Jolly Baby Książeczka Co robi chłopiec? 80463 - Opis produktu

Co robi chłopiec? to miękka, kolorowa książeczka w języku polskim, której głównym bohaterem jest maluch wykonujący codzienne czynności. Pozwól dziecku poznać jego codzienne zadania odkrywając kolejne strony. Ta pierwsza książeczka uczy miłości do książek i czytania. 10 stron wzbogaconych o dodatkowe elementy, które uatrakcyjnią zabawę. Książeczka posiada zapięcie na rzep oraz praktyczny uchwyt umieszczony na grzbiecie. Oczywiście można przekładać kartki i zapoznać się z obrazkami i zadaniami, a także wypróbować piszczek, szeleszczące elementy, bezpieczne lusterko oraz sprawdzić a-kuku i odkryć to, co zostało ukryte. Posiada wiele interesujących elementów do zabawy, mimo to jest wystarczająco mała, aby zabrać ją wszędzie ze sobą.

Funkcje zabawki:
- miękka, materiałowa książeczka zachęcająca do aktywności i odkrywania świata,
- książeczka w języku polskim,
10-stronna,
- ma bezpieczne lusterko do samopoznania siebie,
- posiada szeleszczące elementy,
- ukryta piszczałka,
zapięcie na rzep,
- ma uchwyt na grzbiecie ułatwiający noszenie w rączce lub zawieszenie w wybranym miejscu: do wózka, łóżeczk,a nosidełka czy maty,
- produkt pobudza wyobraźnię, rozwija zmysły, ćwiczy małą motorykę i mięśnie pozwalając na samodzielne odkrywanie nowych atrakcji,
- całość wykonana z wysokiej jakości materiałów o ciekawych strukturach i kontrastujących kolorach i wzorach, posiada wiele różnorodnych elementów i funkcji edukacyjnych pobudzających rozwój dziecka.
 
Marka JOLLY BABY w swojej ofercie ma ciekawe książeczki edukacyjne oraz zabawki. Wysoki standard materiałów i międzynarodowe certyfikaty jakości zapewniają bezpieczeństwo. Natomiast przemyślane rozwiązania sprawiają, że otwarcie każdej strony ksiażeczki zabiera nas w niezwykłą podróż, ucząc dziecko poprzez obrazy, struktury i aktywności.

Powyższy tekst jest chroniony prawem autorskim. Wykorzystywanie bez pisemnej zgody jest zabronione.

Zabawka przeznaczona dla dzieci od pierwszego dnia życia.
Wielkość zabawki: ok. 23x3x13 cm
Numer katalogowy: 80463
Zabawki - Numer handlowy: 17019

Pytania i odpowiedzi

Ile kosztuje Jolly Baby Książeczka Co robi chłopiec? 80463?
Aktualnie w najniższej cenie produkt Jolly Baby Książeczka Co robi chłopiec? 80463 możesz kupić za 38.42 zł. Cena Jolly Baby Książeczka Co robi chłopiec? 80463 jest równa sugerowanej cenie katalogowej i wynosi 38.42 zł.

Ile kosztuje przesyłka Jolly Baby Książeczka Co robi chłopiec? 80463?
Najniższy koszt przesyłki dla Jolly Baby Książeczka Co robi chłopiec? 80463 wynosi 16,00 zł

Czy ten produkt jest bezpieczny?
Produkt Jolly Baby Książeczka Co robi chłopiec? 80463 jest w pełni bezpieczny. Z uwagi na kontakt z dzieckiem, przy jego producji użyto wyłącznie bezpiecznych farb i klejów, nie zawiera BPA ani ftalanów. Posiada oznaczenie CE - deklaracja producenta o zgodności z europejskimi normami.

Dlaczego warto wybrać Jolly Baby Książeczka Co robi chłopiec? 80463?
Co robi chłopiec? to miękka, kolorowa książeczka, której głównym bohaterem jest maluch wykonujący codzienne czynności. Pozwól dziecku poznać jego codzienne zadania odkrywając kolejne strony. Wzbogacona o aktywizujące elementy, takie jak piszczałka, bezpieczne lusterko czy szeleszczące łatki. Posiada zapięcie na rzep i wygodny uchwyt do trzymania.
Zabawki - Numer handlowy: 17019Dodaj swoją opinię

Twoja ocena:

weryfikator

Inne produkty z tej kategorii

Zapytaj o ten produkt

weryfikator