Jolly Baby Książeczka Co robi chłopiec? 80463 - Opis produktu

Co robi chłopiec? to miękka, kolorowa książeczka w języku polskim, której głównym bohaterem jest maluch wykonujący codzienne czynności. Pozwól dziecku poznać jego codzienne zadania odkrywając kolejne strony. Ta pierwsza książeczka uczy miłości do książek i czytania. 10 stron wzbogaconych o dodatkowe elementy, które uatrakcyjnią zabawę. Książeczka posiada zapięcie na rzep oraz praktyczny uchwyt umieszczony na grzbiecie. Oczywiście można przekładać kartki i zapoznać się z obrazkami i zadaniami, a także wypróbować piszczek, szeleszczące elementy, bezpieczne lusterko oraz sprawdzić a-kuku i odkryć to, co zostało ukryte. Posiada wiele interesujących elementów do zabawy, mimo to jest wystarczająco mała, aby zabrać ją wszędzie ze sobą.

Funkcje zabawki:
- miękka, materiałowa książeczka zachęcająca do aktywności i odkrywania świata,
- książeczka w języku polskim,
10-stronna,
- ma bezpieczne lusterko do samopoznania siebie,
- posiada szeleszczące elementy,
- ukryta piszczałka,
zapięcie na rzep,
- ma uchwyt na grzbiecie ułatwiający noszenie w rączce lub zawieszenie w wybranym miejscu: do wózka, łóżeczk,a nosidełka czy maty,
- produkt pobudza wyobraźnię, rozwija zmysły, ćwiczy małą motorykę i mięśnie pozwalając na samodzielne odkrywanie nowych atrakcji,
- całość wykonana z wysokiej jakości materiałów o ciekawych strukturach i kontrastujących kolorach i wzorach, posiada wiele różnorodnych elementów i funkcji edukacyjnych pobudzających rozwój dziecka.
 
Marka JOLLY BABY w swojej ofercie ma ciekawe książeczki edukacyjne oraz zabawki. Wysoki standard materiałów i międzynarodowe certyfikaty jakości zapewniają bezpieczeństwo. Natomiast przemyślane rozwiązania sprawiają, że otwarcie każdej strony ksiażeczki zabiera nas w niezwykłą podróż, ucząc dziecko poprzez obrazy, struktury i aktywności.

Powyższy tekst jest chroniony prawem autorskim. Wykorzystywanie bez pisemnej zgody jest zabronione.

Zabawka przeznaczona dla dzieci od pierwszego dnia życia.
Wielkość zabawki: ok. 23x3x13 cm
Numer katalogowy: 80463
Zabawki - Numer handlowy: 17019

Dodaj swoją opinię

Twoja ocena:

weryfikator

Inne produkty z tej kategorii

Zapytaj o ten produkt

weryfikator