Jolly Baby Książeczka Gdzie jest dziewczynka? 80461 - Opis produktu

Gdzie jest dziewczynka? to miękka, kolorowa książeczka, która przy okazji zabawy w chowanki podpowie dziecku, gdzie znajdują się różne części ciała. Ta pierwsza książeczka uczy miłości do książek i czytania. 10 stron wzbogaconych o dodatkowe elementy, które uatrakcyjnią zabawę. Książeczka posiada zapięcie na rzep oraz praktyczny uchwyt umieszczony na grzbiecie. Oczywiście można przekładać kartki i zapoznać się z obrazkami i zadaniami, a także wypróbować piszczek, szeleszczące elementy oraz sprawdzić a-kuku i odkryć to, co zostało ukryte. Posiada wiele interesujących elementów do zabawy, mimo to jest wystarczająco mała, aby zabrać ją wszędzie ze sobą.

Funkcje zabawki:
- miękka, materiałowa książeczka zachęcająca do aktywności i odkrywania świata,
- książeczka w języku polskim,
- 10-stronna,
- ma doczepiony gryzaczek z wypustkami, łagodzący ból podczas ząbkowania,
- posiada szeleszczące elementy,
- ukryta piszczałka,
- zapięcie na rzep,
- ma uchwyt na grzbiecie ułatwiający noszenie w rączce lub zawieszenie w wybranym miejscu: do wózka, łóżeczk,a nosidełka czy maty,
- produkt pobudza wyobraźnię, rozwija zmysły, ćwiczy małą motorykę i mięśnie pozwalając na samodzielne odkrywanie nowych atrakcji,
- całość wykonana z wysokiej jakości materiałów o ciekawych strukturach i kontrastujących kolorach i wzorach, posiada wiele różnorodnych elementów i funkcji edukacyjnych pobudzających rozwój dziecka.
 
Marka JOLLY BABY w swojej ofercie ma ciekawe książeczki edukacyjne oraz zabawki. Wysoki standard materiałów i międzynarodowe certyfikaty jakości zapewniają bezpieczeństwo. Natomiast przemyślane rozwiązania sprawiają, że otwarcie każdej strony ksiażeczki zabiera nas w niezwykłą podróż, ucząc dziecko poprzez obrazy, struktury i aktywności.

Powyższy tekst jest chroniony prawem autorskim. Wykorzystywanie bez pisemnej zgody jest zabronione.

Zabawka przeznaczona dla dzieci od 6 miesiąca życia.
Wielkość zabawki: ok.  cm
Numer katalogowy: 80461
Zabawki - Numer handlowy: 17017

Pytania i odpowiedzi

Ile kosztuje Jolly Baby Książeczka Gdzie jest dziewczynka? 80461?
Aktualnie w najniższej cenie produkt Jolly Baby Książeczka Gdzie jest dziewczynka? 80461 możesz kupić za 38.42 zł. Cena Jolly Baby Książeczka Gdzie jest dziewczynka? 80461 jest równa sugerowanej cenie katalogowej i wynosi 38.42 zł.

Ile kosztuje przesyłka Jolly Baby Książeczka Gdzie jest dziewczynka? 80461?
Najniższy koszt przesyłki dla Jolly Baby Książeczka Gdzie jest dziewczynka? 80461 wynosi 16,00 zł

Czy ten produkt jest bezpieczny?
Produkt Jolly Baby Książeczka Gdzie jest dziewczynka? 80461 jest w pełni bezpieczny. Z uwagi na kontakt z dzieckiem, przy jego producji użyto wyłącznie bezpiecznych farb i klejów, nie zawiera BPA ani ftalanów. Posiada oznaczenie CE - deklaracja producenta o zgodności z europejskimi normami.

Dlaczego warto wybrać Jolly Baby Książeczka Gdzie jest dziewczynka? 80461?
Gdzie jest dziewczynka? to miękka, kolorowa książeczka, która przy okazji zabawy w chowanki podpowie dziecku, gdzie znajdują się różne części ciała. Wzbogacona o aktywizujące elementy, takie jak piszczałka, gryzaczek z wypustkami czy szeleszczące łatki. Posiada zapięcie na rzep i wygodny uchwyt do trzymania.
Zabawki - Numer handlowy: 17017Dodaj swoją opinię

Twoja ocena:

weryfikator

Inne produkty z tej kategorii

Zapytaj o ten produkt

weryfikator