawki: ok. 25cm, wielkość strony:16x16cm
Numer katalogowy:WLTH8152J-1
Zabawki - Numer handlowy: 17029/05

Pytania i odpowiedzi

Ile kosztuje Jolly Baby Książeczka - przytulanka Good night monkey EN?
Aktualnie w najniższej cenie produkt Jolly Baby Książeczka - przytulanka Good night monkey EN możesz kupić za 36.00 zł. Cena Jolly Baby Książeczka - przytulanka Good night monkey EN jest równa sugerowanej cenie katalogowej i wynosi 36.00 zł.

Ile kosztuje przesyłka Jolly Baby Książeczka - przytulanka Good night monkey EN?
Najniższy koszt przesyłki dla Jolly Baby Książeczka - przytulanka Good night monkey EN wynosi 16,00 zł

Czy ten produkt jest bezpieczny?
Produkt Jolly Baby Książeczka - przytulanka Good night monkey EN jest w pełni bezpieczny. Z uwagi na kontakt z dzieckiem, przy jego producji użyto wyłącznie bezpiecznych farb i klejów, nie zawiera BPA ani ftalanów. Posiada oznaczenie CE - deklaracja producenta o zgodności z europejskimi normami.

Dlaczego warto wybrać Jolly Baby Książeczka - przytulanka Good night monkey EN?
Good night monkey? to niezwykła zabawka. Jest to jednocześnie przytulanka, książeczka i milusi kocyk. Ta miękka, kolorowa książeczka w języku angielskim, otwiera się na jednym rogu i zawiera opowiastkę o przygodach małej małpki. Składa się główki zwierzątka i z materiałowych kwadratów.
Zabawki - Numer handlowy: 17029/05Dodaj swoją opinię

Twoja ocena:

weryfikator

Inne produkty z tej kategorii

Zapytaj o ten produkt

weryfikator